Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Copilul Leu, Horoscop
Andrei
postare Aug 25 2008, 08:33 AM
Postare #1


Administrator
*******

Grup: Top Golden Members
Postari: 3,706
Inscris la: 21-July 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1



Copilul Leu

23 iulie-23 august

Element: foc
Planeta: Soare
Culoare: galben, oranj si rosu

Personalitatea copilului Leu

Soarele, focul si leul lasa sa se intrevada forta caracterului acestui copil. Micutul Leu este increzator si drept si iubeste foarte tare libertatea.

Personalitatea sa il recomanda ca fiind hotarat si generos atata timp cat asteptarile nu-i sunt inselate. Realist si pasionat, va merge departe cu aspiratiile sale.

Bebelusul vostru este un rege sau o regina care straluceste precum soarele, planeta sa. Si inainte de toate, el are nevoie de o curte care sa-l admire si sa-l complimenteze la tot pasul.

Este un mare seducator in devenire. Inca de la varste fragede, el va acorda multa atentiei tinutei sale si aspectului sau fizic, indragostit de eleganta si rafinament. Hainele sale, frezura sa, incaltamintea, accesoriile, toate sunt atent studiate, niciun detaliu al infatisarii sale nefiind neglijat.

De asemenea copilul Leu, asa cum era de asteptat, este extrem de vivace, foarte dinamic si cu o mare vointa de a reusi. Invingator prin definitie, realizarea sociala este un lucru vital pentru el, un imperativ. Ambitita sa este sa fie cel mai bun, cel mai iubit, cel mai recunoscut.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simira
postare Aug 27 2008, 11:39 PM
Postare #2


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 877
Inscris la: 9-March 08
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 17,271



QUOTE(Andrei @ Aug 25 2008, 08:33 AM) *
Copilul Leu

23 iulie-23 august

Element: foc
Planeta: Soare
Culoare: galben, oranj si rosu

Personalitatea copilului Leu

Soarele, focul si leul lasa sa se intrevada forta caracterului acestui copil. Micutul Leu este increzator si drept si iubeste foarte tare libertatea.

Personalitatea sa il recomanda ca fiind hotarat si generos atata timp cat asteptarile nu-i sunt inselate. Realist si pasionat, va merge departe cu aspiratiile sale.

Bebelusul vostru este un rege sau o regina care straluceste precum soarele, planeta sa. Si inainte de toate, el are nevoie de o curte care sa-l admire si sa-l complimenteze la tot pasul.

Este un mare seducator in devenire. Inca de la varste fragede, el va acorda multa atentiei tinutei sale si aspectului sau fizic, indragostit de eleganta si rafinament. Hainele sale, frezura sa, incaltamintea, accesoriile, toate sunt atent studiate, niciun detaliu al infatisarii sale nefiind neglijat.

De asemenea copilul Leu, asa cum era de asteptat, este extrem de vivace, foarte dinamic si cu o mare vointa de a reusi. Invingator prin definitie, realizarea sociala este un lucru vital pentru el, un imperativ. Ambitita sa este sa fie cel mai bun, cel mai iubit, cel mai recunoscut.

Foarte adevarate toate descrierile! Mira mea e o fetita extraordinara:
- increzator si drept si iubeste foarte tare libertatea.
Are mersul de regina si in parc se baga intre copii sa faca dreptate.Dintre ei si ea, ea are intotdeauna dreptate laugh.gif

- hotarat si generos atata timp cat asteptarile nu-i sunt inselate.[b]
Are un NU hotarat de nu-ti mai vine sa-i ceri nimic. "mami am zis nu! Nu!" sau "mami m-am hotarat vreau aia. Am zis am zis." La capitolul generozitate stam cam prost, mai mult da ca sa obtina, dar nu intotdeauna.

- [b]este un rege sau o regina care straluceste precum soarele, planeta sa.

pentru aceasta descriere va pun poza sa o vedeti.


- Si inainte de toate, el are nevoie de o curte care sa-l admire si sa-l complimenteze la tot pasul.
Eram in parc, dupa gradinita, toti parintii cu copii la joaca. S-a urcat in varful toboganului (cel mai inalt de acolo) si striga: "Atentiune atentiune dragi parinti!Va spun o poezie"
Acasa oricine vine in vizita trebuie cucerit, dupa ce da reprezentatia (cantec, dans, poezie etc. ca Leii sunt artistii zodiacului) cere aplauze si se inclina negresit, ca si actorii. Daca cineva nu o baga in seama , se face ea cunoscuta cumva ...

-Este un mare seducator in devenire. Inca de la varste fragede, el va acorda multa atentiei tinutei sale si aspectului sau fizic, indragostit de eleganta si rafinament. Hainele sale, frezura sa, incaltamintea, accesoriile, toate sunt atent studiate, niciun detaliu al infatisarii sale nefiind neglijat.

"Buni nu pot sa-mi iau gentuta asta, eu sunt imbracata sport!"
"Mami vreau rochita, trebuie sa fiu eleganta"


Aceasta este Mira, minunea mea, leuta in toata regula! trandafir.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 05:01 PM