Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3223 Pagini V  « < 918 919 920 921 922 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Aprilie 2009
costi
postare Aug 9 2009, 04:11 PM
Postare #9191


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,583
Inscris la: 14-November 08
Din: Brasov
Membru nr.: 48,715



QUOTE(anamaria_c @ Aug 9 2009, 01:51 PM) *
Pun si eu niste poze facute zilele astea

Incercam sa o bag in gurita anima1.gif


ce-mi place cand ii vad cum incearca sa bage cateva ceva in gurita smile.gif
Matei intinde manuta dupa caruselul de la patut si deschide si gurita. M-am tot straduit sa il prind in vreo poza dar inca nu am reusit.

Fetita ta, ca de obicei, e o scumpica! floare2.gif

Aceasta postare a fost editata de costi: Aug 9 2009, 04:35 PM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_zugravu18
postare Aug 9 2009, 04:24 PM
Postare #9192


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,074
Inscris la: 9-August 09
Din: c-ta
Membru nr.: 103,572



MS DE PRIMIRE....mai nou,dea mica e cam buboasa...cred ca a facut rubeola...asteptam confirmarea maine cand vine dr de fam dar,fiind si epidemie.....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_zugravu18
postare Aug 9 2009, 04:24 PM
Postare #9193


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,074
Inscris la: 9-August 09
Din: c-ta
Membru nr.: 103,572



QUOTE(alina_zugravu18 @ Aug 9 2009, 05:24 PM) *
MS DE PRIMIRE....mai nou,dea mica e cam buboasa...cred ca a facut rubeola...asteptam confirmarea maine cand vine dr de fam dar,fiind si epidemie.....



--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alinaspa
postare Aug 9 2009, 04:35 PM
Postare #9194


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,166
Inscris la: 28-January 09
Din: VILLANUA/SPANIA
Membru nr.: 67,875




QUOTE(andree29 @ Aug 9 2009, 01:16 PM) *
Berta e o adevarata domnisoara dar de Sara ce sa mai spun a stiut Andrei pe cine sa aleaga partners.gif

Prea domnisoara .As vrea sa mai fie mititica sa o ghemuiesc cu mine in pat...Nu mai vrea sa ne pupe in public ... sa nu vada colegii nervi.gif Dar acasa ... e cea mai mare alintata.Ne consolam cu atat deocamdata. partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
di@
postare Aug 9 2009, 05:27 PM
Postare #9195


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 177
Inscris la: 2-December 08
Din: tel aviv, israel
Membru nr.: 52,966



occasion.gif
la multe lunite mariei anastasia si lui gabriel... occasion.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif

noi ieri am avut botezul...a fost cuminte gazutza mea...a plans putin cand mi-a facut mie molitfa..pt ca i-a dat putina painica cu vin pt impartasanie si i se facuse foame micutzei...cu toate ca mancase cu o ora in urma...
la petrecere a fost super ok..a fost cumintica...am tinut petrecerea la un hotel asa ca am avut o camera inchiriata pt ea si a putut dormi linistita...va voi pune si niste pozici..astea sunt facute de sora mea cu aparatul ei digital...voi primi peste cateva zile si pozele facute de firma care s-a ocupat si de filmat si de sonorizare...sper ca acelea vor fi mai reusite...intre timp va pun astea..



imi uda parintele parutul..


si una de la petrecere..cu sora mea,nasa care tinea tortul ei,eu,florin si cumnatul meu


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anastasia80
postare Aug 9 2009, 05:31 PM
Postare #9196


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,870
Inscris la: 3-March 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 75,408



Pupam toti bebeii, sunt niste scumpi, sa va traiasca.Alina, deci pana la urma a luat? Saracuta, poate nu o fi, poate iti va da dr. un rasp negativ.
Mai punem si noi pozici, asa ca sa nu ne uitati:




--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
costi
postare Aug 9 2009, 05:33 PM
Postare #9197


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,583
Inscris la: 14-November 08
Din: Brasov
Membru nr.: 48,715



QUOTE(di@ @ Aug 9 2009, 03:27 PM) *
occasion.gif
la multe lunite mariei anastasia si lui gabriel... occasion.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif

noi ieri am avut botezul...a fost cuminte gazutza mea...a plans putin cand mi-a facut mie molitfa..pt ca i-a dat putina painica cu vin pt impartasanie si i se facuse foame micutzei...cu toate ca mancase cu o ora in urma...
la petrecere a fost super ok..a fost cumintica...am tinut petrecerea la un hotel asa ca am avut o camera inchiriata pt ea si a putut dormi linistita...va voi pune si niste pozici..astea sunt facute de sora mea cu aparatul ei digital...voi primi peste cateva zile si pozele facute de firma care s-a ocupat si de filmat si de sonorizare...sper ca acelea vor fi mai reusite...intre timp va pun astea..



imi uda parintele parutul..


si una de la petrecere..cu sora mea,nasa care tinea tortul ei,eu,florin si cumnatul meu


sa va fie de bine botezul si DD sa aiba mereu grija de voi.

Aceasta postare a fost editata de costi: Aug 9 2009, 05:35 PM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anastasia80
postare Aug 9 2009, 05:35 PM
Postare #9198


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,870
Inscris la: 3-March 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 75,408



QUOTE(di@ @ Aug 9 2009, 06:27 PM) *
occasion.gif
la multe lunite mariei anastasia si lui gabriel... occasion.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif

noi ieri am avut botezul...a fost cuminte gazutza mea...a plans putin cand mi-a facut mie molitfa..pt ca i-a dat putina painica cu vin pt impartasanie si i se facuse foame micutzei...cu toate ca mancase cu o ora in urma...
la petrecere a fost super ok..a fost cumintica...am tinut petrecerea la un hotel asa ca am avut o camera inchiriata pt ea si a putut dormi linistita...va voi pune si niste pozici..astea sunt facute de sora mea cu aparatul ei digital...voi primi peste cateva zile si pozele facute de firma care s-a ocupat si de filmat si de sonorizare...sper ca acelea vor fi mai reusite...intre timp va pun astea..



imi uda parintele parutul..


si una de la petrecere..cu sora mea,nasa care tinea tortul ei,eu,florin si cumnatul meu

Di@ sa ii fie de bine botezul micutei tale, e o scumpa. Si tu arati excelent!!! Unde ai lasat burta?Spune-mi si mie.


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
di@
postare Aug 9 2009, 05:36 PM
Postare #9199


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 177
Inscris la: 2-December 08
Din: tel aviv, israel
Membru nr.: 52,966



mamigeo, maria_corina, anamaria, mami de teo, mikaela... sunt superbe pozele cu bebeii...marylena la fel...un bebelus dulcic foc...andree 29 sunt tare dulci cum dorm amandoi..alinaspa e o dulce sara alaturi de tatic...meaw_elanikolas e un scump...
mor dupa pozicile cu bebei de aici de p forum...nu ma mai satur sa-i privesc...
puneti fetelor poze multe ca nu ne plictisiti..nu poate fi vorba de plictiseala sa admiram bebii nostrii..sunt niste scumpi toti...
va pup pe toate..si pe bebei... floare2.gif floare2.gif floare2.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
di@
postare Aug 9 2009, 05:40 PM
Postare #9200


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 177
Inscris la: 2-December 08
Din: tel aviv, israel
Membru nr.: 52,966



QUOTE(anastasia80 @ Aug 9 2009, 06:35 PM) *
Di@ sa ii fie de bine botezul micutei tale, e o scumpa. Si tu arati excelent!!! Unde ai lasat burta?Spune-mi si mie.


eiii...n-am lasat-o eu de tot...mai am un pic de burta...dar acolo nu se vede ca e facuta poza mai la semiintuneric...
si de cand sunt aici la maica-mea mi-e frica sa nu ma ingras iar...ca mananc numai bunatati(asa e acasa)..si mai rau e ca mi-e pofta pe toate... wacko.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3223 Pagini V  « < 918 919 920 921 922 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 08:01 PM