Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Martie 2008? :-)
danna68
postare Sep 24 2007, 09:48 PM
Postare #21


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(anca 31 @ Sep 24 2007, 07:36 AM) *
buna! este a doua oara cind intru pe acest forum...
si eu voi fi mamica in martie data probabila 7/9 martie.. sper sa fie bine am 31 ani si va fi primul nostru copil ... am si RH negativ , dar speram sa fie bine mai ales ca la toate analiyele e bine si nu am dezvoltat anticorpi... in rest va doresc sarcina usoara si sa va bucurati de bebelusii dvs... eu sunt fffffffffff fericita si de abia astept sa fiu mamica... sunt in 17 sapt.. mi se pare ca trece repede... pupici... eu sunt la servicii.
o zi buna tuturor!

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif sarcina usoara iti dorim si un bebe sanatos si frumos... hug.gif hug.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
costielena2
postare Sep 26 2007, 05:33 PM
Postare #22


Junior
*

Grup: Members
Postari: 9
Inscris la: 16-September 07
Membru nr.: 6,680



Multumesc din tot sufletul celor care mi-au raspuns danna68, morena, mallina2u, buburuza...mi-ati fost de ajutor...m-am mai linistit ...fiind la prima sarcina am tot felul de indoieli..si efectiv ma sperii ma apuca o frica de nedescris..8 de ce ma inteapa in jurul buricului, de ce ametesc, de ce nu pot sa mananc ..si tot asa..... rolleyes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
costielena2
postare Sep 26 2007, 05:47 PM
Postare #23


Junior
*

Grup: Members
Postari: 9
Inscris la: 16-September 07
Membru nr.: 6,680



QUOTE(xsmom @ Sep 19 2007, 07:52 PM) *
Bine ai venit la mamici de martie, Elena!
Cind ai data probabila a nasterii? La mine este 26 martie.
Cum a decurs sarcina pina acum? Esti multumita de doctorul la care mergi?
Asteptam intrebarile tale smile.gif
o sarcina fara probleme iti doresc



Buna! sunt foarte bucuroasa ca pot primi atatea informatii de la viitoarele mamici.. bb.gif data probabila ar 15 martie ..pana acum sarcina mea a decurs normal: greturi ( la greu..) , ameteli si toate manisfestarile...eu sunt un pic cam slabuta 54kg la 174cm..si mi se cam intinde pielea pe burta si simt mai mult decat o persoana mai plinuta ..cred eu...eu sunt rezidenta il alta tara sunt din gl dar momentan nu locuiesc in romania...am 2 medici si sunt destul de multumita...mersi de urari si mai astept noi teme de discutie..
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Sep 26 2007, 09:27 PM
Postare #24


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873




QUOTE(costielena2 @ Sep 26 2007, 06:47 PM) *
Buna! sunt foarte bucuroasa ca pot primi atatea informatii de la viitoarele mamici.. bb.gif data probabila ar 15 martie ..pana acum sarcina mea a decurs normal: greturi ( la greu..) , ameteli si toate manisfestarile...eu sunt un pic cam slabuta 54kg la 174cm..si mi se cam intinde pielea pe burta si simt mai mult decat o persoana mai plinuta ..cred eu...eu sunt rezidenta il alta tara sunt din gl dar momentan nu locuiesc in romania...am 2 medici si sunt destul de multumita...mersi de urari si mai astept noi teme de discutie..

pentru burtica sa nu uiti sa te dai cu crema , de regula fara parfum daca nu suporti din cauza greturilor ... vei avea mai putine vergeturi dupa nastere ... pupam si asteptam vesti hug.gif hug.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmen29
postare Oct 6 2007, 11:19 PM
Postare #25


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 5-October 07
Membru nr.: 7,631



smile.gif va salut pe toate si eu sint noua...si voi devenimamica la anul in februarie bb.gif va pup pe toate!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmen29
postare Oct 9 2007, 09:16 AM
Postare #26


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 5-October 07
Membru nr.: 7,631



scuze...am gresit.. smile.gif :)defapt nu...ca si eu am un baietel din martie dar la anul face 11ani!!!! va pup pe toate !!!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simona1
postare Feb 8 2008, 05:41 PM
Postare #27


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 8-February 08
Membru nr.: 14,481



Buna viitoarelor mamici de martie.Eu sunt in 36 sapt si abia astept sa -mi intalnesc bebe-ul.Va pup si va doresc nastere usoara.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dolce_dyanutza
postare Feb 18 2008, 01:16 PM
Postare #28


Junior
*

Grup: Members
Postari: 5
Inscris la: 18-February 08
Membru nr.: 15,286



buna.eu sunt o foarte bucuroasa viitoare mamica.mi-am dorit enorm un bebe si abia astept sa il tin in brate in luna octombrie.am doar 21 de ani dar pt mine nu conteaza acest lucru ci cat de mult sunt pregatita pt acest rol.si pot sa spun k sunt pregatita........va poop pe toate si sa aveti grije de bebei. jucaus.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
emilia_lita
postare Mar 7 2008, 03:57 PM
Postare #29


Junior
*

Grup: Members
Postari: 7
Inscris la: 7-March 08
Membru nr.: 17,119



Din 4 martie Prima Tv a lansat o noua emisiune "Prima Zi", care urmareste primele clipe din viata unui copil.
Este un reality-show focalizat pe ultimele zile de sarcina ale mamei, dar si pe evolutia bebelului din primele zile. Un show plin de surprize pentru parinti si pentru bebe, dar si o amintire pentru toata viata.
Daca esti insarcinata si vrei sa apari in aceasta emisiune astept un mail cu nr tau de tel la adresa: emilia_lita@yahoo.com sau ma puteti contacta la 0722586976
Prin telefon va pot oferi mai multe detalii.
Emilia Lita
Producator TV
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
horvath_miha
postare Mar 8 2008, 08:31 PM
Postare #30


Junior
*

Grup: Members
Postari: 49
Inscris la: 28-September 07
Din: baia mare
Membru nr.: 7,262




mark va saluta si ureaza la multi ani!
sper ca am reusit sa pun poza!
daca nu oricum la multi ani, mamicilor!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 05:24 PM