Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cum Sa Ne Comportam Cu Barbatii De Rasa Araba
n.dolls
postare Jun 22 2010, 10:14 PM
Postare #1


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



buna fetelor...cum majoritatea santeti plecate prin tari straine ,sigur ati intalnit in calea voastra ARABI,sau chiar romance care stau cu musulmani.Cum trebuie sa ne comportam cu ei? ce trebuie sa acceptam si ce nu? Ce ziceti fetelor incercam sa discutam CU SI DESPRE ARABI? 1_3ani.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Jun 23 2010, 08:13 AM
Postare #2


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



QUOTE(n.dolls @ Jun 23 2010, 12:14 AM) *
buna fetelor...cum majoritatea santeti plecate prin tari straine ,sigur ati intalnit in calea voastra ARABI,sau chiar romance care stau cu musulmani.Cum trebuie sa ne comportam cu ei? ce trebuie sa acceptam si ce nu? Ce ziceti fetelor incercam sa discutam CU SI DESPRE ARABI? 1_3ani.gif


ca toti barbatii de altfel ,cat esti in parametrii doriti de ei ,e ok ...cum o iei spre emancipare ,independenta ,libertate ,apar problemele !la barbatii musulmani (SI NU NUMAI)asta e ceva european =dezmat.

cu musulmanii mai ai o grija in plus ...religia ! in multe cazuri de casatorii mixte ,am intalnit ,,spalari de creier,,.adica trecerea de la ortodoxism la islam .ca cineva isi schimba religia ,ma rog ,e o alegere proprie ,dar circumstantele in care o face raman dubioase .aceste femei nu isi schimba religia din proprie dorinta , din credinta,ci doar fiindca asa de mult l-i se vorbeste de cel islam si atatea idei l-i se inoculeaza ,atat de multe le sant promise ,incat cedeaza . (sant mai rai decat martorii lui iehova )

si cand mai apar si copiii ..atunci sa vezi .ce ? brad de craciun? nu fata ,merg la moschee!ca doar sant musulmani ,ce altceva?
ai baiat ? heiii ,mergi si ii faci circumcizie ,ca asa e obiceiul (nu stiu care mama e in stare sa accepte asa ceva)...e arabul din vreo tara din cornul africii si ai fata ...ti-o mutileaza pe viata ,cu obiceiurile si traditiile lor satanice .

Ok mai exista si o categorie de arabi mai moderni ,traiti pe afara ,ce sant mai maleabili .depinde din ce tari provin .
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
moni_k
postare Jun 23 2010, 10:59 AM
Postare #3


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,380
Inscris la: 9-December 09
Din: bucuresti
Membru nr.: 121,769



nu mi se pare ca barbatii arabi ar trebui tratati in vreun fel special... si nici ca ar trebui sa le acceptam mai multe... sau mai putine. eu zic ca fiecare dintre noi are un set de reguli proprii, avem modul nostru de a-i respecta pe ceilalti si de a cere respect din partea lor. indiferent de "rasa" tongue.gif
in legatura cu schimbarea de religie, scuze pentru off topic si pentru faptul ca trebuie sa dau cu piatra... dar mi se pare ca orice motivatie pentru schimbarea religiei e o chestie de luat in considerare. macar pentru faptul ca cineva face O ALEGERE. de ce ar trebui sa ramanem intr-o religie in care ne-am nascut? nu stiam nimic despre ea (oricum eram prea mici ca sa stim ceva) dar am fost botezati si gata, aia e religia noastra?! eu nu sunt o persoana religioasa, dar consider ca religia este o chestie pe care in primul rand trebuie sa o simti, nu sa ti se impuna.


--------------------

MAMICI DE SEPTEMBRIE 2010 - ZILE DE NASTERE
1. Ramela (Rami) – 02 Ianuarie, Constanta
2. Carmen (Carmen_10) - 11 Ianuarie, Bucuresti
3. Ramona (ramona.p) – 17 Februarie, Bucuresti
4. Valentina (Valentinna24) – 25 Februarie
5. Otilia (ramike81) – 26 Februarie, Ourense, Spania
6. Marina (marina_m) - 8 Martie, Bucuresti
7. Mariana (marysa) - 4 Aprilie, Husi
8. Roxana (Raisa 13) - 16 Aprilie - Bucuresti
9. Simona Elena (Simona1704) - 17 Aprilie, Mangalia
10. Roxana Maria (roxxy_tweety) – 31 Mai, Torino, Italia
11. Dorina (buburici) - 25 Iunie, Bucuresti
12. Roxana (Rock) - 11 Iulie, Bucuresti,
13. Monica (Moni_k) – 18 Iulie, Bucuresti
14. Oana (onutz) - 30 iulie - Timisoara
15. Violeta (Briana02) – 02 August, Braila
16. Maria (sufletel6) - 06 Septembrie, Timisoara
17. Alexandra (Alex_zuz) - 14 Septembrie, Bucuresti
18. Ioana (Ioana_octombrie2009) – 26 Septembrie, Bucuresti
19. Bianca (Edenevysh) – 20 Octombrie, Targoviste
20. Dana (treboranad) - 23 Noiembrie, Bucuresti
21. Maria Magdalena(maria_magdalena) - 12 Decembrie, Aberdeen, Scotia
22. Luchiana (luchiana) - 19 Decembrie, Targoviste
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marimaria
postare Jun 23 2010, 01:30 PM
Postare #4


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,578
Inscris la: 7-January 09
Din: Torino, Italia
Membru nr.: 63,039




Nu prea imi place expresia "rasa araba"....suna a "rasa pur sange"....a cai...."harmasar" liwlol.gif

Si da, nu cred ca au nevoie de un tratament special.....tot burta si matreata fac ca si restul.
Daca tii neaparat te comporti ca femeile arabe....daca si el tine la chestia asta....daca nu ca o europeanca oarecare......important e sa fie armonie in cuplu oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Jun 23 2010, 01:50 PM
Postare #5


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(marimaria @ Jun 23 2010, 02:30 PM) *
Nu prea imi place expresia "rasa araba"....suna a "rasa pur sange"....a cai...."harmasar" liwlol.gif

Si da, nu cred ca au nevoie de un tratament special.....tot burta si matreata fac ca si restul.
Daca tii neaparat te comporti ca femeile arabe....daca si el tine la chestia asta....daca nu ca o europeanca oarecare......important e sa fie armonie in cuplu oFloare1.gif

nu ma mai pot opri din ras marioooo

sunt de acord cu tine in tot ce ai scris smile.gif


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Jun 23 2010, 02:03 PM
Postare #6


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



QUOTE(marimaria @ Jun 23 2010, 03:30 PM) *
Nu prea imi place expresia "rasa araba"....suna a "rasa pur sange"....a cai...."harmasar" liwlol.gif


esti bestiala ! liwlol.gif doamne ce de imaginatie ai! o fi de la caldura ? sau nici macar nu e cald ,la voi?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marimaria
postare Jun 23 2010, 02:06 PM
Postare #7


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,578
Inscris la: 7-January 09
Din: Torino, Italia
Membru nr.: 63,039



QUOTE(ruby @ Jun 23 2010, 04:03 PM) *
esti bestiala ! liwlol.gif doamne ce de imaginatie ai! o fi de la caldura ? sau nici macar nu e cald ,la voi?

De la ploaie.....mi s-o incretit creierul liwlol.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Jun 23 2010, 02:15 PM
Postare #8


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



QUOTE(marimaria @ Jun 23 2010, 04:06 PM) *
De la ploaie.....mi s-o incretit creierul liwlol.gif


liwlol.gif liwlol.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jun 25 2010, 08:55 PM
Postare #9


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939




si cand mai apar si copiii ..atunci sa vezi .ce ? brad de craciun? nu fata ,merg la moschee!ca doar sant musulmani ,ce altceva?
ai baiat ? heiii ,mergi si ii faci circumcizie ,ca asa e obiceiul (nu stiu care mama e in stare sa accepte asa ceva)...e arabul din vreo tara din cornul africii si ai fata ...ti-o mutileaza pe viata ,cu obiceiurile si traditiile lor satanice .

Ok mai exista si o categorie de arabi mai moderni ,traiti pe afara ,ce sant mai maleabili .depinde din ce tari provin .
[/quote]

pai as putea sa ma consider norocoasa.... brad de craciun am facut,copii am dar nu cu el,RAMADAM nu fac ca numi impune,sa port voal nici atat....DECI bananab.gif uraaaaaaaaa
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jun 25 2010, 08:58 PM
Postare #10


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(moni_k @ Jun 23 2010, 12:59 PM) *
nu mi se pare ca barbatii arabi ar trebui tratati in vreun fel special... si nici ca ar trebui sa le acceptam mai multe... sau mai putine. eu zic ca fiecare dintre noi are un set de reguli proprii, avem modul nostru de a-i respecta pe ceilalti si de a cere respect din partea lor. indiferent de "rasa" tongue.gif
in legatura cu schimbarea de religie, scuze pentru off topic si pentru faptul ca trebuie sa dau cu piatra... dar mi se pare ca orice motivatie pentru schimbarea religiei e o chestie de luat in considerare. macar pentru faptul ca cineva face O ALEGERE. de ce ar trebui sa ramanem intr-o religie in care ne-am nascut? nu stiam nimic despre ea (oricum eram prea mici ca sa stim ceva) dar am fost botezati si gata, aia e religia noastra?! eu nu sunt o persoana religioasa, dar consider ca religia este o chestie pe care in primul rand trebuie sa o simti, nu sa ti se impuna.

ai dreptate sant botezata catolica si asa raman. L MEU MUSULMAN NU MIA IMPUS sa schimb religia niciodata si ma mai duc si in biserica si el ma conduce chiar
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 08:06 PM