Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

61 Pagini V  « < 58 59 60 61 >  
Reply to this topicStart new topic
> Noi Si Viata De Cuplu, Nebuniile Din Dormitor...., nerecomandat persoanelor inflexibile
daniela34
postare Feb 9 2010, 11:33 PM
Postare #591


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,611
Inscris la: 6-January 09
Din: bucuresti/atlanta
Membru nr.: 62,834



QUOTE(meaw_ela @ Feb 9 2010, 03:32 PM) *
cat despre nebunii...noi am planuit o iesire in orash dupa cateva zile... film .restaurant apoi la un hotel cu toate cele inauntru......jacuzzy....room service....copii o sa stea cu matusha! la noi se celebreaza in fiecare seara Valentine.. nici nu stiu ce as mai putea face sa fie deosebita.... whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif costumele sunt la ordinea zilei....

hmmmm...poate jucaria aceea pt restaurant?!(aia cu telecomanda)...lol
daca nas alapta inca as merge si eu o seara la hotel cu iubi....
costumul de doctorita inca nu la vazut(am mai avut eu unul dar era doar un halat alb,scurt si boneta...asta care lam luat ieri are tot cei trebuie-si stetoscop,ochelari,pantofi cu toc albi-astia iam luat separat-) cred ca o sa fie o surpriza placuta!

daca tot mergeti la hotel...poate gasiti un loc mai diferit pt o runda whistling.gif
noi odata am whistling.gif pe hol...era in capatul holului un fotoliu mare si era mai intuneric...asa ca innainte sa intram in camera de la restaurant am vizitat fotoliul...a fost palpitant!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Feb 9 2010, 11:37 PM
Postare #592


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



QUOTE(meaw_ela @ Feb 10 2010, 12:26 AM) *
Ai absoluta dreptate...
Poftim:


un dulcic! miscari !asa pe ritmul muzicii!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Feb 10 2010, 12:38 PM
Postare #593


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



buna fetelor, nu am mai intrat de mult.....lipsa de timp liber ...la povesti.....

am o rugamintea..legata de nebuniile din dormitor...as vrea sa improspatez relatia noastra....sexuala, de 14 feb cu ceva jucarii sexuale...pt amandoi..as vrea sa comand ceva de pe internet....sa fie pt amandoi......adica cate o jucarie pt fiecare...ce-mi sugerati?mai am ff putin timp la dispozitie sa comand si sa ajunga pt sambata seara...
noi pe 14 feb implinim 8 ani impreuna....8 ani de la primul nostru contact sexual...liwlol.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Armina
postare Feb 10 2010, 03:09 PM
Postare #594


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,317
Inscris la: 28-May 09
Din: Galati
Membru nr.: 92,170




amuzant bebelul din filmulet tongue.gif cred ca tocmai mintea noastar perversa ne face sa ne gandim la prostioare liwlol.gif

buna ideea cu surpriza de valentine's day wink.gif si eu ma gandesc, dar inca n-am gasit solutia
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Armina
postare Feb 10 2010, 03:10 PM
Postare #595


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,317
Inscris la: 28-May 09
Din: Galati
Membru nr.: 92,170



QUOTE(iubita_tiana @ Feb 10 2010, 02:38 PM) *
buna fetelor, nu am mai intrat de mult.....lipsa de timp liber ...la povesti.....

am o rugamintea..legata de nebuniile din dormitor...as vrea sa improspatez relatia noastra....sexuala, de 14 feb cu ceva jucarii sexuale...pt amandoi..as vrea sa comand ceva de pe internet....sa fie pt amandoi......adica cate o jucarie pt fiecare...ce-mi sugerati?mai am ff putin timp la dispozitie sa comand si sa ajunga pt sambata seara...
noi pe 14 feb implinim 8 ani impreuna....8 ani de la primul nostru contact sexual...liwlol.gif


Propun un inel vibrator wink.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela34
postare Feb 11 2010, 12:12 AM
Postare #596


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,611
Inscris la: 6-January 09
Din: bucuresti/atlanta
Membru nr.: 62,834



QUOTE(Armina @ Feb 10 2010, 08:10 AM) *
Propun un inel vibrator wink.gif

eu inca nam incercat asa ceva...sa ne zici cum a fost!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Armina
postare Feb 11 2010, 12:30 PM
Postare #597


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,317
Inscris la: 28-May 09
Din: Galati
Membru nr.: 92,170



not bad tongue.gif simpatica chestiuta aia, dar nici n-am murit de placere, eu zic ca merita incercat o data wink.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Feb 11 2010, 01:01 PM
Postare #598


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



QUOTE(Armina @ Feb 11 2010, 12:30 PM) *
not bad tongue.gif simpatica chestiuta aia, dar nici n-am murit de placere, eu zic ca merita incercat o data wink.gif

nu m-au convins cuvintele tale..cred ca trebuie sa-mi recomanzi ceva mai.....mai...mai....sti tu ce....haideti fetelor, mai am o zi sa comand....sad.gif


stiti, aseara ii ziceam omului meu..ca nu prea mai vine ca alta data sa-mi zica ca vrea sa...si el imin zice....e a doua oara deja intr-un interval scurt....
ca eu trebuie sa ma duc la el sa.....ca asa e bine..ca bla.....eu nu ma supar....el nu ma refuza niciodata...din contra..dupa o partida mai imi si zice...ca ...stii, dupa 5-10 jmin....putem incerca din nou....trebuie eu doar ....sa...smile.gif hihi


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela34
postare Feb 11 2010, 01:27 PM
Postare #599


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,611
Inscris la: 6-January 09
Din: bucuresti/atlanta
Membru nr.: 62,834



QUOTE(iubita_tiana @ Feb 11 2010, 06:01 AM) *
nu m-au convins cuvintele tale..cred ca trebuie sa-mi recomanzi ceva mai.....mai...mai....sti tu ce....haideti fetelor, mai am o zi sa comand....sad.gif
stiti, aseara ii ziceam omului meu..ca nu prea mai vine ca alta data sa-mi zica ca vrea sa...si el imin zice....e a doua oara deja intr-un interval scurt....
ca eu trebuie sa ma duc la el sa.....ca asa e bine..ca bla.....eu nu ma supar....el nu ma refuza niciodata...din contra..dupa o partida mai imi si zice...ca ...stii, dupa 5-10 jmin....putem incerca din nou....trebuie eu doar ....sa...smile.gif hihi

dute si tu intr-un sex shop si vezi ce te incinta!...am vazut citeva pe magheru...asa e cel mai bine!
poti lua jucarii pt tine(ex oul vibrator pt clitoris-til recomand cu incredere!!) sau un costumas mai indraznet...poate si niste catuse,bici,..ceva piele...cisme innalte...vezi ce te incinta pe tine...ca pe ei -orice le place!...acuma depinde de tine sa intri in pesonajjjj!!! curaj!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela34
postare Feb 11 2010, 01:29 PM
Postare #600


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,611
Inscris la: 6-January 09
Din: bucuresti/atlanta
Membru nr.: 62,834



QUOTE(Armina @ Feb 11 2010, 05:30 AM) *
not bad tongue.gif simpatica chestiuta aia, dar nici n-am murit de placere, eu zic ca merita incercat o data wink.gif

mai bine oul meu!!...lui nu-i plac chestiile astea pe el...la mine e ok...sa vibreze cit vor si cit de tare...dar pe el nul excita...asa ca daca mai pun si inelul pe el si il gidila...nu mai facem nimica atunci!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

61 Pagini V  « < 58 59 60 61 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th April 2024 - 12:13 PM