Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Oare Ce Se Intampla
oanaaaaaa
postare Dec 7 2008, 01:56 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 33
Inscris la: 5-December 08
Membru nr.: 54,065



buna am ajuns aici prima data,si daca gasesc prieteni poate ma ajutati..........sunt cu sotul meu de 10 ani si de 8 casatoriti,avem o fetita de 5 ani.in urma cu o saptamana dupa o discutie cidata mi-a spus ca nu ma mai iubeste,ca ii sunt indiferenta,iar cauza zice el este ca in urma cu doua saptamani cand am facut dragoste,eu fiind obosita,nu m-am prea daruit,mai bine zis m-am intors cu spatele si l-am lasat sa se simta el bine,ma gandeam la el ca era barbat.imi spune ca l-am ranit ,ca l-am dezamagit,ca toata povestea asta la marcat si ca nu ma mai iubeste.nu a plecat de acasa,vorbim ,chiar face planuri impreuna dar nu ma mai atinge,nu mai vrea sa ma pupe,ii cidat,asculta muzica,tace...............am facut inca o data dragoste dar a fost extrem de rece si zice ca nu m-a iubit daor am facut sex.................nu stiu ce sa mai cred.i-am cerut iertare.........imi pare rau,nu am vrut sa-l jignesc deloc,dar deocamdata imi reperta doar ca nu simte nimic pt.mine,dar ca sa am rabdare ca vrea sa nu i-a o decizie pripita ca poate isi revine,sau poate nu!voi ce credeti?ce sa fac?...............un sfat va rog.....................nu mai stiu ce sa ma fac.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ana91
postare Dec 7 2008, 02:10 PM
Postare #2


Member
***

Grup: Members
Postari: 326
Inscris la: 10-May 08
Din: braila
Membru nr.: 23,038



mai sincer asta nu e un motiv intemeiat ca sa faca cea ce a facut,eu cred ca doar cauta motiv si tu i la-i dat.Ar trebui sa te inteleaga.si la mine in se mai intampla sa nu am chef...da nu reactioneaza asa,se simte un pic aiurea dar ii trece ca si el cand na-re chef il inteleg,vorbeste cu sotul tau si explicai ca nu e bine ce face ganditi-va si la copil,si sincer asata nu e un motiv de despartire ca orcine are anumite momente cand nu are chef de sex....asa cred eu zi sa-ti spuna adevaratu motiv k asta nu e.poooooop si numai bine,sincer imi pare rau ca treci prin asa ceva,numai bine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oanaaaaaa
postare Dec 7 2008, 02:13 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 33
Inscris la: 5-December 08
Membru nr.: 54,065



QUOTE(ana91 @ Dec 7 2008, 03:10 PM) *
mai sincer asta nu e un motiv intemeiat ca sa faca cea ce a facut,eu cred ca doar cauta motiv si tu i la-i dat.Ar trebui sa te inteleaga.si la mine in se mai intampla sa nu am chef...da nu reactioneaza asa,se simte un pic aiurea dar ii trece ca si el cand na-re chef il inteleg,vorbeste cu sotul tau si explicai ca nu e bine ce face ganditi-va si la copil,si sincer asata nu e un motiv de despartire ca orcine are anumite momente cand nu are chef de sex....asa cred eu zi sa-ti spuna adevaratu motiv k asta nu e.poooooop si numai bine,sincer imi pare rau ca treci prin asa ceva,numai bine.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oanaaaaaa
postare Dec 7 2008, 02:19 PM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 33
Inscris la: 5-December 08
Membru nr.: 54,065




nu stiu ce sa mai cred am discutat,acum ca ma gandesc parca lucrurile sunt profunde de mult timp.parca doreste mereu sa ma faca sa ma simt prost,sa zic ca se razbuna.pana acum daca ne sarutam si ne vedea fetita si era geloasa o certa ca nu se duce la joc,ca sa se joace cu jucariile,acum o pupa mereu de parca ar vrea sa ma faca sa ma supar............asculta muzica acum la radio si parca ma sfideaza,am plans mult in aceasat saptamana ,m-am umilit din dragoste,dar nu stiu daca merita.eu cred ca isi pregateste terenul pt.altceva,are pe cineva sau vrea sa aiba,si nu stie daca ii iese si sta acum aici.............vorbiti cu mine va rog ajutati-ma ca trebuie sa ma linistesc,am un servici responsabil si nu vreau sa dau gres.merci mult.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Dec 7 2008, 02:21 PM
Postare #5


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



AAndaaro, are dreptate, sotul tau cauta un motiv...pentru asa ceva nu se strica o relatie...intreaba-l el te satisface tot timpul, este mereu asa cum iti doresti?
Mi se pare total aiurea, putea sa gaseasca un motiv mai bun...te pup si iti tin pumnii, fii tare si dura cu el, daca vede ca cedezi repede si esti afectata va pune stapanire pe situatie si va crede ca te poate manipula cum vrea...


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madasasa
postare Dec 7 2008, 02:28 PM
Postare #6


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,084
Inscris la: 9-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 47,614



Si eu cred ca incearca sa gasesca doar un motiv....vrea sa te vada cum reactionezi, daca esti in stare sa gestionezi actiunile lui. Nu te lasa prada deznadejdii....fii tare si infrunta-l. Daca procedezi ca si pana acum, nu va avea decat de castigat. si nu e bine...
Iti doresc mult succes....iti tin pumnii stransi....Si capul sus !!!!
oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Dec 7 2008, 02:47 PM
Postare #7


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



sincer si mie mi se pare ca doar cauta nod in papura...vorbiti deschis, vezi ce are de gand...e imposibil sa ii treaca dragostea pt tine de pe o zi pe alta, doar pt ca o data nu ai avut chef de sex...i se intampla oricui, doar suntem oameni, nu roboti...eu tind sa cred ca ar avea pe altcineva, dar nu pot sa afirm acest lucru cu tarie...probabil se simte neglijat si in felul acesta incearca sa atraga atentia asupra lui...face pe bosumflatul...e ca un copil mai mare...eu cred ca multa rabdare si sinceritate veti putea depasi acest moment....
succes! oFloare.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oanaaaaaa
postare Dec 7 2008, 03:15 PM
Postare #8


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 33
Inscris la: 5-December 08
Membru nr.: 54,065



va multumesc din suflet sunt sigura ca asta este ,ma pedepseste......dar cum sa reactionez,face pe nebunul,vreau sa-l pup si tine gura inchisa cica nu ma poate pupa pt.ca ii sunt indiferenta,eu cred ca joaca tare.daca ii arat intelegere,i-am spus ca are dragostea mea si ca il astept sa isi revina parca se simte tot mai bine in pielea lui.cand am discutat saptamana trecuta mi-a spus ca nu stie in ce situatie se afla,ca cine ar vrea sa plece de acasa sa isi lase familia dar daca nu isi revine cica nu poate sa mai stea langa mine daca nu ma iubeste.fetelor eu nu am mai trecut prin asa ceva,ajutati-ma cu sfaturi sa trec peste asta chiar daca v-a fi bine sau rau.ne-am casatorit de tineri,iar eu mereu am fost la dispozitia lui.pana sa o avem pe asta mica eu lucram mereu de dimineata si daca intarziam putin de la lucru facea urat,daca el ramanea la servici si eu comentam ,de ce comentez.adica eu mereu la dispozitia lui.............mancare buna si servita,haine la locul lor,la curatenie ma ajuta si el ,la cumparaturi tot singura,frigiderul era plin dar eu trebuia sa-l umplu.venea acasa manca si repede la calculator,ma duceam sa mai vorbesc cu el si cam putina comunicare...................iar toate aceste nemultumiri eu le aratam in pat uneori ,iar acum poate le-a simtit mai mult.imi spune ca degeaba sunt acum suparata ca mi-am facut-o cu mana mea ,cum am putut sa ma intorc cu spatele la el,ca doar nu era un oarecare era barbatul meu.nu am vrut sa-l jignesc,dar mereu imi reprosa ca eu doar la somn ma gandesc,ca sex facem doar in pat,programat,ca ma uit pe ceas sa treac odata...........dar nu are dreptate.aseara eram pe forum si se chinuia sa vada ce citesc aici,iar dupa ce m-am dus la culcare a cautat ceva,a gasit altceva o intrebare pe google .de ce il interesaza ce fac daca ii sunt indiferenta?s-ar putea sa aiba pe cineva si sa-si pregateasca terenul pt .a ne parasi.nu stiu ce sa fac pt.ca fetita il iubeste mult......................ce sa fac.mi-a zis ca ma respecta doar dar ce respect este asta cand eu plang si el se face ca ploua.................help.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ana91
postare Dec 7 2008, 05:24 PM
Postare #9


Member
***

Grup: Members
Postari: 326
Inscris la: 10-May 08
Din: braila
Membru nr.: 23,038



ooofff eu cred ca e si orgolios,dar totusi nu cred ca ii esti indiferenta ca sltfel nu te-ar mai controla...cea mai buna soluie e comunicarea....inceark sa duci fetita la parinti,la vecini sau unde o poti lasa si sa ramaneti doar voi doi .....sa pregatesti ceva romantic sa te faci tu sexy si provocatoare si sa ii ceri scuze si vezi cum rectioneaza...inceark eu cred nu e bine sa dati cu picioru la tot ce ati cladit pana acum ...poop.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simina
postare Dec 7 2008, 06:26 PM
Postare #10


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,708
Inscris la: 12-October 06
Membru nr.: 186



QUOTE(oanaaaaaa @ Dec 7 2008, 03:15 PM) *
ce sa fac.mi-a zis ca ma respecta doar dar ce respect este asta cand eu plang si el se face ca ploua.................help.


N-am alt sfat decat ,,Sa nu mai plangi in fata lui!!!"


--------------------
,,Sa te trezesti in zori, cu inima mereu inaripata si sa inalti,
plin de recunostinta, multumire pentru inca o zi de iubire;
Sa te odihnesti, coplesit de beatituine,
la ceasul amiezii si sa cugeti la extazul iubirii''...Kahlil Gibran


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th April 2024 - 12:06 PM