Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pastile Pentru Slabit, LINDAXA
gheo
postare Mar 12 2009, 09:41 PM
Postare #11


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 9
Inscris la: 9-March 09
Membru nr.: 77,221



si eu am incercat cu slim ball,suna foarte bine reclama si prospectul,dar n-am slabit nici macar un gram,spor si o dieta sanatoasa,asta e secretul
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ari05
postare Mar 12 2009, 10:05 PM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,251
Inscris la: 18-October 07
Din: Oradea
Membru nr.: 8,246



QUOTE(gheo @ Mar 12 2009, 09:41 PM) *
si eu am incercat cu slim ball,suna foarte bine reclama si prospectul,dar n-am slabit nici macar un gram,spor si o dieta sanatoasa,asta e secretul

slim ball e o mare minciuna... le-am luat si eu doh.gif
acum iau super slim, si sunt ok, cu astea chiar slabesc...


--------------------
Voturile pt micutul Artur, se transforma in roni, pentru Vladut!!!Multumim din suflet echipei Utile Copii pentru sprijin si pentru ca s-a alaturat campaniei noastre!!Se poate vota in fiecare ora, un vot=1 ron; e nevoie de cateva secunde sa va inregistrati.Va multumim!!!
http://www.utilecopii.ro/concurs/zambet-de-copil/poza/93/










  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
comisara23
postare Mar 13 2009, 02:10 PM
Postare #13


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 11
Inscris la: 13-March 09
Din: nice,franta
Membru nr.: 78,481



bna,fetelor.eu am o prietena care a luat niste pastile de slabit si in prima luna areusit sa slabeasca 9 kg,dar dupa ce le_a lasat s-a ingrasat la loc,ba chiar mai mult decat era inainte sa ia acele pastile
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllyane
postare Mar 13 2009, 03:03 PM
Postare #14


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 180
Inscris la: 21-September 08
Din: ALB AIULIA
Membru nr.: 38,580




QUOTE(gheo @ Mar 12 2009, 11:41 PM) *
si eu am incercat cu slim ball,suna foarte bine reclama si prospectul,dar n-am slabit nici macar un gram,spor si o dieta sanatoasa,asta e secretul

imi pare rau sa te dezamagesc dar cu slim ball am slabit 15 kg ,dar am facut si sala.dupa ce nu le am mai luat adika sunt 3 luni de atunci nu am mai pus un gram pe mine si sa stii ca mi am schimbat chiar si modul de viatza adica am 3 mese principale cam la aceeasi ora.akum nu zic ca este bine sa iei pastile de slabit,dar cred ca ajuta cat de cat.in orimul rand sunt suplimente alimentare ,care nu isi fac esfectul fara o dieta si fara exercitii fizice,eu asa am facut dieta
+ex.fizice+slin ball si a dat rezultate.va pup si spor la dat kg jos rolleyes.gif partners.gif oFloare1.gif


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adytza_mar
postare Mar 13 2009, 07:11 PM
Postare #15


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 99
Inscris la: 9-February 09
Din: sibiu
Membru nr.: 70,850



buna! am si eu o intrebare pt lllyane cat timp ai luat slim ball?


--------------------


;
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ari05
postare Mar 13 2009, 07:47 PM
Postare #16


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,251
Inscris la: 18-October 07
Din: Oradea
Membru nr.: 8,246



QUOTE(lllyane @ Mar 13 2009, 03:03 PM) *
imi pare rau sa te dezamagesc dar cu slim ball am slabit 15 kg ,dar am facut si sala.dupa ce nu le am mai luat adika sunt 3 luni de atunci nu am mai pus un gram pe mine si sa stii ca mi am schimbat chiar si modul de viatza adica am 3 mese principale cam la aceeasi ora.akum nu zic ca este bine sa iei pastile de slabit,dar cred ca ajuta cat de cat.in orimul rand sunt suplimente alimentare ,care nu isi fac esfectul fara o dieta si fara exercitii fizice,eu asa am facut dieta
+ex.fizice+slin ball si a dat rezultate.va pup si spor la dat kg jos rolleyes.gif partners.gif oFloare1.gif

pai normal ca ai slabit, dar nu de la slim ball categoric !!!!!! ci faptul ca ai mers la sala ...
eu am luat o gramada de sapatmani, nu am tinut vreo dieta anume, doar am mancat totusi sanatos, si nu dupa 6 seara... si fara absolut nici un rezultat... aaa... mint... s-a dus 1 kg... da nu de la slim ball doh.gif


--------------------
Voturile pt micutul Artur, se transforma in roni, pentru Vladut!!!Multumim din suflet echipei Utile Copii pentru sprijin si pentru ca s-a alaturat campaniei noastre!!Se poate vota in fiecare ora, un vot=1 ron; e nevoie de cateva secunde sa va inregistrati.Va multumim!!!
http://www.utilecopii.ro/concurs/zambet-de-copil/poza/93/










  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllyane
postare Mar 13 2009, 08:37 PM
Postare #17


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 180
Inscris la: 21-September 08
Din: ALB AIULIA
Membru nr.: 38,580



QUOTE(adytza_mar @ Mar 13 2009, 09:11 PM) *
buna! am si eu o intrebare pt lllyane cat timp ai luat slim ball?

am luat slim ball timp de 8 saptamani.fetelor dar pe prospectul fiecarui supliment alimentar scrie ca in combinatie cu o dieta patrivita.mai dragele mele pot sa va zic sincer ca inainte sa yau pastilele mergem in fiecare zi la sala timp de un an de zile si am tinut si dieta si am dat jos doar 2 kg.dar in momentul in care am inceput cu slim ball s-a vazut rezultatul din prima saptamana am dat jos 6kg.in a doua saptamana an dat jos 2kg,in a treia2kg in a patra 1 kg si si am continuat tot asa .tin sa va spun ca in prima saptamana luat cate 2 pastile de3 slim cu doua pahare mari cu apa inainte sa yau masa cu 45-30 min.yar din a doua saptamana am luat doar cate 1 inainte de masa.po partners.gif si spor cu bebei si kg


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ari05
postare Mar 13 2009, 09:33 PM
Postare #18


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,251
Inscris la: 18-October 07
Din: Oradea
Membru nr.: 8,246



QUOTE(lllyane @ Mar 13 2009, 08:37 PM) *
am luat slim ball timp de 8 saptamani.fetelor dar pe prospectul fiecarui supliment alimentar scrie ca in combinatie cu o dieta patrivita.mai dragele mele pot sa va zic sincer ca inainte sa yau pastilele mergem in fiecare zi la sala timp de un an de zile si am tinut si dieta si am dat jos doar 2 kg.dar in momentul in care am inceput cu slim ball s-a vazut rezultatul din prima saptamana am dat jos 6kg.in a doua saptamana an dat jos 2kg,in a treia2kg in a patra 1 kg si si am continuat tot asa .tin sa va spun ca in prima saptamana luat cate 2 pastile de3 slim cu doua pahare mari cu apa inainte sa yau masa cu 45-30 min.yar din a doua saptamana am luat doar cate 1 inainte de masa.po partners.gif si spor cu bebei si kg

daca tu zici... desi nu prea imi vine a crede ... dar na....
cine vrea slim ball , mai am eu 2 cutii , le dau GRATIS !!! tongue.gif


--------------------
Voturile pt micutul Artur, se transforma in roni, pentru Vladut!!!Multumim din suflet echipei Utile Copii pentru sprijin si pentru ca s-a alaturat campaniei noastre!!Se poate vota in fiecare ora, un vot=1 ron; e nevoie de cateva secunde sa va inregistrati.Va multumim!!!
http://www.utilecopii.ro/concurs/zambet-de-copil/poza/93/










  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Mar 13 2009, 09:37 PM
Postare #19



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(ari05 @ Mar 13 2009, 11:33 PM) *
daca tu zici... desi nu prea imi vine a crede ... dar na....
cine vrea slim ball , mai am eu 2 cutii , le dau GRATIS !!! tongue.gif


la ghena Ari liwlol.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ari05
postare Mar 13 2009, 09:49 PM
Postare #20


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,251
Inscris la: 18-October 07
Din: Oradea
Membru nr.: 8,246



QUOTE(Danutza_rge @ Mar 13 2009, 09:37 PM) *
la ghena Ari liwlol.gif

da' mi-i mila sa arunc bani la gunoi wacko.gif
doh.gif liwlol.gif


--------------------
Voturile pt micutul Artur, se transforma in roni, pentru Vladut!!!Multumim din suflet echipei Utile Copii pentru sprijin si pentru ca s-a alaturat campaniei noastre!!Se poate vota in fiecare ora, un vot=1 ron; e nevoie de cateva secunde sa va inregistrati.Va multumim!!!
http://www.utilecopii.ro/concurs/zambet-de-copil/poza/93/










  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 20th April 2024 - 03:37 AM