Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Stie Cineva Cum Se Procedeaza In Cazul Pierderii Actelor De Studii, Originale?, am nevoie de ajutor de la fete care au trecut prin asta
Alondra
postare Jan 13 2010, 07:35 PM
Postare #11


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(alexandra81 @ Jan 13 2010, 07:30 PM) *
Nu avem cum...Prima nevasta a proprietarului e plecata in Germania, cu a doua sta prin Bucuresti...Numarul de telefon nu il stim, pt ca noi am cumparat apart. de la proprietarul nr. 2...Cam incurcata treaba, dar incepe sa se rezolve...

Cam nasol..
Multa bafta sa rezolvati!Incet, dar sigur!

Aceasta postare a fost editata de Alondra: Jan 13 2010, 07:35 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori-de-cimp
postare Jan 13 2010, 07:42 PM
Postare #12


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,120
Inscris la: 8-April 08
Membru nr.: 20,018



,
QUOTE(Alondra @ Jan 13 2010, 06:54 PM) *
Din ce-am citit eu pe net, trebuie declarate pierdute la Monitorul Oficial, http://www.monitoruloficial.ro/RO/article-...C4%83--323.html
si intr-un ziar de mare tiraj..

Cine le gaseste, nu cred ca ar putea face mare lucru cu ele, pt ca pe langa astea se cer si alte documente de identitate, in caz de ceva, etc..dar cel mai bine ar fi sa se rezolve treaba, adica sa declari pierdut si sa faci Duplicat..nu e bine sa stai asa, mai ales la act de proprietate!
Parerea mea!


merci alondra, au trecut atitia ani, incit uitasem, tu acum mi-ai adus aminte. floare2.gif la data aceea , aveam nevoie de alte acte care cereau si actul de casa, l-am trimis si nu a ajuns niciodata, dar cumva cea imputernicita, mi-a facut celelalte acte , dar nu mai imi aduc aminte cum , ce a facut in privinta asta , va trebui sa sun , sa vad.

Aceasta postare a fost editata de flori-de-cimp: Jan 13 2010, 07:54 PM


--------------------

" Fiecare lucru est frumos in felul lui , dar sint prea putini ochi ca sa observe " (Confucius)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jan 13 2010, 08:23 PM
Postare #13


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(flori-de-cimp @ Jan 13 2010, 07:42 PM) *
,

merci alondra, au trecut atitia ani, incit uitasem, tu acum mi-ai adus aminte. floare2.gif la data aceea , aveam nevoie de alte acte care cereau si actul de casa, l-am trimis si nu a ajuns niciodata, dar cumva cea imputernicita, mi-a facut celelalte acte , dar nu mai imi aduc aminte cum , ce a facut in privinta asta , va trebui sa sun , sa vad.

Mai cauta si pe net, sigur mai sunt persoane care si-au scris cazul...trebuie sa fie o solutie sa scoti un duplicat..dar...pregateste-te sa te lovesti e birocratie nervi.gif wacko.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th May 2024 - 08:49 AM