Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Trucuri Pentru O Casnicie Fericita, mmm sa vedem daca ne sunt de ajutor
giulia_0319
postare Mar 15 2008, 04:08 PM
Postare #31


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



si la noi functioneaza chestia cu raceala...adica, cu cat il tratez mai cu raceala si indiferenta cu ata e mai mieros si tandru.zici ca e pe invers.chiar ii ziceam ca ar fi frumos daca am fi amandoi tandri si afectuosi unul cu celalat dar nu pricepe si atunci tre sa fiu rea cu el si sa vezi atunci cum imi face toate poftele si ma alinta.chiar nu inteleg de de e asa invers, dar asa functioneaza la noi.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Mar 16 2008, 12:42 PM
Postare #32


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



QUOTE(Claudia Elena @ Mar 14 2008, 07:02 PM) *
Pissy, poate faca asa sa vada cum reactionezi, incearca sa ii arati indiferenta si vezi cum reactioneaza. Concentreaza-ti atentia asupra fetitei tale si nu il baga in seama cand face gesturi din astea. Poate ii acorzi prea multa atentie si ii place sa te faca sa suferi...



pai daca ii place sa ma vada suferind inseamna ca are probleme mari la tartacuta am sa incerc si asa floare2.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Mar 17 2008, 10:09 AM
Postare #33


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



La mine cam asa e, cand il bag prea mult in seama se crede prea bun si destept, iar cand sunt rece devine deodata afectuos!


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nini
postare Mar 21 2008, 06:55 PM
Postare #34


Junior
*

Grup: Members
Postari: 45
Inscris la: 9-February 08
Din: Tokio
Membru nr.: 14,534




Draga pissy am citit" framintarile" tale si din tot ce povestesti cred ca motivul racelii dintre voi este diferenta de virsta.10 ani nu sunt putini.Tu esti foarte tinara iti place sa fii alintata,sa glumesti ,sa te distrezi ,sa te joci-la 18 ani esti un copil mai mare(iti spun pentru ca la fel am fost si eu pina pe la 28 ani).Sotului tau i-a trecut perioada aceea mai copilaroasa si toate dragalaseniile tale i se par prostii, daca ati fii fost de virsta mai apropiata v-ati fii maturizat impreuna.Eu sunt casatorita a2 oara.Prima casatorie a insemnat 10 ani de suferinta pina cind mi-am luat inima in dinti si am divortat,un avantaj pt. mine ca nu am avut copii si mi-a fost mai usor.Am cunoscut fericirea la a doua casatorie am 2 fetite minunate si un sot cu care ma inteleg nemaipomenit.Tu alege cum iti este mai bine ,dar viata este atat de scurta ,trebuie sa ne bucuram de ea din plin.Timpul trece si intr-o buna zii ne trezim ca suntem batrini, ca am pierdut atitia ani degeaba.Multa sanatate va doresc sa-ti traiasca fetita si sa aveti parte numai de bucurii.Astept vesti de la tine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Oct 24 2008, 12:41 PM
Postare #35


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



pissyyyyy, nu ne mai dai niciun semn??? oFloare1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lia maria71
postare Feb 1 2009, 03:56 PM
Postare #36


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,031
Inscris la: 21-June 08
Din: MEREU ACASA
Membru nr.: 27,116



QUOTE(nini @ Mar 21 2008, 06:55 PM) *
Draga pissy am citit" framintarile" tale si din tot ce povestesti cred ca motivul racelii dintre voi este diferenta de virsta.10 ani nu sunt putini.Tu esti foarte tinara iti place sa fii alintata,sa glumesti ,sa te distrezi ,sa te joci-la 18 ani esti un copil mai mare(iti spun pentru ca la fel am fost si eu pina pe la 28 ani).Sotului tau i-a trecut perioada aceea mai copilaroasa si toate dragalaseniile tale i se par prostii, daca ati fii fost de virsta mai apropiata v-ati fii maturizat impreuna.Eu sunt casatorita a2 oara.Prima casatorie a insemnat 10 ani de suferinta pina cind mi-am luat inima in dinti si am divortat,un avantaj pt. mine ca nu am avut copii si mi-a fost mai usor.Am cunoscut fericirea la a doua casatorie am 2 fetite minunate si un sot cu care ma inteleg nemaipomenit.Tu alege cum iti este mai bine ,dar viata este atat de scurta ,trebuie sa ne bucuram de ea din plin.Timpul trece si intr-o buna zii ne trezim ca suntem batrini, ca am pierdut atitia ani degeaba.Multa sanatate va doresc sa-ti traiasca fetita si sa aveti parte numai de bucurii.Astept vesti de la tine.

eu as vrea sa vin cu o completare.........diferenta nu prea conteaza!!!!intre mine si sotul e diferenta de 7 ani ....eu sunt cea mai in varsta!!!!si zau ca nu se observa,in comportament........acum a cred ca totusi depinde si de temperament!!!!


--------------------

http://www.utilecopii.ro/poze/vezi.asp?idc=2697
ne dati un vot?

LIA, MAMICA FERICITA DE BAIETI!

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 12:01 PM