Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

206 Pagini V  « < 203 204 205 206 >  
Reply to this topicStart new topic
> Nord America, Imagini de pe langa casa si nu numai!
G.Raluca
postare Dec 5 2011, 10:17 AM
Postare #2041


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



Mai frumoaselor,fericite sunteti voi...a venit Mos Nicolae deja bananab.gif si in plus a adus cu el si pe tataie,super!Ma bucur pentru voi !!! partners.gif
Foarte frumos bradutul vostru!
Pupic pentru balerina dulce si mami draga a ei! trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Dec 5 2011, 10:50 AM
Postare #2042


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Mami USA, ma bucur tare mult pt tine, pt voi ca ati primit in dar cel mai frumos cadou de Mos , o persoana draga..va urez sa va bucurati de compania lui si sa va distrati la maxim!
Frumos totul, frumos bradutul 2011 si mai presus frumoasa balerina ...wub.gif Pupici de la noi!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Dec 5 2011, 12:19 PM
Postare #2043


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Super pozele! Aris e mortala la balet.
Vad ca aveti un Mos mai rapid voi prin State smile.gif Sa va bucurati de cadouri si sa aveti in continuare sarbatori fericite! trandafir.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Dec 5 2011, 06:08 PM
Postare #2044


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516




QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 4 2011, 11:12 PM) *
USA ca de obicei la voi totul foarte foarte frumos, se pare ca ati fost foarte cuminti, ati primit cadouri pe masura iar bradul este EXTRAORDINAR!

Despre balerina...jos palaria, e SUPERBA!

oFloare.gif pupik dule pentru voi....Balerina si mamy va iubesc, stii da?

QUOTE(G.Raluca @ Dec 5 2011, 11:17 AM) *
Mai frumoaselor,fericite sunteti voi...a venit Mos Nicolae deja bananab.gif si in plus a adus cu el si pe tataie,super!Ma bucur pentru voi !!! partners.gif
Foarte frumos bradutul vostru!
Pupic pentru balerina dulce si mami draga a ei! trandafir.gif

Tataie e plin de energie...va spun sincer..ca nici nu ne trecea prin cap, cat poate fii de ajutor...incredibil....cred ca avem cea mai curata gradina/fara frunze din tot cartierul anima1.gif .....azi lucreaza la beculetele de exterior...a pus brazdele ptr la primavara deja..... bouncy.gif ..cred ca aparem la ziar curand doh.gif biggrin.gif .... e minunat!....
Pupam fetele iubitele! wub.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Dec 5 2011, 06:13 PM
Postare #2045


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Alondra @ Dec 5 2011, 11:50 AM) *
Mami USA, ma bucur tare mult pt tine, pt voi ca ati primit in dar cel mai frumos cadou de Mos , o persoana draga..va urez sa va bucurati de compania lui si sa va distrati la maxim!
Frumos totul, frumos bradutul 2011 si mai presus frumoasa balerina ...wub.gif Pupici de la noi!

Pupik la voi....da totul e altfel anul acesta....si abia acum realizam cat de mult aveam nevoie de asta..... floare2.gif

QUOTE(manu1981 @ Dec 5 2011, 01:19 PM) *
Super pozele! Aris e mortala la balet.
Vad ca aveti un Mos mai rapid voi prin State smile.gif Sa va bucurati de cadouri si sa aveti in continuare sarbatori fericite! trandafir.gif

Daaa...Mosul e grabit....or mai bine zis putin "afumat", cred yo (doar ce am primit tuica proaspata de Romania....hahaha)..si numa mamy e devina/adikatelea yo...ca eram asa de convinsa ca Mos Nik e pe 4 Dec...si ce fericita ca a picat duminica...de m-au crezut toti si din casa yes.gif .. nanner.gif unsure.gif doh.gif liwlol.gif ...dar a picat super...mai ales ca serbam de 2 ori..insa maine aducem si tort si sampanie asa de zii de nume blush.gif ...... cool.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Aceasta postare a fost editata de USA: Dec 5 2011, 06:14 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jus_ro
postare Dec 6 2011, 11:04 AM
Postare #2046


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,961
Inscris la: 29-November 07
Din: Brasov
Membru nr.: 10,498



Superb bradul vostru....imi place ca ai craciunita care va inflori in curand, iar balerina e superba.....pupici de la noi si sarbatori fericite hug.gif tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Dec 6 2011, 01:04 PM
Postare #2047


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(USA @ Dec 5 2011, 05:08 PM) *
oFloare.gif pupik dule pentru voi....Balerina si mamy va iubesc, stii da?
Tataie e plin de energie...va spun sincer..ca nici nu ne trecea prin cap, cat poate fii de ajutor...incredibil....cred ca avem cea mai curata gradina/fara frunze din tot cartierul anima1.gif .....azi lucreaza la beculetele de exterior...a pus brazdele ptr la primavara deja..... bouncy.gif ..cred ca aparem la ziar curand doh.gif biggrin.gif .... e minunat!....
Pupam fetele iubitele! wub.gif

ma bucur pt voi...v-am vazut in poze...sunteti minunati ac de obicei....
imi imiaginez cata bucurie poate fi in sufletul tau cand cineva drag este langa tine!!!
va poopic.... tzuc.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Dec 7 2011, 01:14 PM
Postare #2048


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



Draga nasica....am venit si noi la pe la voi sa admiram un bradulet tare frumos....cadouri minunate...o printesa superba...un bunic incantator care cred ca e cel mai fericit ca se poate bucura impreuna cu voi....o Iuliana tare frumoasa...care intinereste pe zi ce trece....
...totul e frumos....deja nu mai am rabdare...vreau sa impodobesc si eu bradutul....
..va trimitem multi pupiki... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Dec 19 2011, 05:47 PM
Postare #2049


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(jus_ro @ Dec 6 2011, 12:04 PM) *
Superb bradul vostru....imi place ca ai craciunita care va inflori in curand, iar balerina e superba.....pupici de la noi si sarbatori fericite hug.gif tzuc.gif

Puupikk ptr voi floare2.gif ....Craciunita e deja o splendoaree vie.....ne rasfat cu florii superbe, o iubim...

QUOTE(anku @ Dec 6 2011, 02:04 PM) *
ma bucur pt voi...v-am vazut in poze...sunteti minunati ac de obicei....
imi imiaginez cata bucurie poate fi in sufletul tau cand cineva drag este langa tine!!!
va poopic.... tzuc.gif

Sunt pana la cer si innapoi, sincer....e un rasfat sa ai aproape macar unul din parinti din cei 4......so, totul e perfect....
Pupik floare2.gif

QUOTE(ninina @ Dec 7 2011, 02:14 PM) *
Draga nasica....am venit si noi la pe la voi sa admiram un bradulet tare frumos....cadouri minunate...o printesa superba...un bunic incantator care cred ca e cel mai fericit ca se poate bucura impreuna cu voi....o Iuliana tare frumoasa...care intinereste pe zi ce trece....
...totul e frumos....deja nu mai am rabdare...vreau sa impodobesc si eu bradutul....
..va trimitem multi pupiki... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

offf, pup apasat la voi.....si mai ales pe finutul meu albastrel si mamyy drag.....
Tataie e sensibilizat paanaaa la lacrimi....e incredibil cat de mult a putut sa il atinga aceasta vizita, deja.....catolic fiind, a mers la biserica romana din jur (ortodoxa) cu noi duminica....sa iti spun cum cu ochii in lacrimi a fost mai toata slujba....asa ce drag si uimit si fericit este ca e aici..e curios de toate...e un sac de energie....se bucura si cand mergem numa' sa luam paine de la magazinul general....e uimit de oamenii de aici cum saluta toti pe toti, raspunde si el...a inceput sa prinda engleza, pana acum dadea doar din cap or eventual raspundea pe romaneste.........
Este incredibil sa simti toatea astea, ninina frumoasa mea......realizezi cum viata e frumoasa in orice clipa si fericirea poate venii de oriunde.... anima1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif yes.gif hug.gif tzuc.gif love ya

Aceasta postare a fost editata de USA: Dec 19 2011, 05:50 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Dec 19 2011, 05:49 PM
Postare #2050


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



Si sa va las si doua din caldutele "discutii" avute cu mica mea...

In drum spre biserica
A: Mamy, ce numar de telefon (mobil) are Doamne-Doamne?
Yo: Doamne-Doamne, nu are telefon!
A:…mmmm…cum adika, Doamne-Doamne, nu are telefooonnnn?
Yo: Nu
A: Pfaaa……si yo cum vorbesc cu el?
Yo: Are urechi lungii si poate auzii pe oricine oriunde..mai ales pe cei mici…
A:…….adika, Doamne-Doamne arata precum un magarus???? doh.gif liwlol.gif



In biserica, Aris, rasfoieste pagina cu pagina Biblia, in timpul suljbei…dupa vreo ceva minute bune im I spune soptind la ureche: “Mamyy, ce carte de povesti luuunga are Doamn-Doamne…” biggrin.gif wink.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

206 Pagini V  « < 203 204 205 206 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 12:22 PM