Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Slabesti Sarind Pe Trambulina..........
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
lia maria71


O britanica ajunsa pe culmea disperarii pentru ca nu putea slabi a apelat la o solutie inedita, in care recunoaste ca nu a crezut niciun moment. A inceput sa sara la trambulina.

In 9 luni, femeia de 127 de kilograme a ajuns sa scape de aproape jumatate din greutatea ei. Tot ce a facut in aceasta perioada a fost sa sara la o trambulina pe care o avea in curte de ani buni, dar pe care nu o mai folosise nimeni, relateaza Daily Mail.





Nicky Binnie, de 31 de ani, a ajuns obeza odata cu sarcina, continuand sa puna kilogram dupa kilogram dupa divortul prin care a trecut ulterior. A apelat la trambulina in disperare de cauza, nesperand niciun moment ca rezultatele aveau sa-i schimbe viata. Forma fizica in care ajunsese nu-i permitea sa faca un alt sport.

In total, britanica a reusit sa scape de peste 50 de kilograme si sa aiba o cu totul alta stare de spirit doar sarind in fiecare dupa-amiaza.
Oanaaa
gata....imi cumpar trambulina liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
o montez in fata blocului ca in casa nu mai am loc liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
pustiks
O idee super!
Avantaje: Pe langa faptul ca slabesti, te mai si distrezi, te destinzi.
Dezavantaje: Le daram tavanul vecinilor de sub mine. biggrin.gif
lia maria71
QUOTE(Oanaaa @ Jun 18 2009, 12:11 AM) *
gata....imi cumpar trambulina liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
o montez in fata blocului ca in casa nu mai am loc liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

QUOTE(pustiks @ Jun 18 2009, 12:20 AM) *
O idee super!
Avantaje: Pe langa faptul ca slabesti, te mai si distrezi, te destinzi.
Dezavantaje: Le daram tavanul vecinilor de sub mine. biggrin.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.