Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

893 Pagini V  « < 891 892 893  
Reply to this topicStart new topic
> Bebelusi De Septembrie 2008, invitatie ptr mamicile lor
mirela bz
postare Nov 17 2009, 11:43 AM
Postare #8921


mami de septembrie 2008
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,524
Inscris la: 23-September 09
Din: buzau
Membru nr.: 110,661



QUOTE(ruby @ Nov 17 2009, 11:35 AM) *
flori ,eu doar mi-am zis parerea in mod civilizat ,eu nu am jicnit pe nimeni , nu am facut aluzie la nimeni ,am spus doar cum vad eu lucrurile ,eu vorbesc doar in dreptul meu si nu discut cu tine despre postarile ce mi-au iritat mie pupila ,din dorinta de a nu lasa impresia de barfa , nu sint adepta bisericutelor ,stau in picioare pentru tot ce postez ,de una singura ,nu am nevoie de aplauze !

pt orice alt subiect sint deschisa,Flori!pt mine ,subiectul pe acest topic ramine acelasi ,puitii nostri ,indiferent cum sint ei numiti intr-un titlu ,bebelusi ori copilasi si cu asta am incheiat discutiile !

trandafir.gif smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dekko_flori
postare Nov 17 2009, 12:49 PM
Postare #8922


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,695
Inscris la: 17-July 08
Din: tg-jiu
Membru nr.: 30,891



notworthy.gif :notworthy

laugh.gif laugh.gif
tzuc.gif
corect nu ???????
o zi buna la toata lumea laugh.gif


--------------------
COSMINA-ALINA




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ancatirim
postare Nov 19 2009, 07:43 AM
Postare #8923


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,800
Inscris la: 31-January 09
Din: Galati
Membru nr.: 68,700



buna dimineata la copilasi si mamic.....eu desi am citit mereu postarile voastre nu am intervenit de prea multe ori, insa acum simt nevoia sa o fac pentru a va aduce aminte ca suntem in sfantul post si ce fericite trebuie sa fim ca avem copii sanatosi.
de fiecare data cand vad o disputa pe forum, indiferent de topic, ma ganesc la numele forumului UtileCopii....oare ce o fi util pentru copii nostri in a critica o mamica sau alta ca e asa ...sau asa....OARE NU AR FI MAI BINE sa ne relaxam si sa ne bucuram de fiecare cuvant pe care il citim si il tastam?
Cand o sa se termine cu "Copilul anului" o sa fiu, cu siguranta mai activa...dar acum imi ocupa mult timp acel topic...unde din pacate sunt destule dispute datorita unora sau altora care intra si nu inteleg rostul echipei formate acolo si a glumitelor ce se fac dar eu ma gandesc doar la grupul frumos si unit de mamici care s-a format acolo.
Tot acolo am gasit, zic eu modalitatea potrivita pentru a raspunde la postarile rautacioase si anume scriu un mare IGNOR dupa postarea respectiva pentru a imi arata dezaprobarea si atat...ca pana la urma se plictiseste de postat si se muta cu cortul in alta parte...unde sa i se dea apa la moara....


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dekko_flori
postare Nov 19 2009, 12:22 PM
Postare #8924


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,695
Inscris la: 17-July 08
Din: tg-jiu
Membru nr.: 30,891




QUOTE(ancatirim @ Nov 19 2009, 09:43 AM) *
buna dimineata la copilasi si mamic.....eu desi am citit mereu postarile voastre nu am intervenit de prea multe ori, insa acum simt nevoia sa o fac pentru a va aduce aminte ca suntem in sfantul post si ce fericite trebuie sa fim ca avem copii sanatosi.
de fiecare data cand vad o disputa pe forum, indiferent de topic, ma ganesc la numele forumului UtileCopii....oare ce o fi util pentru copii nostri in a critica o mamica sau alta ca e asa ...sau asa....OARE NU AR FI MAI BINE sa ne relaxam si sa ne bucuram de fiecare cuvant pe care il citim si il tastam?
Cand o sa se termine cu "Copilul anului" o sa fiu, cu siguranta mai activa...dar acum imi ocupa mult timp acel topic...unde din pacate sunt destule dispute datorita unora sau altora care intra si nu inteleg rostul echipei formate acolo si a glumitelor ce se fac dar eu ma gandesc doar la grupul frumos si unit de mamici care s-a format acolo.
Tot acolo am gasit, zic eu modalitatea potrivita pentru a raspunde la postarile rautacioase si anume scriu un mare IGNOR dupa postarea respectiva pentru a imi arata dezaprobarea si atat...ca pana la urma se plictiseste de postat si se muta cu cortul in alta parte...unde sa i se dea apa la moara....

6113 ptr pitic
si buna dimineata tzuc.gif


--------------------
COSMINA-ALINA




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ancatirim
postare Nov 19 2009, 01:32 PM
Postare #8925


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,800
Inscris la: 31-January 09
Din: Galati
Membru nr.: 68,700



QUOTE(dekko_flori @ Nov 19 2009, 12:22 PM) *
6113 ptr pitic
si buna dimineata tzuc.gif


multumim de votic si sa auzim numai de bine partners.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela35
postare Apr 24 2011, 01:17 AM
Postare #8926


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 231
Inscris la: 2-September 10
Membru nr.: 172,782



Va doresc un paste fericit alaturi de cei dragi!


--------------------
Invata limba engleza cu ajutorul muzicii,miscarii si jocului!
LEARN WITH MUSIC este un program nou adus din SUA pt bebelusi si copii micuti intre 6 luni-6 ani. Clasele sunt formate pe grupe de varsta.
Pt. mai multe informatii precum si locatii vizitati situl nostru learnwithmusic punct ro.
sau tel 0723-404-136
Prima sedinta este gratuita! Vino si incearca o clasa cu copilasul tau!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

893 Pagini V  « < 891 892 893
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 18th April 2024 - 05:16 PM