Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

93 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Carlos Gabriel - 0-1 An, Dragostea noastra si vointa lui Dumnezeu
rami
postare Jan 19 2010, 08:33 PM
Postare #11


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,108
Inscris la: 31-July 08
Din: constanta
Membru nr.: 32,523



vai simo m-a luat cu furnicaturi doamne ce frumos sa stii ca parca ai alta infatisare acum in comparatie cu perioada cand te-am cunoscut eu acum esti MAMA!!!!!!!felicitari din suflet


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
livya
postare Jan 19 2010, 08:34 PM
Postare #12


livya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,101
Inscris la: 26-April 09
Din: zalau/milano
Membru nr.: 87,150



felicitari draga mea simona!ma bucur mult pentru voi,sa va dea dumnezeu multa sanatate si sa va aduca copilasul asta dulce numai bucurii si fericire!
bine ai venit in lume Carlos -Gabriel! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ankaA
postare Jan 19 2010, 08:42 PM
Postare #13


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,167
Inscris la: 4-December 09
Din: u.k.
Membru nr.: 121,678



Sa va traiasca minunea,sa fie sanatos si sa va aduca numai fericire!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simina_ana
postare Jan 19 2010, 09:08 PM
Postare #14


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,115
Inscris la: 26-November 08
Din: Sibiu
Membru nr.: 51,486




Cu Iancu in brate am citit povestea nasterii lui Carlos si ne-am uitat la poze....si fara sa vreau mi-am dat seama ca il pupam din cap pana in picioare, pentru ca retraiam fiecare moment descris de tine.....Lacrimi imi cad si acum pe obraz....pt ca ca mi-ai adus aminte de niste clipe, care datorita cotidianului parca le uitasem.....
M-ai emotionat atat de tare ....incat am ramas fara cuvinte....Doar lacrimi de bucurie....
In aceste momente mi-as dori sa fiu acolo langa tine si sa ma joc cu Carlos, sa-l miros, sa-l mangai, sa-l pupacesc din cap pana in picoare.....Si sa-i spun cat de asteptat a fost si cat de fericiti sunt mami si tati lui.....si toata familia.....
Sunt sigura ca va fi un baietel tare norocos, frumos nici nu mai incape in discutie!!!
Sper sa pui poze cat mai multe cu el...asa noi nasele, matusile , nurorile, prietenii de pe forum sa-l vedem cum creste si sa nu simtim atat de tare departarea....
Va trimit miliarde de pupici iar tie mami ...pentru efortul tau miliarde de trandafir.gif

Aceasta postare a fost editata de simina_ana: Jan 19 2010, 09:09 PM


--------------------


Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce isi doreste

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Jan 19 2010, 09:29 PM
Postare #15


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



Mi-as dori sa raspund fiecareia in parte, imi sunteti atat de dragi, de fiecare ma leaga cate o amintire ... dar acum nu mai am timp ca in inainte ... dar o sa-mi fac curand ...deja am inceput sa ma organizez mai bine si sa se mai vindece taietura ... ca m-a incomodat f rau zilele trecute ...
Ma bucur ca va place bebe, imi creste inima de mandrie biggrin.gif va multumesc inca o data! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Simina, ma bucur ca te-am ajutat sa-ti amintesti de momentele traite atunci alaturi de Iancu drag! Si cu placere ti l-as da la pupacit pe dolofan ... te asigur ca miroase taaaare bine! wink.gif Pupa-l cu mare drag pe nasu´ biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jan 19 2010, 09:40 PM
Postare #16


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Ce faci hermanita? smile.gif
Cum spunea si una din fete, acum ai alt statut, alta privire..parca "hermantita" a fost asa demuuult...whistling.gif rolleyes.gif
Ma bucur ca ai avut o nastere cu bine, e cel mai important!
Carlos e perfect! wub.gif
Bine-ati revenit acasa si felicitari din toata inima!
Sa fiti fericiti si sa ne incanti cat mai des cu pozici!
Pupici lui mami si lui bebe! tzuc.gif tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Jan 19 2010, 09:45 PM
Postare #17


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



QUOTE(Alondra @ Jan 19 2010, 08:40 PM) *
Ce faci hermanita? smile.gif
Cum spunea si una din fete, acum ai alt statut, alta privire..parca "hermantita" a fost asa demuuult...whistling.gif rolleyes.gif
Ma bucur ca ai avut o nastere cu bine, e cel mai important!
Carlos e perfect! wub.gif
Bine-ati revenit acasa si felicitari din toata inima!
Sa fiti fericiti si sa ne incanti cat mai des cu pozici!
Pupici lui mami si lui bebe! tzuc.gif tzuc.gif

hug.gif Ramo, iti dai seama ca acum il pozez zilnic pe Carlos liwlol.gif ... doar ca am pus cate o poza din fiecare moment, sa zicem ... Maine iesim pt prima data ... mergem la pediatru pt prima vizita medicala! rolleyes.gif Vom face poze! yes.gif Pupiii!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simina_ana
postare Jan 19 2010, 09:52 PM
Postare #18


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,115
Inscris la: 26-November 08
Din: Sibiu
Membru nr.: 51,486



QUOTE(ssimmona @ Jan 19 2010, 11:45 PM) *
hug.gif Ramo, iti dai seama ca acum il pozez zilnic pe Carlos liwlol.gif ... doar ca am pus cate o poza din fiecare moment, sa zicem ... Maine iesim pt prima data ... mergem la pediatru pt prima vizita medicala! rolleyes.gif Vom face poze! yes.gif Pupiii!!!



Eu ii fac poze lui Iancu din prima zi de viata...nu am ratat nici o zi pana acum.....SI cand imi este dor de el asa micut ( o sa vezi ca trece timpul atat de repede...) ma uit la poze si la filmuletze si simt toate detaliile....
Va uram bafta maine la vizita...sa ne dai detalii despre cat de mult l-a laudat medicul....
Nasul ii transmite numai urari de bine micului finutz si multi pupici cu lipici...
Va hug.gif cu drag si va tzuc.gif apasat!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif



--------------------


Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce isi doreste

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oanaaa
postare Jan 19 2010, 10:03 PM
Postare #19


Zambariciu
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,257
Inscris la: 22-September 08
Din: Timisoara, now Spain
Membru nr.: 38,729




Simo, foarte frumos ai povestit, mi s-a ridicat parul pe mine, asha cum au spus shi fetele , am retrait momentele cand am avut-o pe Ariana pt prima data in brate.... superb partners.gif
Nu prea ma pricep eu la cuvinte frumoase dar atat pot sa va spun din suflet : micutul e superb, parca e o papusica, sa va traiasca, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


--------------------
POZE CU ARIANA
COPILUTZI DE OCTOMBRIE 2008 SI NU NUMAI

"Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera"
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Jan 19 2010, 10:06 PM
Postare #20


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



Felicitari inca odata,simo trandafir.gif ...ai dat nastere unui ingeras foarte frumos. wub.gif ..ma bucur ca ne-ai povestit si nou momentul venirii pe lume a lui carlos care m-a emotionat tare mult m-ai ales ca l-ai putut tine in brate imediat cand s-a nascut,mi-ar fii placut si mie s-o vad pe erika dar din pacate nu s-a putut decat a doua zii pt ca eu am facut cezariana si anestezie totala sad.gif Sa va bucurati din plin de fiecare moment,de fiecare gest al lui carlos deoarece aceste momente sunt unice ...Va pupik si va imbratisez cu drag tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

93 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 06:41 PM