Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Ganduri Despre Viata Si Nu Numai....
laura_frincu
postare Aug 20 2010, 09:22 AM
Postare #11


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,236
Inscris la: 23-October 09
Din: Campulung Moldovenesc
Membru nr.: 118,293



Am gasit o veche postare de-a mea din luna a 8a de sarcina, m-a impresionat si pe mine acum.... wub.gif as vrea sa o citesc mai des atunci cand coi simti nevoia asa ca am sa o postez si aici.... oFloare1.gif notworthy.gif


" Stiti la ce ma mai gandeam... ma gandeam ca uite cum ne-am gasit una pe cealalta aici... hug.gif Oameni normali, cu griji, iubiri, temeri, lipsuri.... normale... fiecare avem povestea noastra, parca am fi un cerc de literatura... ca sa nu zic gen "Alcoolicii anonimi" liwlol.gif Fiecare cu rate in banci, cu frigiderul acum plin, acum gol, cu bani mai multi sau mai putini,cu relatii mai apropiate sau nu fata de parinti, fiecare cu copilarii diferite si amintiri supreme, insa pe toate ne leaga ceva extraordinar ... DAM VIATA... asteptam 20, 30 de ani din viata noastra ... ca sa ajungem la momentul asta, in care realizezi cu emotie si fara grai ca de fapt asta ai asteptat parca dintotdeauna si ca nimic, NIMIC nu se compara cu ce simti acum, si probabil ca in curand vom realiza si mai mult, asa cum zicea si Kami "sunt atat de fericita!" , iubim si suntem iubite... si viata noastra are sens... are in fata un drum presarat cu minunatii... si toate cate credeam ca conteaza palesc in fata celor de acum...
Si va simt aproape, si mi se pare ciudat cum am ajuns sa tin asa mult la niste persoane pe care nu le cunosc, pe care poate, nu le voi vedea niciodata fata in fata, si tac... si meditez... si imi dau seama de un singur lucru... cat de mult apropie iubirea oamenii... si cat de pline de iubire suntem noi... hug.gif "


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 01:05 PM