Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Gabriela Cristea
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
natsandrea
20 de kilograme!Atât a luat în greutate Gabriela Cristea, după ce s-a văzut femeie măritată, la casa ei. Vedeta Kanal D a fost surprinsă de fotoreporterii Click! făcând plajă la piscină.

Pe vremea când a pozat în revista Playboy, în urmă cu nouă ani de zile, Gabriela Cristea a fost catalogată drept unul dintre cei mai “împănați” iepurași autohtoni. Atunci, Gabi cântărea aproximativ 70 de kilograme, iar formele ei bine rotunjite au făcut furori.

Ani de zile după aceea, bruneta s-a luptat cu kilogramele, a ținut diete drastice, reușind să își păstreze silueta în limite cât de cât normale. În septembrie, anul trecut, ea s-a măritat cu omul de afaceri Marcel Toader.

Statutul de femeie măritată pare să-i priască însă din plin Gabrielei, care a reușit “performanța” să se îngrașe în nici un an nu mai puțin de 20 de kilograme! Vedeta Kanal D cântărește acum aproape 90 de kilograme și tocmai de aceea se ferește de la o vreme să-și expună prea mult silueta rubicondă, purtând mai ales rochii lungi și alegând să facă plajă în locuri private, cu circuit închis.

Fotoreporterii Click! au reușit totuși să o surprindă pe nevasta afaceristului Marcel Toader în costum de baie, luni, la piscina Blue Ciel din Floreasca, unde a mers să se bronzeze împreună cu machieuza ei.

natsandrea


elena-koller
Sa-mi trimit raspuns la comment. partners.gif partners.gif
natsandrea
QUOTE(elena-koller @ Aug 21 2009, 12:55 PM) *
Sa-mi trimit raspuns la comment. partners.gif partners.gif

hi.gif
Tania_25
Bine ca se simte bine in pielea ei...... rolleyes.gif
natsandrea
QUOTE(Tania_25 @ Aug 21 2009, 01:13 PM) *
Bine ca se simte bine in pielea ei...... rolleyes.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Tania_25
Era o melodie ...........Adio dieta am verigheta ................cam asa liwlol.gif
natsandrea
QUOTE(Tania_25 @ Aug 21 2009, 01:16 PM) *
Era o melodie ...........Adio dieta am verigheta ................cam asa liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
roxanne
QUOTE(Tania_25 @ Aug 21 2009, 01:16 PM) *
Era o melodie ...........Adio dieta am verigheta ................cam asa liwlol.gif


liwlol.gif Hai c-ai fost mortala! liwlol.gif liwlol.gif
Tania_25
QUOTE(roxanne @ Aug 21 2009, 12:34 PM) *
liwlol.gif Hai c-ai fost mortala! liwlol.gif liwlol.gif




Daca asa era melodia.......... laugh.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.