Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4450 Pagini V  « < 3697 3698 3699 3700 3701 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Septembrie 2009
mamaPIA82
postare Sep 15 2010, 05:12 PM
Postare #36981


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,302
Inscris la: 20-February 09
Din: Sighisoara
Membru nr.: 73,349



salut si de la noi,

eu sunt inebunita cu actele aditionale ce le impun banciile. are cineva credit de la volksbank?? eu am formulat un refuz de vreo 4 pagini, cu ajutorul multor modele de la alti cleinti... daca cineva doreste, vi-l potr da de model. ATENTIE care aveti credite..am descoperit cu stupoare ca acel comision care este abuziv are o valoare de 17 000 euro (in 20 de ani)... si multe alte clauze... atentie mai ales celor care au credit in CHF, ca vor sa modifice modul de calcul la dobanda si astfel o sa creasca rata....dinou...!

asa ca eu zilele astea mai citesc si studiez contracte si clauze abuzive... noroc ca ma lasa selena. e destul de cuminte, roade la degetelele ei nu mananca, dar na..speram sa treaca rapid si perioada asta!

pupici!

si LA MULTI ANI PENTRU PRICHINDEII CARE AU IMPLINTI 1 ANISOR...! FELICITARIIIIIIIII! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

va dormi tot ce ne dorim si pentru noi! SANATARE; FERICIRE SI NOROC IN VIATA!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ams
postare Sep 15 2010, 05:24 PM
Postare #36982


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,298
Inscris la: 23-January 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 13,225



QUOTE(Anca1985 @ Sep 15 2010, 09:36 AM) *
...........
a ales lucruri interesante de pe tava anima1.gif si ruj a ales si sorana a lu' ams biggrin.gif bun,bun

serios????????? cand? ca noi nu i-am luat turta.................... liwlol.gif ai anticipat tu....


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca1985
postare Sep 15 2010, 05:27 PM
Postare #36983


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,634
Inscris la: 7-April 09
Din: Bergamo,It
Membru nr.: 83,564



atunci bianca liwlol.gif liwlol.gif fata nu mai fac fatza,nu stiu ce am in ultimul timp ca uit,incurc...sooooooorry liwlol.gif floare2.gif

buna mamaPia!bagata in acte,nu gluma laugh.gif e bine daca te lasa selena...zici ca nu prea mananca...nici a mea nu se da in vant...cand mananca,cand nu...de o saptamana face asa.

Aceasta postare a fost editata de Anca1985: Sep 15 2010, 05:29 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ams
postare Sep 15 2010, 05:31 PM
Postare #36984


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,298
Inscris la: 23-January 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 13,225




allia - ce faci fato, abandonezi forumul????? lasa-l in colo de bulion, sau daca tot faci - fa-ne si noua, ca sa trecem "absent motivat". spor la treaba.

crina - ai avut o pasa proasta???? cum sa intri mai rar pe forum? au mai fost perioade in care a batut vantul pe forum (vezi perioada de inceput), dar vine iarna si ne revenim.....

mamiralu - iarasi probleme.... daca as pune mana pe alin al tau, cred ca n-ar mai scapa viu....eu stiu ca esti tare si treci peste toate, dar la varsta ta mai trebuie si distractie, nu doar probleme. ai grija de tine si de denis, si nu pune la suflet ce spun altii. noi toate stim ca esti o mama buna.

anca - tocmai ne-a iesit dintisorul nr 2. vanesa mingia e in terenul tau.....hai ca asteptam si la voi nr 2.
acuma m-am uitat pe lista actualizata - izamami a nascut normal ------oh, my god!!!!!!!!!!

paula - frumoasa scolarita ai. iar ade....numai ochii mai sunt ca la nastere, in rest total schimbata.

fatma - tot la scoala esti fato??????? nu ne-ai spus cum a fost prima zii de scoala...


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ams
postare Sep 15 2010, 05:36 PM
Postare #36985


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,298
Inscris la: 23-January 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 13,225



QUOTE(Anca1985 @ Sep 15 2010, 06:27 PM) *
atunci bianca liwlol.gif liwlol.gif fata nu mai fac fatza,nu stiu ce am in ultimul timp ca uit,incurc...sooooooorry liwlol.gif floare2.gif

e de la batranete.....


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca1985
postare Sep 15 2010, 06:00 PM
Postare #36986


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,634
Inscris la: 7-April 09
Din: Bergamo,It
Membru nr.: 83,564



QUOTE(ams @ Sep 15 2010, 05:36 PM) *
e de la batranete.....

nu te lua de noul meu rid ca fac prapaaaaad

si cu dintele si cu mingea si cu terenul vanessei...e hhooooooo stai sa iasa asta ca lumea,lasa'ma sa respir liwlol.gif

eu va pupacesc pe toate....si sunt de acord sa ne faca allias si noua niste bulion!!!!! .... sa aveti o seara frumoasa floare2.gif noi o ducem pe vanessa la soacra'mea si mergem la cinematograf.un film cu Gerard Butler am la ce ma uita cu interes liwlol.gif
bye bye


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
paula74
postare Sep 15 2010, 07:19 PM
Postare #36987


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,836
Inscris la: 21-July 09
Membru nr.: 100,682



QUOTE(mamiralu @ Sep 15 2010, 10:32 AM) *
anca iti multumesc!!!!nu mai stiu ce fel de om sunt...stiu doar ca alin....m-a schimabat mult in rau....insa a ramas ceva din mine....acel suflet bun....adica nush...am si eu momente cand nu ma mai recunosc...doar cand caut in adancul sufletului imi dau seama ca mai e ceva din mine...si da ...acum m-am convinsa cu adevarat ca ei nu imi vor bn ....si eu trebuie sa iau viata in piept singura...dar langa el...adica daca voi intalni un barbat poate ma voi distra....de ce nu?am 23 de ani.....si nu mai stiu ccum e sa te simti iubita....alintata...rasfatata...la naiba ca nici cum e sa faci dragoste nu mai stiu....alin va fi singura persoana cu care voi juca murdar...cum a jucat si el...sa-l doara si pe el...destul mp-a dururt si pe mine....
legat de vara-mea....imi este mai mult decat o sora....si ma doare sufletul....nu pot dorm i noaptea...ma gandesc unde este...daca este bn...daca are ce samannace....e groaznic.....
legat de curs...promit sa apelez la voi....daca nu pot singura....ptr ca stiu ca intr-o zi va fi bn si voi rasplati la randul meu...trebuie sa fie bn

si eu te ajut la anu cu mare drag...as fi fact-0o si acu ,dar banii de salar au venit pe 14,si nici nu stiam cum sa iti zic ca sa nu nte superi..off,mi-0e ciuida ca a tinut asa de putin binele cu alin...


--------------------


"Dupa un anumit timp, omul invata sa perceapa diferenta subtila intre a sustine o mana si a inlantui un suflet, si invata ca dragostea nu inseamna a te culca cu cineva, si a avea pe cineva alaturi nu e sinonim cu starea de siguranta, si asa, omul incepe sa invete... Cu timpul intelegi ca daca ai ranit grav un prieten, e foarte probabil ca niciodata prietenia nu va mai fi la aceeasi intensitate" (J.L.Borges)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
izamami
postare Sep 15 2010, 07:21 PM
Postare #36988


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,754
Inscris la: 22-August 09
Din: bucuresti
Membru nr.: 105,759



BUNA SEARA oFloare1.gif
Noi azi am facut vaccinul.
Ne-a facut pentaxim si am facut si priorixul tot acum ca sa scapam.
De acuma la 2 ani mai facem vaccin .
Sper sa scapam de temperatura ca asa teama imi este mai ales ca ii supara si dintii care nu mai ies o data sa se linisteasca si ei mai ales Alice care roade tot ce prinde.
Calin are 10kg si 800 gr si 76 cm .
Alice are 9 kg si 72 cm.

VANESA felicitari pentru dintisor .
Felicitari si SORANEI,

Am vazut acum ca i-a iesit si lui Calin a doua maseluta.
Calin are 6 dinti si 2 masele iar Alice are 8 dinti si 2 masele si sa vedem ce urmeaza ca tot o mai supara gingiile.

Anca cand am deschis pagina ce sa vad anima1.gif .....lista cu mamicile in care am aparut si noi trandafir.gif tzuc.gif
Ma gandesc cu emotie ca mai este putin si serbam si noi primul anisor din viata bebeilor nostri.
Chiar daca nu reusesc sa recuperez ce ati scris zilele astea tot caut in urma aniversarile bebeilor.



--------------------







  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
paula74
postare Sep 15 2010, 07:28 PM
Postare #36989


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,836
Inscris la: 21-July 09
Membru nr.: 100,682



QUOTE(allias @ Sep 15 2010, 01:28 PM) *
acum, imi cer scuze pt ieri dar chiar nu am putut intra
adelina iubita noastra, la multi ani, sa fii sanatoasa, sa incepi sa papi si tu mai bine, nu te mai lua dupa mihnea, sa te intelegi bine cu bona, si sa te vedem si pe tine alergand prin casa, dupa surioara ta scumpa
ade s-a schimbat fata de cum era la nastere, insa ochii se vedeau de atunci ca straluceau
acum deja a capatat o fata de domnisoara, si cu parul ala carliontat ii sta asa bine

bogdi, esti o scumpa, si asortata, si f frumos ii sta tunsa asa si cu ochelari
mai incepusem sa scriu cand am vazut pozele, insa mihnea s-a tz exact la mijlocul postuilui si ctred ca am inchis inainte de a se posta...pt ca citind din urma am vazut ca nu era...

vanessa....felicitari pt dintisor!!!!!!!!!! in sfarsit a iesit!!!!

mamiralu, imi pare rau pt verisoara ta, sper totusi sa dea un semn, macar la tine ar putea veni, iti doresc sa o gasiti si sa o ajutati sa treaca peste
cat despre tine, ce sa spun, ai fost si esti o luptatoare, iar dc cineva spune ca nu ai grija de denis nu stie ce spune, nu tb sa-i iei in seama
eu iti doresc sa ai tarie sa treci peste, sa te inscrii la acel curs, denis va fi mai mare si mai usor sa ai grija de el

crina...hai nu mai fi suparata, toate sau toti avem momente mai rele sau mai bune
eu cand sunt f suparata ma uit la mihnea, ma joc cu el si asa uit de multe
in preajma lui nu pot fi suparata

offf....nu mai stiu ce mai vroiam sa scriu
merg sa dau cu aspiratprul pana vine mihnea si vb mai tz

o zi frumoasa va doresc!!!
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif pt toate mamicile!!!



QUOTE(mamaPIA82 @ Sep 15 2010, 06:12 PM) *
salut si de la noi,

eu sunt inebunita cu actele aditionale ce le impun banciile. are cineva credit de la volksbank?? eu am formulat un refuz de vreo 4 pagini, cu ajutorul multor modele de la alti cleinti... daca cineva doreste, vi-l potr da de model. ATENTIE care aveti credite..am descoperit cu stupoare ca acel comision care este abuziv are o valoare de 17 000 euro (in 20 de ani)... si multe alte clauze... atentie mai ales celor care au credit in CHF, ca vor sa modifice modul de calcul la dobanda si astfel o sa creasca rata....dinou...!

asa ca eu zilele astea mai citesc si studiez contracte si clauze abuzive... noroc ca ma lasa selena. e destul de cuminte, roade la degetelele ei nu mananca, dar na..speram sa treaca rapid si perioada asta!

pupici!

si LA MULTI ANI PENTRU PRICHINDEII CARE AU IMPLINTI 1 ANISOR...! FELICITARIIIIIIIII! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

va dormi tot ce ne dorim si pentru noi! SANATARE; FERICIRE SI NOROC IN VIATA!

multumim oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
vreau si eu niste tiump si niste odihna...


--------------------


"Dupa un anumit timp, omul invata sa perceapa diferenta subtila intre a sustine o mana si a inlantui un suflet, si invata ca dragostea nu inseamna a te culca cu cineva, si a avea pe cineva alaturi nu e sinonim cu starea de siguranta, si asa, omul incepe sa invete... Cu timpul intelegi ca daca ai ranit grav un prieten, e foarte probabil ca niciodata prietenia nu va mai fi la aceeasi intensitate" (J.L.Borges)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
izamami
postare Sep 15 2010, 07:49 PM
Postare #36990


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,754
Inscris la: 22-August 09
Din: bucuresti
Membru nr.: 105,759



QUOTE(paula74 @ Sep 15 2010, 08:28 PM) *
multumim oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
vreau si eu niste tiump si niste odihna...

si eu vreau... liwlol.gif
Am vazut si pozele cu printesele tale , foarte dragute sunt .

Fatma cum a fost prima zi de scoala?????????????
Cine a avut mai multe emotii tu sau Ando.

Aditu nu prea a dormit toata noaptea de emotii, abia astepta sa mearga la scoala si pe urma a venit dezamagit ca nu au facut lectii liwlol.gif si cand le-a dat ieri tema a si pictat pagina in continuarea temei doh.gif

A si sa va spun ca Alice il striga toata ziua pe Aditu, numai dupa el este si il striga Ada, Ada si-l cauta cand nu este acasa.
Sunt curioasa cum o sa-l strige pe Calin. wink.gif


--------------------







  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4450 Pagini V  « < 3697 3698 3699 3700 3701 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 27th April 2024 - 10:58 AM