Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Donez Haine De Bebelus, Ajutor umanitar
malta
postare May 6 2009, 09:58 PM
Postare #11


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 52
Inscris la: 7-March 09
Din: Pascani
Membru nr.: 76,491



Hristos a inviat! Ma numesc Altam Aurica si sunt invatatoare. In ultimele luni am incercat sa ajut mamici aflate la nevoie. Am facut fericite deopotriva persoanele ce au primit dar si pe cele ce au daruit. Azi va prezint un caz deosebit: un tatic de vreo 30 de ani ce-si creste singur fiul de 1 an. Induiosator! Ar fi nevoie de haine pentru cei doi. El are 175-180 cm inaltime, cam 80 cm in talie si marimea 42 la picior. Va rog din suflet, daca dispuneti de haine de care nu mai aveti trebuinta sau cunoasteti pe cineva, contactati-ma pe mess la altamaurica. Va multumesc, D-zeu sa va dea toate cele bune!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary_alexia
postare Oct 21 2009, 09:00 PM
Postare #12


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 15-October 09
Membru nr.: 115,225



buna as dori si eu sa va cer ajutorul pt o buna prietena dea mea,ea are 2 copii mici de 3 si 4 ani iar sotul ei din pacate a decedat si se descurca f greu cu chiria ,intretinerea copiilor.ea nu ca nu munceste dar nu mai face fata greutatilor...asa ca iam deschis un cont in sperantaca o puteti ajuta.acesta esteRO77RZBR0000060010491885 LA RAIFAISEN BANK. chiar si niste hainute pt ele ar fi binevenite....daca vreti sa aflati mai multe adresa mea e viata_iubesc@yahoo.com
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
freemancody
postare Nov 11 2009, 01:52 AM
Postare #13


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 26-October 09
Membru nr.: 119,537



Salut
SUNT DIN HUNEDOARA.
Am gemeni fata (Maria) si baiat (Daniel) de 8 luni si 2 saptamani Pe pentru care as avea nevoie de hainute, caciulite, jucarii, scutece, daca aveti masa pentru servit masa primesc cu mare drag, avem nevoie pentru ca ne descurca foarte greu. Si noi pe ale noastre le dam mai departe! Adresa de contact claudia_nane2000@yahoo.com
Multumesc anticipat.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nancyrbd
postare Jan 2 2010, 06:27 PM
Postare #14


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 18
Inscris la: 2-January 10
Membru nr.: 123,928




BUNA
AM UN BAIETEL DE 2 LUNI SI JUMATATE, EU SUNT SOMERA SI NU BENEFICIEZ DE INDEMNIZATIA DE CRESTERE A COPILULUI, IAR SOTUL MEU LUCREAZA SI NUMAI DIN ACASTE VENITURI NU NE PREA AJUNGEM MAI ALES CA NU ALAPTEZ PENTRU CA NU AM SAN SI TREBUIE SA CUMPARAM LAPTE DE 50 RON PE SAPTAMANA, ASADAR IMI CER SCUZE CA INDRASNESC DAR AM MAREA RUGAMINTE LA CINE MA POATE AJUTA CU NISTE HAINUTE DE CARE NU MAI AU NEVOIE.
NU CONTEAZA DACA SUNT DE FATA SAU DE BAIAT SI POT FI DE LA VARSTA DE 3 LUNI PANA LA O VARSTA MAI MARE DE 2-3 ANI PENTRU CA SI BAIETELUL MEU VA CRESTE.
MAI AM RUGAMINTEA DACA CINEVA ARE UN SCAUN AUTO, UN PREMERGATOR, O MASA DE INFASAT SAU ORICE ALTCEVA CE NE-AR FI DE FOLOS,I-AS FI TARE RECUNOSCATOARE PENTRU CA SUNT SCUMPE SI NU IMI PERMIT SA CUMPAR.
CINE MA POATE AJUTA ADRESA MEA DE E-MAIL ESTE: crsltrfn@yahoo.com
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simanela
postare Mar 9 2010, 09:39 AM
Postare #15


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 9-March 10
Membru nr.: 133,668



buna dimineata as dori si eu daca se poate un premergator si niste hainute
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihaelasim
postare Feb 2 2014, 11:07 AM
Postare #16


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 2-February 14
Membru nr.: 236,883



buna ziua.Daca mai are cineva hainute de bebelusi, carucior noi le-am primi cu foarte mare drag deoarece in curand vom avea un bebelus.Multumesc.mihaelasim@gmail.com
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 03:17 PM