Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

23 Pagini V  « < 21 22 23  
Reply to this topicStart new topic
> Kilogramele In Plus, O Problema?, Ce tip de dieta ati alege sa scapati de ele?
manu1981
postare Aug 6 2010, 11:53 AM
Postare #221


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Am revenit din vacanta asa ca va tin la curent cu rezultatele. Am mai slabit 4 kg fara sa tin un regim strict, insa am avut grija sa nu mananc prajit, dulciuri am mancat destul de rar iar paine aproape deloc. Sper sa continui in aceleasi linii, mai ales ca acum, fiind acasa imi pot face programul de masa cum vreau eu. Pupici si bafta la slabit!


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Sep 16 2010, 02:55 PM
Postare #222


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Fetelor, de doua zile am inceput dieta cu grau bulgur pe care mi-o spuses Ruxy. Ieri a fost zi cu grau, azi cu orez. Ma simt bine, nici nu imi este foame, dar sunt tentatii mai ales cand vine cate un miros de papica de la blocuri, insa trebuie sa rezist eroic biggrin.gif. Mai am 15 kg de dat jos si vreau sa scap de ele pana in iarna cand ne-am propus sa incercam pt bebe2 biggrin.gif Deci trebuie sa fac intr-un fel pt ca o alta sarcina va aduce cu siguranta si alte kg in plus.


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

23 Pagini V  « < 21 22 23
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 11:49 PM