Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

13 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Noiembrie 2008
daniela2880
postare Apr 3 2008, 10:44 AM
Postare #11


Junior
*

Grup: Members
Postari: 15
Inscris la: 27-March 08
Membru nr.: 18,854



QUOTE(stefaniu_cristina @ Apr 3 2008, 09:47 AM) *
Daniela, imi pare foarte rau sa aud prin ce ai trecut si iti urez tie si lui bebe multa sanatate...totul va fi bine intr-un final. floare2.gif

multumim mult. Dumnezeu ne va ajuta si vom fi bine. Acum sunt mai optimista si puiul meu imi da incredere ca vom fi bine.Te pupam. oFloare.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela2880
postare Apr 3 2008, 10:45 AM
Postare #12


Junior
*

Grup: Members
Postari: 15
Inscris la: 27-March 08
Membru nr.: 18,854



QUOTE(daniela2880 @ Apr 3 2008, 11:44 AM) *
multumim mult. Dumnezeu ne va ajuta si vom fi bine. Acum sunt mai optimista si puiul meu imi da incredere ca vom fi bine.Te pupam. oFloare.gif

am uitat sa il pupam si pe bebe al tau. Multa sanatate si sarcina usoara.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mikaela_78_ro
postare Apr 4 2008, 01:26 PM
Postare #13


Junior
*

Grup: Members
Postari: 10
Inscris la: 28-March 08
Membru nr.: 18,943



Daniela iti doresc multa sanatate si sa treci cu bine peste aceasta incercare.Sanatate multa tie si puiutului tau .Aveti grija de voi,si o sa fie bine. oFloare1.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela2880
postare Apr 5 2008, 10:31 AM
Postare #14


Junior
*

Grup: Members
Postari: 15
Inscris la: 27-March 08
Membru nr.: 18,854




QUOTE(mikaela_78_ro @ Apr 4 2008, 02:26 PM) *
Daniela iti doresc multa sanatate si sa treci cu bine peste aceasta incercare.Sanatate multa tie si puiutului tau .Aveti grija de voi,si o sa fie bine. oFloare1.gif

multumesc din suflet. Se pare ca e spre bine. Reactionam la tratament. Sa ne ajute Dumnezeu in continuare. Multa sanatate la toti bebeii si la toate mamicile.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mikaela_78_ro
postare Apr 10 2008, 05:59 PM
Postare #15


Junior
*

Grup: Members
Postari: 10
Inscris la: 28-March 08
Membru nr.: 18,943



Salut Daniela !!Ce mai e nou la tine ca nu ai mai scris de mult,cum te simti tu si bebe,sper ca totul e ok si va tin pumnii.Eu am fost azi si am dat sange pentru analize,saptamana viitoare primesc rezultatul.Ma gandeam sa te intreb pe tine daca le-ai facut si cam cat mai costa acuma in tara ,eu aici am platit 170euro,destul de mult as zice...dar noi sa fiim sanatosi si nu mai conteaza.Insa sunt asa curioasa daca acasa se platesc sau sunt gratuite.multa sanatate si sa sper sa ne auzim in curand cu vesti bune,pupici jucaus.gif bananab.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mikaela_78_ro
postare Apr 10 2008, 06:06 PM
Postare #16


Junior
*

Grup: Members
Postari: 10
Inscris la: 28-March 08
Membru nr.: 18,943



Mi-ar face placere sa vrb si cu alte mamici de aici si as vrea sa intreb daca vreuna dintre voi are sau a avut vreo scurgere galbuie,eu asa am uneori,dar nu in cantitate mare.Oare e normal,stie careva.Eu o sa maerg la o noua consultatie sapt viitoare si atunci o sa-l intreb pe dr ,dar ma gandeam ca stie vreuna din voi.Acuma avem 9saptamani.Salutari si pupici la toate mamicile si multa sanatate voua si bebeilor vostri.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela2880
postare Apr 15 2008, 02:19 PM
Postare #17


Junior
*

Grup: Members
Postari: 15
Inscris la: 27-March 08
Membru nr.: 18,854



QUOTE(mikaela_78_ro @ Apr 10 2008, 07:06 PM) *
Mi-ar face placere sa vrb si cu alte mamici de aici si as vrea sa intreb daca vreuna dintre voi are sau a avut vreo scurgere galbuie,eu asa am uneori,dar nu in cantitate mare.Oare e normal,stie careva.Eu o sa maerg la o noua consultatie sapt viitoare si atunci o sa-l intreb pe dr ,dar ma gandeam ca stie vreuna din voi.Acuma avem 9saptamani.Salutari si pupici la toate mamicile si multa sanatate voua si bebeilor vostri.

Multa sanatate si tie si bebelului. La noi din pacate s-a terminat rau. Bebe s-a oprit din evolutie si miercurea trecuta mi s-a facut chiuretaj. De asta nu am mai scris. ne rugam sa trecem peste si sa dea Dumnezeu sa avem un alt bebe peste 6 luni. Deocamdata suntem la capitolul lacrimi. Cat despre scurgerea galbuie e normala nu iti fa griji. Si analizele se platesc si la noi.Multa sanatate.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IOANASTR
postare Apr 16 2008, 12:13 PM
Postare #18


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 834
Inscris la: 15-November 07
Din: cluj
Membru nr.: 9,694



:crybaby: imi pare nespus de rau daniela. eu sunt nou intrata pe forum,dar si eu am trecut anul trecut printr-o pierdere de sarcina,asa ca iti inteleg durerea. acum nu ne ramane decat sa ne rugam la D.D. sa ne fie bine data vitoare. astept cu nerabdare sa ne putem strange si noi puiuti la piept. te pup si ai incredere ca totul va fi bine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefaniu_cristin...
postare Apr 21 2008, 10:37 AM
Postare #19


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 14
Inscris la: 11-January 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 12,387



Fetelor...am fost saptamana trecuta la doctor...si pe langa faptul ca bebe este foarte bine....a crescut la 3 cm....si i-am vazut manutzele si piciorusele...timp de cinci minute am stat nemiscati sa il vedem...si este tare zbanghiu.....nu sta locului....suntem foarte emotionati....este un copil extrem de dorit dupa foarte multe luni de "munca".. blush.gif
Am si eu o intrebare...am auzit in stanga si in dreapta ca nu prea este recomandat sa te dai cu lac/oja pe unghii...voi ce stiti despre treaba asta?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefaniu_cristin...
postare Apr 23 2008, 03:40 PM
Postare #20


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 14
Inscris la: 11-January 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 12,387



Nu mai este nimeni pe aici?....Ce mai fac viitoarele mamici?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 09:54 PM