Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

30 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cuvintele Sunt Prea Putine
ssimmona
postare Jun 23 2009, 12:22 AM
Postare #11


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



De ce s-o fi inchis topicul cu intalnirea? anima1.gif
Noi unde mai vedem pozele Dianei? sad.gif
Diaaaaaaaanaaaaaaaa! love1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare Jun 23 2009, 12:25 AM
Postare #12


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560



QUOTE(Andrei @ Jun 23 2009, 12:59 AM) *
Este foarte greu sa redau in cuvinte (sau in imagini) senzatiile traite astazi, la intalnirea pusa foarte amanuntit la cale, de catre voi, mamicile utilecopii.

Am sa incerc sa multumesc, insa nu voi putea reusi, cu siguranta. Astazi, am inteles inca o data, ce inseamna prietenia. M-ati facut sa ma simt fericit. Nici nu stiu cum sa spun. Stiam ca acest forum ne leaga si simt asta in fiecare topic, in fiecare postare. Iar intalnirile fata in fata... o dovedesc pe deplin.
A fost ziua mea. Iar voi, mamicile, ati facut sa simt astazi, mai mult decat in oricare alt an, acest lucru.
M-am bucurat astazi ca un copil, la primirea cadourilor. Am spus in gluma zilele trecute, ca am implinit 11 ani, iar astazi... astazi m-am purtat ca la 11 ani. Plin de emotii si fara cuvinte in fata tuturor surprizelor voastre.

Am primit albumul !!! smile.gif Il voi filma pentru a fi vazut de catre toate mamicile. Nu am avut puterea sa il citesc tot, la intalnire. Este plin de emotii. De lucruri unice. Este, de fapt, cel mai frumos cadou primit vreodata de mine. Este UNIC si pot spune cu siguranta ca voi fi mandru sa il arat nepotilor smile.gif . Privindu-l, imi dau seama ca sunt un om noros. Va multumesc din suflet. Il voi filma pagina cu pagina si il voi adauga aici. Multumesc tuturor, multumesc dyana.

Am primit un tort in forma de masina. Masina mea preferata, BMW smile.gif. Este superb si datorita conjuncturii nu l-am putut taia, asa ca am ajuns cu el intreg acasa. Arata ca un bibelou si ma tot gandesc cum sa fac sa il pastrez neatins si doar sa il privesc, ca pe o amintire.

O alta mare surpriza. Imensa. Care vine de foarte departe, de la Arad. AdeDia este inculpata si a facut un gest minunat. D-asta va ziceam mai devreme ca am ramas mut in fata surprizelor. Pentru ca au venit una dupa alta.
Cand stii ca urmeaza o intalnire, de ziua ta, si banuiesti ca vor fi surprize, incerci sa iti inchipui ce ar putea fi si sa iti faci scenarii. Cel putin eu asa fac, recunosc smile.gif . Si daca de album stiam din filmul "prezentare" cu care m-ati amagit zilele trecute, trebuie sa recunosc ca la surpriza facuta de AdeDia chiar nu ma asteptam!!!
Ade a trimis un TORT mare si frumos la Bucuresti, special pentru aceasta intalnire!! smile.gif
Iti multumersc Ade si tie din suflet si iti spun ca in aceste clipe in care scriu aceste randuri, savurez din torul facut de tine. Este minunat. Eu mananc foarte rar dulciuri, insa tortul acesta este racoritor, este exact pe gustul meu. Si iti spun un secret wink.gif . Am avut mare bafta, tot datorita conjunturii sa fiu obligat sa il iau acasa netaiat. (nu ma certa, te rog). Acolo unde am fost, nu ne-au permis sa servim din ce am adus noi, iar daca ne-ar fi permis, dyana l-ar fi terminat liwlol.gif
Iti multumesc si pentru urarile facute la telefon si promit ca vom ajunge si la Arad, cu tava cu tot smile.gif

Simt ca am scris mult si nu am certat pe nimeni. Urmeaza mustrarile: smile.gif
O cert LoriG, si ea stie bine de ce. Pe dyana ca n-a mancat destule bomboane liwlol.gif , pe danna si pe nana ca nu o lasa pe denissa sa doarma langa tati pe canapea smile.gif , pe Danutza si pe sotul ei ca au plecat prea devreme, pe Emy ca nu mi-a facut poza cu Alex in brate smile.gif , pe sora dyanei care nu a sustinut-o pana la final smile.gif iar pe pitici ca nu s-au jucat si cu mine sad.gif

Multumesc inca o data tuturor celor care au adaugat cate o pagina la albumul pe care abia astept sa-l rasfoiesc pagina cu pagina.

In scurt timp voi posta filmul smile.gif

Va multumesc din suflet!

Cuvintele sunt prea putine sad.gif



Andrei, ma bucur pentru tot ce ai trait ieri!
Chiar meriti !
Sa te indulcesti cu tortul si sa te fericesti de cadoul tau special in fiecare zi a zilei tale de nastere!
Inca o data felicitari mamicilor pentru gestul lor, pentru care nu am cuvinte!

Aceasta postare a fost editata de amy28: Jun 23 2009, 12:28 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oanaaa
postare Jun 23 2009, 12:25 AM
Postare #13


Zambariciu
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,257
Inscris la: 22-September 08
Din: Timisoara, now Spain
Membru nr.: 38,729



Nu am crezut niciodata ca ma voi putea atasa pe internet, prin intermediu unui forum de atatea persoane minunate .. Dar de acest forum, mai bine spus de ACEASTA FAMILIE m-am lipit enorm de mult... nu pot sa lipsesc, stau cu gandul aici.
Imi pare rau ca nu sunt din Bucuresti sau macar din imprejrimi sa fii putut fi alaturi de voi astazi, dar sincer am fost cu gandul shi am asteptat cu sufletul la gura, la fel ca si celelealte fete sa veniti sa ne aratati prin pove, prin vorbe prin filmulete minunata voastra intalnire de azi.... gata deja bat campii... doh.gif

Andrei vreau sa iti urez inca o data LA MULTI ANI shi iti multumesc ca esti alaturi de noi si ca esti "parintele" nostru adoptiv tzuc.gif hug.gif

Aceasta postare a fost editata de Oanaaa: Jun 23 2009, 12:26 AM


--------------------
POZE CU ARIANA
COPILUTZI DE OCTOMBRIE 2008 SI NU NUMAI

"Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera"
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Jun 23 2009, 12:25 AM
Postare #14


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418




le va pune aici cu siguranta
l-a inchis Andrei ca sa nu ne zapacim intr-o mie de topicuri pe tema asta
ca dupa aia el tre' sa faca curat dupa noi liwlol.gif


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrei
postare Jun 23 2009, 12:33 AM
Postare #15


Administrator
*******

Grup: Top Golden Members
Postari: 3,706
Inscris la: 21-July 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1



QUOTE(AdeDia @ Jun 23 2009, 01:12 AM) *
....e randul meu sa fiu luata pe sus de emotii crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
....Andrei esti un om deosebit si cred cu toata fiinta ca ai meritat din plin aceasta zi frumoasa floare2.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif yes.gif
....vreau sa fac o precizare....NU aveam cum sa trimit tortul gata asamblat si finisat....


cand va spun ca m-ati naucit si ca nu mai inteleg nimic, nu ma credeti crybaby.gif
Adaug la multumiri, dyanei notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrei
postare Jun 23 2009, 12:54 AM
Postare #16


Administrator
*******

Grup: Top Golden Members
Postari: 3,706
Inscris la: 21-July 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1



Da, sunt nauc. sad.gif
Multumesc si pentru celelelte cadouri: bricheta chic si tabachera, albumul mic... smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jun 23 2009, 01:01 AM
Postare #17


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Mi-au tremurat mainile, ghenunchii, m-am balbait, nu imi gaseam cuvintele, nu reuseam sa inteleg din prima ce mi se spunea, rasturnam lucruri, am realizat ca am uitat niste foi pe care vroiam sa le atasez in album acasa, m-am bucurat, m-am emotionat, nu reuseam sa imi reglez camera, ma bucuram vazandu-i pe celalti din jur zambind, ma intrebam mereu ce am mai uitat acasa si asta pentru ca ma tot uitam la albumul ala si constientizam ca fusesem responsabila de toate gandurile si emotiile voastre, ca trecusera prin sufletul, degetele, ochii mei si ca trebuiau sa ajjunga la destinatie intr-o forma cat mai ...surprinzatoare - doar era o surpriza; realizam ca nu era doar o intalnire dintre 10 oameni ci... dintre sute de suflete.

Sunt constienta ca de fapt - nici eu nu am cuvinte. Sunt inca foarte emotionata de intalnirea de azi ... chiar am colapsat si eu la sfarsit (bine ca nu in timpul si nu m-a filmat nimeni tongue.gif ) dar, la iesirea din restaurant imi venea sa asez pe bordura sa plang si eu putin (dar cum trecuse ora de somn a Larei a trebuit sa merg acasa liwlol.gif) )

Nu stiu in ce masura merit toate laudele voastre si multumirile lui Andrei pentru ca, asa cum am mai spus, singura nu as fi putut face un album cu foi albe. smile.gif
Sunteti cu totii minunati!
In concluzie: multumim Andrei ca a fost ziua ta liwlol.gif))))


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Jun 23 2009, 01:05 AM
Postare #18


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



QUOTE(dyana @ Jun 23 2009, 02:01 AM) *
Mi-au tremurat mainile, ghenunchii, m-am balbait, nu imi gaseam cuvintele, nu reuseam sa inteleg din prima ce mi se spunea, rasturnam lucruri, am realizat ca am uitat niste foi pe care vroiam sa le atasez in album acasa, m-am bucurat, m-am emotionat, nu reuseam sa imi reglez camera, ma bucuram vazandu-i pe celalti din jur zambind, ma intrebam mereu ce am mai uitat acasa si asta pentru ca ma tot uitam la albumul ala si constientizam ca fusesem responsabila de toate gandurile si emotiile voastre, ca trecusera prin sufletul, degetele, ochii mei si ca trebuiau sa ajjunga la destinatie intr-o forma cat mai ...surprinzatoare - doar era o surpriza; realizam ca nu era doar o intalnire dintre 10 oameni ci... dintre sute de suflete.

Sunt constienta ca de fapt - nici eu nu am cuvinte. Sunt inca foarte emotionata de intalnirea de azi ... chiar am colapsat si eu la sfarsit (bine ca nu in timpul si nu m-a filmat nimeni tongue.gif ) dar, la iesirea din restaurant imi venea sa asez pe bordura sa plang si eu putin (dar cum trecuse ora de somn a Larei a trebuit sa merg acasa liwlol.gif) )

Nu stiu in ce masura merit toate laudele voastre si multumirile lui Andrei pentru ca, asa cum am mai spus, singura nu as fi putut face un album cu foi albe. smile.gif
Sunteti cu totii minunati!
In concluzie: multumim Andrei ca a fost ziua ta liwlol.gif))))

Si pozele?????????? notworthy.gif


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Jun 23 2009, 01:09 AM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(dyana @ Jun 23 2009, 02:01 AM) *
Mi-au tremurat mainile, ghenunchii, m-am balbait, nu imi gaseam cuvintele, nu reuseam sa inteleg din prima ce mi se spunea, rasturnam lucruri, am realizat ca am uitat niste foi pe care vroiam sa le atasez in album acasa, m-am bucurat, m-am emotionat, nu reuseam sa imi reglez camera, ma bucuram vazandu-i pe celalti din jur zambind, ma intrebam mereu ce am mai uitat acasa si asta pentru ca ma tot uitam la albumul ala si constientizam ca fusesem responsabila de toate gandurile si emotiile voastre, ca trecusera prin sufletul, degetele, ochii mei si ca trebuiau sa ajjunga la destinatie intr-o forma cat mai ...surprinzatoare - doar era o surpriza; realizam ca nu era doar o intalnire dintre 10 oameni ci... dintre sute de suflete.

Sunt constienta ca de fapt - nici eu nu am cuvinte. Sunt inca foarte emotionata de intalnirea de azi ... chiar am colapsat si eu la sfarsit (bine ca nu in timpul si nu m-a filmat nimeni tongue.gif ) dar, la iesirea din restaurant imi venea sa asez pe bordura sa plang si eu putin (dar cum trecuse ora de somn a Larei a trebuit sa merg acasa liwlol.gif) )

Nu stiu in ce masura merit toate laudele voastre si multumirile lui Andrei pentru ca, asa cum am mai spus, singura nu as fi putut face un album cu foi albe. smile.gif
Sunteti cu totii minunati!
In concluzie: multumim Andrei ca a fost ziua ta liwlol.gif))))


hug.gif


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jun 23 2009, 01:12 AM
Postare #20


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 23 2009, 01:05 AM) *
Si pozele?????????? notworthy.gif

m-ati naucit, vorba lui Andrei tongue.gif
deci: din cauza vremii, nu am facut poze decat in interior si au iesit foarte prost. Trebuie sa umblu putin la ele si nu fac asta doar de fitze ci pt ca altfel nu se vede nimic. sad.gif Dar promit sa le fac in noaptea asta. smile.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

30 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 18th April 2024 - 06:14 AM