Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Catalin Crisan
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
natsandrea
Vestea ca solistul Catalin Crisan vrea sa se separe de sotia lui, Lucia Bubulac, i-a luat prin surprindere chiar si pe prietenii lui cei mai apropiati.
Suerse din anturajul cantaretului sustin ca separarea este inevitabila, intrucat cei doi soti, de cativa ani, au numai discutii in contradictoriu. Cei doi au avut si mari dispute pe teme financiare, Lucia fiind, luni bune, singura care a adus bani in casa.
Sotii Lucia si Catalin Crisan se vor desparti legal in toamna.
lia maria71
am auzit si eu aseara la o televiziune ,nu mai stiu exact peunde,am ramas socat,am crezut ca nu aud bine!!
ooooofffff,pareau tare fericiti impreuna!!!
natsandrea
QUOTE(lia maria71 @ Jul 2 2009, 03:58 PM) *
am auzit si eu aseara la o televiziune ,nu mai stiu exact peunde,am ramas socat,am crezut ca nu aud bine!!
ooooofffff,pareau tare fericiti impreuna!!!

pareau...si le si statea bine impreuna...asta e...banii vorbesc rolleyes.gif
adela72
DE PREA MULT BINE SI PUTINA PUBLICITATE ( FIE EA SI NEGATIVA...) NU LE STRICA.... dry.gif BANII VORBESC, BANII VORBESC,/ UNII TE RIDICA, ALTII TE LOVESC....ASTA E...
mia22_ro
QUOTE(adela72 @ Jul 2 2009, 06:16 PM) *
DE PREA MULT BINE SI PUTINA PUBLICITATE ( FIE EA SI NEGATIVA...) NU LE STRICA.... dry.gif BANII VORBESC, BANII VORBESC,/ UNII TE RIDICA, ALTII TE LOVESC....ASTA E...

da,poate asa ies si ei cu ceva stiri...mai aude lumea de ei rolleyes.gif
VALERIA OANA
Divorteaza pentru ca vrea sa fie alaturi de mine....intotdeauna ne-am iubit....
liliana2u
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 2 2009, 09:17 PM) *
Divorteaza pentru ca vrea sa fie alaturi de mine....intotdeauna ne-am iubit....


liwlol.gif era de asteptat replica ta... insa stai la coada... pt mine a venit sa cante rolleyes.gif la un bal, in adolescenta.. si era un pusti, dar in mare voga .. a strabatut vreo 200 km..
e genul de barbat ce ti-l doresti acasa, spiritual, hazliu, responsabil, dar uite ca mai apar si probleme.. viata, bat-o vina, cu ale ei suisuri si coborasuri..
roxanne
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 2 2009, 11:17 PM) *
Divorteaza pentru ca vrea sa fie alaturi de mine....intotdeauna ne-am iubit....

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif...o sa te torn nevesti-sii... biggrin.gif
natsandrea
QUOTE(liliana2u @ Jul 3 2009, 07:27 PM) *
liwlol.gif era de asteptat replica ta... insa stai la coada... pt mine a venit sa cante rolleyes.gif la un bal, in adolescenta.. si era un pusti, dar in mare voga .. a strabatut vreo 200 km..
e genul de barbat ce ti-l doresti acasa, spiritual, hazliu, responsabil, dar uite ca mai apar si probleme.. viata, bat-o vina, cu ale ei suisuri si coborasuri..

mai fetelor ce norocoase sunteti... liwlol.gif liwlol.gif
laura83
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 2 2009, 11:17 PM) *
Divorteaza pentru ca vrea sa fie alaturi de mine....intotdeauna ne-am iubit....

Cuscra, o sa te spun sotului tau care este amantul meu si amantului tau care este sotul meu. liwlol.gif liwlol.gif
VALERIA OANA
[quote name='liliana2u' date='Jul 3 2009, 07:27 PM' post='752714']


[quote name='roxanne' date='Jul 3 2009, 08:05 PM' post='752797']


[quote name='natsandrea' date='Jul 3 2009, 08:07 PM' post='752802']


[quote name='laura83' date='Jul 3 2009, 09:23 PM' post='752903']



OFTICOASELOR
laura83
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 3 2009, 09:57 PM) *
OFTICOASELOR[/size][/b][/color]

wacko.gif
liliana2u
Mie chiar imi pare rau pt ei, s-au iubit mult.. se zdruncina iar ideea de familie perfecta...
VALERIA OANA
Ete fleosc....familie perfecta......a intrat "vedeta" intr-un con de umbra si trebuie sa atragem cumva atentia asupra ei....si daca nu exista probleme, le inventam noi
roxanne
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 3 2009, 09:57 PM) *

OFTICOASELOR




natsandrea
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 2 2009, 11:17 PM) *
Divorteaza pentru ca vrea sa fie alaturi de mine....intotdeauna ne-am iubit....



Soția lui Crișan: «Lupt pentru căsnicia mea».Solistul e cel care dorește să divorțeze după 14 ani...
Cătălin Crișan nu se lasă impresionat de declarațiile de dragoste pe care soția sa i le-a făcut prin intermediul Click! și e decis să divorțeze. Poate și de dragul celor doi copii, Lucia „ține cu dinții” de căsnicie, sperând ca soțul ei să dea uitării problemele.

nayara
I-am vazut si eu pe sotii Crisan la ''Din dragoste'' acum vreo cateva luni ,dar nu dadeau semne din ceea ce spuneau ca s-ar putea separa vreodata ,ce-i drept m-a surprins vestea.,dar na,asa e viata ...Imi pare rau pentru ei ,sunt un cuplu atat de reusit..
Tania_25
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 2 2009, 10:17 PM) *
Divorteaza pentru ca vrea sa fie alaturi de mine....intotdeauna ne-am iubit....



liwlol.gif

Tania_25
Pacat ca divorteaza.........pareau un cuplu fericit si au si doi copilasi frumosi............ oFloare1.gif
natsandrea
Soții Crișan au parte de un divorț dureros

Cătălin Crișan, Adrian Enache, Luis Lazarus sau Gabriel Cotabiță sunt doar câțiva dintre bărbații care au divorțat în ultimii ani. Fiecare din ei din relații în care exista cel puțin un copil. Fiecare dintre ei având în jur de 40 de ani. Fiecare dintre ei în mod suprinzător.

Într-un asemenea cuplu, când totul pare să fie consolidat, apare o situație de cumpănă deoarece s-au acumulat eforturi, compromisuri, oportunități ratate și multe renunțări. O asemenea cumpănă poate declanșa un divorț, situație în care se împart bunuri, vile, mașini, dar nu pot fi împărțite sentimentele, mai ales cele dintre părinți și copii.
natsandrea
Iubita mi-a dăruit un medalion din aur cu Iisus
Solistul a împlinit sâmbătă 42 de ani și a făcut cinste unor prieteni apropiați

Anul acesta, Cătălin Crișan a avut parte de o aniversare atipică. Pentru prima oară după două decenii, solistul a sărbătorit în brațele altei femei decât soția sa. „M-am simțit minunat", ne-a spus el.

A realizat multe până la 42 de ani: o carieră solidă, doi copii frumoși, un divorț-fulger și o nouă iubită doctoriță. Sâmbătă, la ceas aniversar, Cătălin Crișan a avut parte de trăiri intense, dar și de o grămadă de surprize din partea celor dragi.

„Am sărbătorit la un restaurant, în cerc restrâns, cu câțiva prieteni și cu iubita mea, Alina. A fost o seară foarte plăcută", a declarat Cătălin Crișan pentru Click!

Solistul a primit o grămadă de cadouri, printre care cămăși, parfumuri, tablouri, o busolă, dar și o superbă bijuterie din partea iubitei, medicul dermatolog Alina Ioana Cupșa (32 de ani).

„Mi-a oferit un medalion din aur, cu Iisus. M-a impresionat mult", ne-a mai spus prezentatorul emisiunii „Adio, dar te iubesc", de la Kanal D.

Printre cadourile de suflet, artistul a inclus și două desene realizate de copiii săi. „Raris și Daria m-au desenat pe mine și au scris «Tati, te iubim!». Ce surpriză ar fi fost mai frumoasă decât asta?", se întreabă, retoric, Cătălin, care a recunoscut că a primit urări și din partea fostei sale soții, Lucia Bubulac: „Normal că m-a sunat și mi-a spus «La mulți ani», doar am rămas în relații civilizate".

Și pentru că la miezul nopții sărbătoritul trebuie să-și pună o dorință, Cătălin ne-a mărturisit că își dorește să fie mai liniștit și să îi meargă bine relația cu Alina.

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.