Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

7309 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Bebelusi De August 2008, Leuti luptatori
miniraton
postare Aug 11 2008, 03:13 PM
Postare #11


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,576
Inscris la: 4-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,831



QUOTE(Eena @ Aug 11 2008, 11:15 PM) *
fetelor inca odata tin sa va felicit pentru minunile voastre!Sunt niste ingerasi dulci,dulci...si-i meritati! bb.gif 9704.gif

Iti multumim tzuc.gif


--------------------



"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"
Elisabeth Stone
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Aug 11 2008, 03:17 PM
Postare #12


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(oktavia @ Aug 11 2008, 12:13 PM) *
Buna Miniraton,
Esti o norocoasa cu trezitul noaptea, eu ii fac baita si masajul la 9 seara, doarme pana pe la 12 noaptea, pe urma se trezeste in jur de 3-4, pe urma 6-7. Se trezeste mananca si mai si sta treaz, si ii place sa-l mangai sa-i vorbesc, caci altfel plange.....Ziua doarme de n-am treaba, acum doarme de 4 ore (a stat treaz pana pe la 8, treaz de la 6 jumate).
Si bb sughite, atat de tare, ca se enerveaza, il iau in brate si il masez si il bat incet pe spate, dar ii trece greu sughitul....
Sunt mai bine acum....
Te pup si sa aveti o zi frumoasa.

Pentru sughit merge o lingurita mica de ceai de colici cu o picaturica de lamaie...opreste imediat rolleyes.gif

Aceasta postare a fost editata de rux25: Aug 11 2008, 03:17 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miniraton
postare Aug 11 2008, 03:21 PM
Postare #13


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,576
Inscris la: 4-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,831



QUOTE(rux25 @ Aug 12 2008, 02:02 AM) *
Pentru sughit merge o lingurita mica de ceai de colici cu o picaturica de lamaie...opreste imediat rolleyes.gif

Buna Rux, m-au lasat durerile de cap....sunt suuuuper fericita. Nu am mai luat nimic, decat fiola aia de algocalmin.


--------------------



"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"
Elisabeth Stone
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Aug 11 2008, 03:32 PM
Postare #14


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411




QUOTE(miniraton @ Aug 11 2008, 04:21 PM) *
Buna Rux, m-au lasat durerile de cap....sunt suuuuper fericita. Nu am mai luat nimic, decat fiola aia de algocalmin.

Si eu sunt fericita pentru tine partners.gif ...te-am purtat in gandurile mele...imi parea rau sincer ca ai ajuns sa cunosti suferinta....sper sa nu-ti mai revina niciodata partners.gif ...eu de ieri dimineata m-am chinuit cumplit cu migrena...acum ma simt putin mai bine...dupa o zi si o nopate de cosmar oFloare1.gif ...nu am mai avut de doua luni...si credeam ca am scapat...insa...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miniraton
postare Aug 12 2008, 08:58 AM
Postare #15


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,576
Inscris la: 4-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,831



QUOTE(rux25 @ Aug 12 2008, 02:17 AM) *
Si eu sunt fericita pentru tine partners.gif ...te-am purtat in gandurile mele...imi parea rau sincer ca ai ajuns sa cunosti suferinta....sper sa nu-ti mai revina niciodata partners.gif ...eu de ieri dimineata m-am chinuit cumplit cu migrena...acum ma simt putin mai bine...dupa o zi si o nopate de cosmar oFloare1.gif ...nu am mai avut de doua luni...si credeam ca am scapat...insa...

tzuc.gif poate daca sunt din ce in ce mai rare migrenele... vor disparea curand tzuc.gif Am o prietena buna (si fina) care de vre-o 4-5- ani are migrene odata la 3 zile. Si-a facut controale peste controale, tomografii...etc...nu are nimik grav dar ma doare sufletul s-o vad ca sufera asa pt ca este tare rea durerea de cap.


--------------------



"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"
Elisabeth Stone
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Aug 12 2008, 09:35 AM
Postare #16


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(miniraton @ Aug 12 2008, 09:58 AM) *
tzuc.gif poate daca sunt din ce in ce mai rare migrenele... vor disparea curand tzuc.gif Am o prietena buna (si fina) care de vre-o 4-5- ani are migrene odata la 3 zile. Si-a facut controale peste controale, tomografii...etc...nu are nimik grav dar ma doare sufletul s-o vad ca sufera asa pt ca este tare rea durerea de cap.

Imi pare rau...pentru prietena ta...la ea nu cred ca sunt migrene...ci e vorba de spondiloza...numai asta se manifesta asa, cu dureri atat de dese...migrena se instaleaza...pe jumatate de cap de obicei...si apare cu aura... oFloare1.gif
Multumesc Miniraton ...si-ti doresc multa sanatate partners.gif tzuc.gif

Aceasta postare a fost editata de rux25: Aug 12 2008, 09:36 AM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miniraton
postare Aug 12 2008, 12:37 PM
Postare #17


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,576
Inscris la: 4-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,831



QUOTE(rux25 @ Aug 12 2008, 08:20 PM) *
Imi pare rau...pentru prietena ta...la ea nu cred ca sunt migrene...ci e vorba de spondiloza...numai asta se manifesta asa, cu dureri atat de dese...migrena se instaleaza...pe jumatate de cap de obicei...si apare cu aura... oFloare1.gif
Multumesc Miniraton ...si-ti doresc multa sanatate partners.gif tzuc.gif

da, asa este, are spondiloza.


--------------------



"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"
Elisabeth Stone
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lia maria71
postare Aug 12 2008, 02:00 PM
Postare #18


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,031
Inscris la: 21-June 08
Din: MEREU ACASA
Membru nr.: 27,116



bebelusi din august jucaus.gif ,sa traiti cu toti,sa fiti sanatosi si fericiti bananab.gif ,sa fiti cuminti si sa cresteti mari..........

mamicile voastre sa fie sanatoase sa va poata creste. oFloare1.gif ..............pupici partners.gif trandafir.gif


--------------------

http://www.utilecopii.ro/poze/vezi.asp?idc=2697
ne dati un vot?

LIA, MAMICA FERICITA DE BAIETI!

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miniraton
postare Aug 12 2008, 03:20 PM
Postare #19


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,576
Inscris la: 4-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,831



QUOTE(lia maria71 @ Aug 13 2008, 12:45 AM) *
bebelusi din august jucaus.gif ,sa traiti cu toti,sa fiti sanatosi si fericiti bananab.gif ,sa fiti cuminti si sa cresteti mari..........

mamicile voastre sa fie sanatoase sa va poata creste. oFloare1.gif ..............pupici partners.gif trandafir.gif

multumim tzuc.gif


--------------------



"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"
Elisabeth Stone
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miniraton
postare Aug 12 2008, 03:20 PM
Postare #20


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,576
Inscris la: 4-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,831



oktavia, nu mai zici nimica ? azi avem 1 sapt de cand am iesit din maternitate . Aveam 3550 cand am iesit si azi avem 4000 (cu tot cu pampers si body).

Aceasta postare a fost editata de miniraton: Aug 12 2008, 03:21 PM


--------------------



"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"
Elisabeth Stone
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7309 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 04:19 PM