Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Fetelor Cat Timp Mai Avetzi Pentru Voi?, la mine este jale..........
mirela _bz
postare Mar 19 2009, 06:39 PM
Postare #1


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



oFloare1.gif astept idei pt a avea cat mai mult timp liber!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Mar 19 2009, 06:52 PM
Postare #2


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783



Felicitari pentru blog!!! tzuc.gif


Sa astepti sa-ti creasca mandra biggrin.gif. iar acum serios, inearca sa-ti faci un program si sa te tii de el. Alexia e un copil cuminte. Profita de timpul in care ea doarme si foloseste-l in favoarea ta: schimba-ti coafura, fa-ti unghiile, citeste o carte sau pur si simplu DORMI!!! De exemplu, ieri a venit sotul meu la pranz acasa, am hranit fata si i-am lasat-o in grija fara sa-i spun prea multe si am iesit pe usa. M-am dus si m-am tuns, am intrat in vreo 2-3 magazine, mi-am cumparat niste prajituri si m-am intors dupa 2 ore acasa.

Succes la gasitul timpului pentru tine.

Aceasta postare a fost editata de myshelle_f: Mar 19 2009, 06:53 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela _bz
postare Mar 19 2009, 11:19 PM
Postare #3


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



QUOTE(myshelle_f @ Mar 19 2009, 08:52 PM) *
Felicitari pentru blog!!! tzuc.gif
Sa astepti sa-ti creasca mandra biggrin.gif. iar acum serios, inearca sa-ti faci un program si sa te tii de el. Alexia e un copil cuminte. Profita de timpul in care ea doarme si foloseste-l in favoarea ta: schimba-ti coafura, fa-ti unghiile, citeste o carte sau pur si simplu DORMI!!! De exemplu, ieri a venit sotul meu la pranz acasa, am hranit fata si i-am lasat-o in grija fara sa-i spun prea multe si am iesit pe usa. M-am dus si m-am tuns, am intrat in vreo 2-3 magazine, mi-am cumparat niste prajituri si m-am intors dupa 2 ore acasa.

Succes la gasitul timpului pentru tine.

mersi trandafir.gif da si eu mai plec din cand in cand si-mi fac de cap darrrr......eu o mai am si pe roxi.........lectii , dansuri .......cand doarme alex ma ocup de roxi mai fac una alta si trece ziua..........mai sunt si exceptii dar totusi...... rolleyes.gif tzuc.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Mar 20 2009, 09:04 AM
Postare #4


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783




Neata!! Cat de mare e Roxi? Profita si ia-o cu tine si invat-o sa fie o domnisoara eleganta, dar nu rasfatata. Ia-o la coafor, la cumparaturi. Si chiar daca se rezuma numai la joaca, e si asta un mod de a te detasa de toate si a te simti mai odihnita. Lasa copii cu cineva si pleaca si cu sotul. Imbina cumva ca sa nu te mai simti coplesita de toate.


tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabytza
postare Mar 20 2009, 09:11 AM
Postare #5


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 482
Inscris la: 7-February 09
Din: Timisoara
Membru nr.: 70,490



Mai neglijeaza si tu putzin treburile gospodaresti.........ca pana la urma tot tu le faci..........si mai lasa oglinda din baie ca nu trebuie sa luceasca tot timpul, covorul nu trebuie frecat pana iese culoarea din el si alte maruntisuri de genul...............era o vreme cand eram si eu obsedata de curatenie, pana l-am cunoscut pe sotul meu care de cate ori ma vedea ca ma apuc de frecat podele imi spunea sa le las naiba si mai bine sa stau cu el sa ne dragalim ca este mult mai important, decat o casa stralucioare mai bine o casa fericita.
Ce nu-mi place mie deloc sa fac este sa spal vase, asa ca printre primele lucruri achizitionate in casa a fost masina de spalat vase..........e super, mega folositoare, iar paharele stralucesc ca si cristalul cand le scoti afara.
Si in rest oriunde am chef sa merg, la cumparaturi, cosmetica, plimbare il iau si pe bebitza cu mine...asa ca ma bucur de viata ca si inainte...

Bafta sa reusesti si tu,


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela _bz
postare Mar 20 2009, 09:15 AM
Postare #6


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



mai fetelor suntetzi super! mi-ati ridicat moralul partners.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Mar 23 2009, 11:11 AM
Postare #7


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783



Salut. Cum mai stai cu timpul??? Hai sa-ti zic una tare: sapt trecuta eram cu fata in pat si incep eu sa ridic piciorul in sus, in ideea sa-i blochez imaginea tv, dar a apucat-o rasul asa ca m-am apucat si am facut un scurt exercitiu de gimnastica pt picioare si fese. Cum ti se pare utilizarea timpului? biggrin.gif Vezi, se poate face si impreuna cu bebeul.


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Mar 23 2009, 11:18 AM
Postare #8


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



se poate sa faci si ce iti place si ce trebuie...conteaza cum te organizezi...
noi oriunde plecam luam si fetele...le las sa se joace amandoua...chiar o mai responsabilizez si pe cea mare sa aiva grija de miru,ca vreau sa se simta si ea utila ..si sa se iubeasca si sa se obisnuiasca una cu cealalta ..ca daca le fac eu pe toate si raspund nevoilor fiecaruia...ajung sa ma simt tare obosita si folosita si atunci imi ies din pepeni...e greu dar trebuie sa gasim calea de mijloc,asa ca toata lumea sa fie multumita ...(deci si noi...nu numai ceilalti!!)nu?
LA MULTI ANI ,PRINTESICA!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabytza
postare Mar 23 2009, 08:21 PM
Postare #9


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 482
Inscris la: 7-February 09
Din: Timisoara
Membru nr.: 70,490



Buna seara,
Eu astazi am fost impreuna cu Rafael la epilat, pensat, termosauna si masaj.....am stat acolo 3 ore, timp in care Rafael s-a jucat cu clientele, a primit papa de la cosmeticiana ( in timp ce eu ma sufocam la termosauna) si a dormit in scaunelul lui cat mi-a facut masaj. De obicei cand vad ca incepe sa fie obosit il pun in scaunelul de masina langa patul de cosmetica si in timp ce ma prelucreaza cosmeticiana eu il legan cu o mana pana adoarme.....
Inainte de asta am fost impreuna sa platim telefonul si la contabila sa ducem actele ( la 70 de km de noi).
Cand ne-am intors acasa am fost sa ne innoim garderoba amandoi si sa cumparam hutulus.
Asa ca am avut o zi plina dar in acelas timp relaxnta.

floare2.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dariamidan
postare Mar 23 2009, 08:42 PM
Postare #10


even
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,398
Inscris la: 24-January 09
Membru nr.: 66,920



QUOTE(gabytza @ Mar 23 2009, 10:21 PM) *
Buna seara,
Eu astazi am fost impreuna cu Rafael la epilat, pensat, termosauna si masaj.....am stat acolo 3 ore, timp in care Rafael s-a jucat cu clientele, a primit papa de la cosmeticiana ( in timp ce eu ma sufocam la termosauna) si a dormit in scaunelul lui cat mi-a facut masaj. De obicei cand vad ca incepe sa fie obosit il pun in scaunelul de masina langa patul de cosmetica si in timp ce ma prelucreaza cosmeticiana eu il legan cu o mana pana adoarme.....
Inainte de asta am fost impreuna sa platim telefonul si la contabila sa ducem actele ( la 70 de km de noi).
Cand ne-am intors acasa am fost sa ne innoim garderoba amandoi si sa cumparam hutulus.
Asa ca am avut o zi plina dar in acelas timp relaxnta.

floare2.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif oFloare.gif oFloare.gif bravo gabytza, tu esti de admirat !!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 09:43 PM