Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Grasute Vs Slabute...
anka-iasi
postare Jun 12 2008, 08:14 AM
Postare #21


Member
***

Grup: Members
Postari: 272
Inscris la: 12-July 07
Din: iasi
Membru nr.: 5,120



ooooo,aici e de mine rolleyes.gif am 1.60 inaltime si de la 40kg am ajuns la 65 sad.gif sotu imi zice ca nu is grasa dar eu ma vad cat casa poporului crybaby.gif crybaby.gif si nu mananc cine stie ce,nu ma omor dupa dulciuri,sunt mai mult genul rontaitor,adica seminte,covrigi uscati,orice face zgomot rolleyes.gif acum am vreo 2 sapt fara paine si mancare gatita numai de pofta iau cateva linguri...sper sa mai scad ca nu am de gand sa schimb toata garderoba si nici sa raman asa rotunda......sunt cam lenesa insa si in afara de treburile casnice,fuga prin casa dupa bb si cele 2 plimbari zilnice(care presupun si caratul tricicletei)nu prea ma inghesui la ceva exercitii! sad.gif dar..........tot mai sper,vreau sa ajung la 50kg


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anka-iasi
postare Jun 19 2008, 07:07 AM
Postare #22


Member
***

Grup: Members
Postari: 272
Inscris la: 12-July 07
Din: iasi
Membru nr.: 5,120



am 61kg bananab.gif bananab.gif bananab.gif bouncy.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jun 19 2008, 09:55 AM
Postare #23


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(anka-iasi @ Jun 19 2008, 07:07 AM) *
am 61kg bananab.gif bananab.gif bananab.gif bouncy.gif

Felicitari! guitar.gif Mai an pic si ajungi la greutatea ideala!Succes in continuare! tzuc.gif E clar ca ai vointa,si poate ne dai si noua reteta minune,care te-a slabit! tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Jun 19 2008, 10:12 AM
Postare #24


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074




QUOTE(anka-iasi @ Jun 19 2008, 08:07 AM) *
am 61kg bananab.gif bananab.gif bananab.gif bouncy.gif

Felicitari, daca nu slabesc dupa ce nasc...am sa te contactez... bananab.gif tzuc.gif


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anka-iasi
postare Jun 20 2008, 06:49 AM
Postare #25


Member
***

Grup: Members
Postari: 272
Inscris la: 12-July 07
Din: iasi
Membru nr.: 5,120



multumesc de incurajare fetelor oFloare.gif daca tot a mai coborat acul la cantar am trisat ieri un pic sad.gif da nu ma las asa usor...e cam greu sa incepi un regim,asta e adevarul,dar odata ce te obisnuiesti ti se pare foarte simplu.nu ma infometez ca nu rezist,da mananc salate de tot felul,si mai pun si niste cuburi de telemea sa fie mai satios.de azi mananc iaurt cu fulgi de grau sau de secara,cu lapte am incercat,mi se pare aiurea...mai gust si cate un snitel de pui fara painea aferenta.da am scapat de obsesia de a ma cantari in fiecare zi.inainte de menstruatie retii apa in organism,cantarul arata implicit mai mult si te dezamagesti si mai papi cate ceva ca deh daca tot ai pus inapoi.. rolleyes.gif deci cantarul saptamanal sau la 2 sapt.va tin pumnii si voua in lupta cu kg floare2.gif bananab.gif bananab.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra81
postare Jun 20 2008, 12:35 PM
Postare #26


Stefan Constantin - iubitul meu mic
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 29,277
Inscris la: 8-January 08
Din: Craiova
Membru nr.: 12,186



Pai e bine de voi...Eu am 82 kg si am 1.65... blush.gif Am avut si eu candva 55 kg, dar vremurile alea sunt de mult apuse...Si desi Stefi ma alearga toata ziua prin casa, iar dupa ce adoarme imi gasesc intotdeauna ceva de facut...+ ca atunci cand mananc nu ma indop (ba chair nu prea mananc)...parca nu scad deloc...Asa ca ma multumesc cu ceea ce sunt...daca cineva ma place TREBUIE sa ma placa asa cum sunt.. si daca ma intreaba cineva de ce m-am ingrasat atat ii spun ca imi merge bine


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jun 20 2008, 11:26 PM
Postare #27


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(alexandra81 @ Jun 20 2008, 12:35 PM) *
Pai e bine de voi...Eu am 82 kg si am 1.65... blush.gif Am avut si eu candva 55 kg, dar vremurile alea sunt de mult apuse...Si desi Stefi ma alearga toata ziua prin casa, iar dupa ce adoarme imi gasesc intotdeauna ceva de facut...+ ca atunci cand mananc nu ma indop (ba chair nu prea mananc)...parca nu scad deloc...Asa ca ma multumesc cu ceea ce sunt...daca cineva ma place TREBUIE sa ma placa asa cum sunt.. si daca ma intreaba cineva de ce m-am ingrasat atat ii spun ca imi merge bine

liwlol.gif Hai ca esti belea!! floare2.gif Felicitari pentru conceptia ta,esti indrazneata,ceea ce e foarte bine!Si ,ai dreptate,metabolismul fiecaruia e diferit,nu trebuie neaparat sa credem ca o femeie plinuta mananca mult.Eu,una am zile cand mananc foaarte mult,si zile cand uit sa mananc(deci se compenseaza. biggrin.gif ..)desi sunt constienta ca nu mananc bine,nu prea am ce face,sunt mamica, sotie,cu serviciu,ma trezesc la 7 ma intind in pat la 12 -1 noaptea ...Bine ca sunt sanatoasa! hi.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra81
postare Jun 20 2008, 11:35 PM
Postare #28


Stefan Constantin - iubitul meu mic
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 29,277
Inscris la: 8-January 08
Din: Craiova
Membru nr.: 12,186



QUOTE(Mih@ela @ Jun 20 2008, 01:26 PM) *
liwlol.gif Hai ca esti belea!! floare2.gif Felicitari pentru conceptia ta,esti indrazneata,ceea ce e foarte bine!Si ,ai dreptate,metabolismul fiecaruia e diferit,nu trebuie neaparat sa credem ca o femeie plinuta mananca mult.Eu,una am zile cand mananc foaarte mult,si zile cand uit sa mananc(deci se compenseaza. biggrin.gif ..)desi sunt constienta ca nu mananc bine,nu prea am ce face,sunt mamica, sotie,cu serviciu,ma trezesc la 7 ma intind in pat la 12 -1 noaptea ...Bine ca sunt sanatoasa! hi.gif


Asa ziceam si eu...Sanatoasa sa fiu...ca in rest nu mai conteaza asa mult...Si daca as fi fost mereu asa as mai zice...Dar pana prin 2006 am avut cel mult 70 kg...Insa m-am schimbat...Nici serviciul nu ma ajuta foarte mult. Ajungeam la birou si ma asezam pe scaun 8 ore, cu pauze...Acum insa sper sa se schimbe situatia...Poate daca alerg mai mult dupa Stefi si dupa tati lui liwlol.gif mai dau ceva jos...


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihaela mama sab...
postare Mar 22 2009, 06:23 PM
Postare #29


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 378
Inscris la: 29-January 09
Din: ploiesti
Membru nr.: 68,115



eu cand eram gravida ,dupa perioada greturilor mancam din doua-n doua ore cate putin si acum mananc cam la fel si ar trebui sa mananc mai bine tinand cont de faptul ca alaptez.beau cafea la greu ,bine mai diluata si mananc si noaptea un biscuite, o fructa.Am ramas dupa sarcina cu un dos frumos ,sani acceptabili inca,sa vedem cu ce mai raman cand voi incepe serviciul.Intre prieteni eram poreclita ''Uzy'' de la uscatura. anima1.gif nervi.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihaela mama sab...
postare Mar 22 2009, 06:26 PM
Postare #30


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 378
Inscris la: 29-January 09
Din: ploiesti
Membru nr.: 68,115



eu cand eram gravida ,dupa perioada greturilor mancam din doua-n doua ore cate putin si acum mananc cam la fel si ar trebui sa mananc mai bine tinand cont de faptul ca alaptez.beau cafea la greu ,bine mai diluata si mananc si noaptea un biscuite, o fructa.Am ramas dupa sarcina cu un dos frumos ,sani acceptabili inca,sa vedem cu ce mai raman cand voi incepe serviciul.Intre prieteni eram poreclita ''Uzy'' de la uscatura. anima1.gif nervi.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 11:56 AM