Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3223 Pagini V  « < 2301 2302 2303 2304 2305 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Aprilie 2009
cristina_natalia
postare Mar 19 2010, 10:44 PM
Postare #23021


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,069
Inscris la: 8-November 09
Din: cluj-napoca
Membru nr.: 120,889



QUOTE(costi @ Mar 19 2010, 04:53 PM) *
eu am un cumnat care sta in Bucuresti si cand il aud ca merge la teatru.....in Brasov nu prea se merita, nu imi place aici.

eu am trei surori (suntem 4) si destul de apropiate ca varsta. si suntem apropiate, sufleteste ca suntem la distanta. eu in august implinesc 29 si zic ca mai am timp de inca un bebe. sotul meu insa are 35 si nu vrea sa fie proaspat tatic la 40 ani (asa zice).

pofta buna la spanac. Matei il papa binisor.



Inca un pic si merg si eu la nani. De cateva saptamani, Natalia doarme deja la 10 si ajungem si noi in pat la o ora normala:). Ne mai amintim cum era cand sugea pe la 11, apoi noi gateam:)))

N-am avut succes cu spanacul, a doua tentativa esuata. Cred ca o las balta, doar si eu abia acum il mananc - cand pot sa pun in mancare ce imi place si sa evit ce urasc.

Costi, la sfarsitul lui aprilie venim la Brasov, iti aduc papucei:) - poate gasesti pana atunci. Asa ca, daca suntem plecati, nici nu facem petrecere, nici tort. Oricum, l-am fi facut la o prietena care are laborator.

Libb, Manu sa va iasa dintisorii fara probleme. Noi asteptam maselutele, caci roadem de zor periuta de dinti, sunt umflate si albe. Dar poate mai dormim cateva nopti inainte.

De miercuri merg la masaj; de data asta, medicul mi-a zis ca e in regula sa fac masaj in timpul sarcinii; pe mine ma doare spatele , au au au.

Planurile mele de week end s-au dat peste cap, asa ca va doresc voua un sfarsit de saptamana placut, cu tot ce va doriti.
Somn usor



--------------------
a href=&quot;http://lilypie.com&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;&lt;img src=&quot;http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/R3JnJhw.jpg&quot; border=&quot;0&quot; class=&quot;linked-sig-image&quot; /&gt;&lt;img src=&quot;http://lb1f.lilypie.com/R3Jnp3.png&quot; border=&quot;0&quot; class=&quot;linked-sig-image&quot; /&gt;&lt;/a&gt;
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Mar 19 2010, 10:46 PM
Postare #23022


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



QUOTE(cristina_natalia @ Mar 19 2010, 10:44 PM) *
Inca un pic si merg si eu la nani. De cateva saptamani, Natalia doarme deja la 10 si ajungem si noi in pat la o ora normala:). Ne mai amintim cum era cand sugea pe la 11, apoi noi gateam:)))

N-am avut succes cu spanacul, a doua tentativa esuata. Cred ca o las balta, doar si eu abia acum il mananc - cand pot sa pun in mancare ce imi place si sa evit ce urasc.

Costi, la sfarsitul lui aprilie venim la Brasov, iti aduc papucei:) - poate gasesti pana atunci. Asa ca, daca suntem plecati, nici nu facem petrecere, nici tort. Oricum, l-am fi facut la o prietena care are laborator.

Libb, Manu sa va iasa dintisorii fara probleme. Noi asteptam maselutele, caci roadem de zor periuta de dinti, sunt umflate si albe. Dar poate mai dormim cateva nopti inainte.

De miercuri merg la masaj; de data asta, medicul mi-a zis ca e in regula sa fac masaj in timpul sarcinii; pe mine ma doare spatele , au au au.

Planurile mele de week end s-au dat peste cap, asa ca va doresc voua un sfarsit de saptamana placut, cu tot ce va doriti.
Somn usor

noapte buna..ai grija de cei doi puii..... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Mar 19 2010, 10:49 PM
Postare #23023


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



DANUTA ..AM LUAT SI NOI AZI PONEI DE LA NEA PETRICA..A ADUS IAR ....SI AM LUAT SI TRICICLETA TEO E INCINTAT DE EA SA VEDEM CIT IL TINE...CA IN CARUT NU MAI STA..DELOC...


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Mar 19 2010, 10:50 PM
Postare #23024


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788




NOAPTE BUNA INTRAM SI NOI LA SOMN TEO DOARME DE LA 21 30....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Mar 19 2010, 10:51 PM
Postare #23025


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



CE-O FACE ELA ACUM...CE BINE DE EA JAMAICA...INTRU SA VISEZ..... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danutza75
postare Mar 19 2010, 10:57 PM
Postare #23026


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,111
Inscris la: 10-December 09
Din: Buzau
Membru nr.: 121,783



QUOTE(MAMI DE TEO @ Mar 19 2010, 10:49 PM) *
DANUTA ..AM LUAT SI NOI AZI PONEI DE LA NEA PETRICA..A ADUS IAR ....SI AM LUAT SI TRICICLETA TEO E INCINTAT DE EA SA VEDEM CIT IL TINE...CA IN CARUT NU MAI STA..DELOC...


Wow ! A adus marfa nea' Petrica super.gif Si am vrut sa i9ntru in seara asta pe la el, dar am trecut ieri si nu mi-a spus ca merge azi la marfa! Maine trec negresit sa mai luam si noi ceva jucarii, ca tot ne cearta tati ca e casa arhiplina ! bananab.gif
Ce culoare ati luat poneiul ? Necheaza ?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danutza75
postare Mar 19 2010, 10:58 PM
Postare #23027


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,111
Inscris la: 10-December 09
Din: Buzau
Membru nr.: 121,783



QUOTE(MAMI DE TEO @ Mar 19 2010, 10:50 PM) *
NOAPTE BUNA INTRAM SI NOI LA SOMN TEO DOARME DE LA 21 30....


Somn usor ! Si Razvan a adormit, mai stau si eu putin si apoi somnic !


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Mar 19 2010, 11:09 PM
Postare #23028


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(danutza75 @ Mar 20 2010, 12:58 AM) *
Somn usor ! Si Razvan a adormit, mai stau si eu putin si apoi somnic !

Arina are un nou stil de a adormi fara sa mai planga. Adoarme cu mine in pat, trebuie sa ma vada langa ea. Dupa ce adoarme o mut la ea in patut si doarme fara probleme pana dimineata smile.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danutza75
postare Mar 19 2010, 11:11 PM
Postare #23029


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,111
Inscris la: 10-December 09
Din: Buzau
Membru nr.: 121,783



QUOTE(manu1981 @ Mar 19 2010, 11:09 PM) *
Arina are un nou stil de a adormi fara sa mai planga. Adoarme cu mine in pat, trebuie sa ma vada langa ea. Dupa ce adoarme o mut la ea in patut si doarme fara probleme pana dimineata smile.gif


liwlol.gif Asa fac si eu de doua zile si merge ! Doamne ajuta sa tina !


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Mar 19 2010, 11:21 PM
Postare #23030


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



QUOTE(danutza75 @ Mar 19 2010, 10:57 PM) *
Wow ! A adus marfa nea' Petrica super.gif Si am vrut sa i9ntru in seara asta pe la el, dar am trecut ieri si nu mi-a spus ca merge azi la marfa! Maine trec negresit sa mai luam si noi ceva jucarii, ca tot ne cearta tati ca e casa arhiplina ! bananab.gif
Ce culoare ati luat poneiul ? Necheaza ?

ALBASTRU..NU NECHEAZA SAU NU STIU EU CUM...TRICICLETA AM LUAT-O DIN DOROBANTI 2...


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3223 Pagini V  « < 2301 2302 2303 2304 2305 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 12:49 PM