Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Socant!, ce poate debita o imaginatie bolnava
simonik
postare May 25 2010, 02:55 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 10
Inscris la: 21-May 08
Din: timisoara
Membru nr.: 23,971



Doi copii de nici 10 ani au fost filmati in timp ce erau batjocoriti de mai multi indivizi. Minorii - un baietel si o fetita - au fost platiti sa faca s.x oral si normal in fata acestora, pe terasa unui restaurant. Incantati, barbatii s-au amuzat copios minute in sir.


Scena sinistra, care a fost filmata cu un telefon mobil, se petrece pe terasa unui local din Constanta, minorii fiind platiti cu hartii de 1 leu (zece mii de lei vechi - n.r.). "Da-i pantalonii jos de tot. Ia-i c... in gura", o sfatuieste unul dintre barbati pe fetita, fluturand o bancnota uzata.

Copila, care are parul brunet, este ingrijita, si poarta un tricou si pantaloni de trening, se uita nedumerita in jur, apoi se conformeaza. Tentatia banilor e mare, mai mare chiar decat rusinea. Se aseaza in genunchi si face s.x oral cu baietelul. "Mai ia zece mii si s...-o. Hai, mai pune zece mii, ca s-o s... in continuare", ii zice unul dintre barbati colegului de pahar, indemnandu-l totodata pe baietel sa-i "pupe pasarica" fetei. Batjocura incredibila la care sunt supusi minorii nu se opreste aici. Fara a tine cont ca au in fata doi copii care nu au mai mult de zece ani, barbatii continua sa-i puna pe acestia sa faca s.x, momindu-i cu bani. Baietelul, care poarta o camasa si blugi, ia banii. Fata incearca sa plece, dar barbatii insista. "Nu mai stati?", ii intreaba pe minori cei care-i filmau, promitandu-le alti bani. "Ia vino incoa' sa vezi, ca mi se scoala si mie", ranjeste unul din barbati. Copiii cedeaza tentatiei, iar fata ii face din nou s.x oral baietelului. "Marci, il gadila", vorbesc intre ei barbatii, dupa care minorii mai primesc o bancnota, vrand pentru a doua oara sa plece. Din nou nu sunt lasati. "Mai stati, ma, unde va duceti?! Poate va mai dau bani", ii ademeneste unul dintre petrecareti.
Unul din barbati, care este imbracat in negru, le arata minorilor cum sa stea, indemnandu-i sa faca s.x normal. Dornici sa mai incaseze cativa banuti, copiii se conformeaza. Scenele incredibile continua minute bune, pana cand copiilor li se permite sa plece de pe terasa. In filmulet apar si doi dintre cei care asista la batjocorirea copiilor, unul dintre acestia fiind chiar cel care le da bani si-i indeamna sa faca s.x.
mi se pare de-a dreptul revoltator si am ramas cu un gust amar dupa ce am privit filmuletul va pun si site-ul unde puteti urmari spre sa nu fie considerat reclama www. cancan .ro
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonik
postare May 25 2010, 02:59 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 10
Inscris la: 21-May 08
Din: timisoara
Membru nr.: 23,971



sunt de-a dreptul socata.......pe cuvantul meu..nu credeam ca poate exista chiar atat de multa prostie in lumea asta...mi se pare revoltator....sper ca nu supar pe nimeni cu stiriea asta....dar e chiar strigator la cer
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonik
postare May 25 2010, 03:28 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 10
Inscris la: 21-May 08
Din: timisoara
Membru nr.: 23,971



QUOTE(Edenevysh @ May 25 2010, 04:19 PM) *
Astia s-au filmat dar cati altii or mai fi?Traim in Romania,nu?Prostia,"grandomania",cocalarii cu masini scumpe si cu 1 leu in buzunar,minore care sunt experte in sex sunt la ordinea zilei pe drumurile patriei.Oricum acestia ar trebui inchisi,niste nimicuri cu imaginatie bonlava.


Asa e cine stie cati ori mai fi ...dar e cam asa "ce nu stii ,nu te doare" !!!eu daca as putea i-as impusca pe nenorociti aia,care si-au gasit distractia prin batjocorirea unor copilasii....care probabil nu stiau ce fac.....saracutii copilasi,pentru niste banuti raman marcati din cauza unor perversi si obsedati
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Jun 2 2010, 12:35 PM
Postare #4


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063




Fereasca Dumnezeu! Am ramas masca! wacko.gif blink.gif wacko.gif Cat de bolnavi sunt unii si umbla liberi pe strada!!!!!!!!!!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonik
postare Jun 2 2010, 01:05 PM
Postare #5


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 10
Inscris la: 21-May 08
Din: timisoara
Membru nr.: 23,971



QUOTE(roxanne @ Jun 2 2010, 01:35 PM) *
Fereasca Dumnezeu! Am ramas masca! wacko.gif blink.gif wacko.gif Cat de bolnavi sunt unii si umbla liberi pe strada!!!!!!!!!!!!


din pacate cam asa e...cel mai trist e ca au spus la stiri k acesti copilasii sunt fratii........apropo roxanne delicioasa capsunica ta....o printesa....sunteti superbe
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Jun 2 2010, 05:31 PM
Postare #6


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(simonik @ Jun 2 2010, 02:05 PM) *
din pacate cam asa e...cel mai trist e ca au spus la stiri k acesti copilasii sunt fratii........apropo roxanne delicioasa capsunica ta....o printesa....sunteti superbe


Merci frumos! biggrin.gif hug.gif tzuc.gif floare2.gif trandafir.gif

Si nimeni n-a luat nici o masura in cazul asta? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif


Aceasta postare a fost editata de roxanne: Jun 2 2010, 05:32 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marimaria
postare Jun 2 2010, 08:39 PM
Postare #7


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,578
Inscris la: 7-January 09
Din: Torino, Italia
Membru nr.: 63,039



Am tot vrut sa comentez pe aici, dar ma lua cu greata......
Ai dat prea multe detalii despre video-ul ala......e ca si cum l-as fi vizionat......si drept sa spun se intampla atatea porcarii in lumea asta ca imi intorc stomacul pe dos.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jun 2 2010, 08:42 PM
Postare #8


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Au fost prinsi si trimisi fix acolo unde le este locul mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Jun 2 2010, 10:27 PM
Postare #9


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(ruxy @ Jun 2 2010, 09:42 PM) *
Au fost prinsi si trimisi fix acolo unde le este locul mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

Foarte bine!!!!!!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jun 2 2010, 10:52 PM
Postare #10


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



sper sa fie cineva tras la raspundere...inclusiv telesapectatorii....
nu este primul caz ...am vazut si eu ceva asemanator dar cu un baietel de 5 ani si o fetita cam de 4 ani
bineinteles...banuiti ce etnie ohmy.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 07:48 AM