Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Nikita Face Show La Acasatv
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
maryhynt
Intre Nikita, Larisa Dragulescu si Fabio a avut loc un adevarat razboi! Bomba a explodat dupa ce Larisa Dragulescu a spus despre Nikita ca ii sta foarte bine in sicriu! In studioul emisiunii a avut loc o confruntare dura!
Invitat in studioul emisiunii, Fabio si-a cerut scuze pentru faptul ca a comentat modul in care Nikita isi tinea copilul, dar si pentru ca a continuat gluma inceputa de Larisa, gluma facuta intr-o alta emisiune chiar de Nikita. Nikita a venit si ea in studio si l-a amenintat pe Fabio, spunandu-i ca n-ar fi trebuit sa-si permita sa vorbeasca despre ea, intrucat nu o cunoaste, si ca se poate astepta la represalii afara, la finalul emisiunii. Nikita si-a afisat latura razboinica si amenintatoare pentru care e cunoscuta si, printre acuzatii, a lasat sa scape si faptul ca Fabio ar fi homosexual si ar fi avut relatii cu foarte multi barbati.

Dupa ce Nikita si-a varsat nervii din plin si a acceptat sa se aseze, Fabio si-a cerut scuze in mod public din nou, de data asta si in fata Nikitei, care, bucuroasa, a acceptat sa ingroape securea razboiului si chiar s-a oferit sa-i dea lui Fabio unele sfaturi. Larisa Dragulescu a intrat si ea in direct prin legatura telefonica si i-a reamintit Nikitei ca gluma facuta nu a fost ideea lor, iar Nikita i-a transmis ca, desi e prietena cu Marian Dragulescu, nu are nimic cu ea si o apreciaza pentru ca este mama a doi copii.

Atat Nikita cat si Fabio au interpretat cate o melodie din propriul repertoriu si s-au laudat reciproc pentru voce si stilul muzical ales, dar nu au vrut sa intre intr-o noua polemica, legata de cine canta mai bine. Cele doua melodii pot fi ascultate aici, iar voi aveti ocazia sa o alegeti pe cea care va place mai mult!
maryhynt
intrati pe povestiri adevarate.ro
roxanne
QUOTE(maryhynt @ Jun 18 2009, 01:14 PM) *
aici puteti viziona circul nikitei!!! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif http://www.reclama/emisiuni/nikita-s-a-...-preferata.html


Da' imi da eroare...... unsure.gif
maryhynt
Larisa Dragulescu a fost acuzata de Nikita ca nu este o mama buna!


Harul divin s-a pogorat asupra Nikitei, iar ea si-a adus aminte de experienta din imensul ring de box, care este viata. Pe Nikita a strabatut-o un fior si a deschis o dezbatere sfanta: este sau nu este bataia rupta din Rai?A luat drept referinta confruntarea conjugala dintre Larisa Dragulescu si sotul ei Marian si si-a enuntat cu mandrie propriile teorii revolutionare...


Nikita spune ca sotul ei nu ar avea cum sa o loveasca, pentru ca e genul de om care nu lasa loc discutiilor care sa duca la violenta. Ea nu crede ca Marian Dragulescu si-a lovit copiii si spune ca sotia lui, Larisa, trebuie sa fie o mama buna si sa-si vada de treaba ei, nu sa se apuce de muzica. Nikita crede ca Larisa s-a folosit de numele lui Marian Dragulescu si ca, daca ar fi fost o buna cantareata, ar fi cantat singura, nu alaturi de altcineva.

Larisa a fost invitata in studioul emisiunii impreuna cu Fabio, cu care planuieste lansarea unei noi melodii. Larisa si Fabio se inteleg foarte bine, dar ea sustine ca sunt doar amici. El o insoteste in parc, cu copiii, o sfatuieste si are grija de ea, dar spune ca face asta pentru ca o admira si o respecta. Ea sustine ca, pe plan sentimental, nu e nimic nou in viata ei. Marian le-a trimis de curand copiilor un colet, iar ea considera ca gestul e important, mai ales ca nu-si vazuse copiii de aproximativ o luna. Colaborarea celor doi pe plan muzical continua si, special pentru telespectatorii ACASA, au cantat o melodie ce pare reprezentativa pentru relatia lor.

Larisa i-a transmis Nikitei sa stea in banca ei si sa aiba grija de fetita ei, intrucat este mama de curand si nu are experienta ei. Partenerul ei de cantat a spus, ca o gluma, ca Nikitei i-ar sta bine in sicriu.
Nikita a tinut sa intre in direct prin legatura telefonica pentru a-i da replica lui Fabio. Ea a luat in serios gluma facuta de Fabio si i-a transmis ca ce-i doreste el ei sa-i dea Dumnezeu lui, spunand ca are „fata de bidon turtit” si ca nu stie sa se imbrace intr-o emisiune, drept pentru care a venit „ca motanul incaltat in sandale”. Ea i-a transmis lui Fabio sa aiba grija ce vorbeste ca nu-i doreste sa „intre in gura ei”, ca-l face de ras peste tot.





maryhynt
QUOTE(roxanne @ Jun 18 2009, 01:16 PM) *
Da' imi da eroare...... unsure.gif


crybaby.gif nu-mi da voie sa postez ,imi zice k fac reclama site-ul povestiri adevarate!
maryhynt
Nikita a mers la biserica impreuna cu fetita ei pentru a se reculege!


Nikita este o fiinta complexa. Dupa ce s-a rotit poetic in spuma marii, dupa ce s-a si-a cumparat doi cocosi aproape razboinici pentru a exprima mai bine notiunea de dusman, dupa ce a imbracat o superba rochie de culoarea cerului inainte de cutremur, Nikita a nascut.

Acum, proaspata mamica a fost lovita brusc de o dorinta de liniste si pace divina. Si-a luat superba fetita, a iesit din Bucuresti si s-a indreptat catre biserica.

Nikita a fost incantata de ocazia de a lua o gura de aer, mai ales ca locul era foarte linistit. Alaturi de biserica se aflau chiliile maicutelor, peste tot erau flori si verdeata, iar micuta a profitat de liniste si a tras un pui de somn pe cinste. Parintele i-a dat permisiunea de a intra in biserica si Nikita s-a bucurat sa scape de poluarea si aglomeratia din Bucuresti, gasind refugiu in Casa Domnului.
maryhynt
Nikita, la plimbare in parc cu fetita sa!




Nikita si-a luat fetita si au iesit impreuna la plimbare, in parc! Afla cum se simte proaspata mamica si odorul ei, unde locuiesc si cum se descurca Nikita cu alaptatul si cu schimbatul scutecelor!

Nikita nu stie inca data la care va avea loc botezul micutei sale, insa a promis ca vom fi primii pe care ii va invita sa ia parte la eveniment. “Tot ce fac, fac pe propria mea putere, n-am nici mama, nici tata sa-mi dea bani”, spune Nikita, care adauga ca cel mai important lucru pentru ea acum este ca fetita sa fie sanatoasa.

Dupa ce si-a crescut sase frati, femeia cu suflet de barbat spune ca are experienta si stie cum sa se poarte cu copiii, ba chiar se descurca foarte bine cu schimbatul scutecelor si cu alaptatul.

Nikita a cerut ajutor de la primarie pentru a obtine o casa, insa tot ce i s-a oferit a fost un acoperis deasupra capului la un centru de plasament din sectorul 1. Nikita spune ca, cel mai probabil, nu va ramane in Bucuresti, pentru ca “e multa lume rea”.
mia22_ro
QUOTE(maryhynt @ Jun 18 2009, 01:35 PM) *
Nikita a mers la biserica impreuna cu fetita ei pentru a se reculege!


Nikita este o fiinta complexa. Dupa ce s-a rotit poetic in spuma marii, dupa ce s-a si-a cumparat doi cocosi aproape razboinici pentru a exprima mai bine notiunea de dusman, dupa ce a imbracat o superba rochie de culoarea cerului inainte de cutremur, Nikita a nascut.

Acum, proaspata mamica a fost lovita brusc de o dorinta de liniste si pace divina. Si-a luat superba fetita, a iesit din Bucuresti si s-a indreptat catre biserica.

Nikita a fost incantata de ocazia de a lua o gura de aer, mai ales ca locul era foarte linistit. Alaturi de biserica se aflau chiliile maicutelor, peste tot erau flori si verdeata, iar micuta a profitat de liniste si a tras un pui de somn pe cinste. Parintele i-a dat permisiunea de a intra in biserica si Nikita s-a bucurat sa scape de poluarea si aglomeratia din Bucuresti, gasind refugiu in Casa Domnului.

asta imi aminteste de faza aia cu reporteru ce era cu ea in biserica si se prapadea de ras liwlol.gif liwlol.gif
maryhynt
QUOTE(mia22_ro @ Jun 19 2009, 06:14 PM) *
asta imi aminteste de faza aia cu reporteru ce era cu ea in biserica si se prapadea de ras liwlol.gif liwlol.gif


si mie! liwlol.gif
roxanne
Am vazut-o si aseara, parca la Capatos invitata, imbracata ca...ceva ce voia sa semene cu Cenusareasa...sau Alba-ca-Zapada...cam asa ceva...
maryhynt
QUOTE(roxanne @ Jun 19 2009, 06:48 PM) *
Am vazut-o si aseara, parca la Capatos invitata, imbracata ca...ceva ce voia sa semene cu Cenusareasa...sau Alba-ca-Zapada...cam asa ceva...


daa? si ce mai zicea?
Raluca1982
QUOTE(roxanne @ Jun 19 2009, 05:48 PM) *
Am vazut-o si aseara, parca la Capatos invitata, imbracata ca...ceva ce voia sa semene cu Cenusareasa...sau Alba-ca-Zapada...cam asa ceva...

doh.gif DOAMNE DUMNEZEULE!!!!!!!! Era imbracata in Alba ca Zapada! ce bine ca fie-mea nu se uita la tv ca altfel cum as mai fi putut sa-i citesc povesti cu zane si pitici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nervi.gif crybaby.gif
maryhynt
QUOTE(Raluca1982 @ Jun 19 2009, 07:36 PM) *
doh.gif DOAMNE DUMNEZEULE!!!!!!!! Era imbracata in Alba ca Zapada! ce bine ca fie-mea nu se uita la tv ca altfel cum as mai fi putut sa-i citesc povesti cu zane si pitici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nervi.gif crybaby.gif

liwlol.gif
lia maria71
femeia asta deja ma exaspereaza!!!!
ingerasu
QUOTE(Raluca1982 @ Jun 19 2009, 07:36 PM) *
doh.gif DOAMNE DUMNEZEULE!!!!!!!! Era imbracata in Alba ca Zapada! ce bine ca fie-mea nu se uita la tv ca altfel cum as mai fi putut sa-i citesc povesti cu zane si pitici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nervi.gif crybaby.gif

ESTI DE 'COMA' liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.