Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Roxana Ionescu
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
natsandrea
Statutul de femeie maritata nu o impiedica pe Roxana Ionescu sa se destrabaleze in cluburi. Marti seara, ea a oferit publicului un show de neuitat, impreuna cu alte cateva fete indraznete.
Roxana Ionescu a lucrat mult in ultima vreme la imagine, reusind sa scape, cel putin la TV, de statutul de ‘ Mama Natura’. Iata ca, marti, Roxana si cateva dansatoare le-au oferit invitatilor un show lesbi, sustinut, ce-i drept, cu hainele pe ele. Dupa maritis, Laurentiu-sotul Roxanei, i-a interzis acesteia sa mai apara in public cu decolteuri indraznete, dar se pare ca show-ul lesbi i-a placut mult. Laurentiu si-a urmarit sotia atent de pe margine.


sursa click
natsandrea
iar eu care credeam ca o sa se potoleasca, cerand celor de la antena sa nu mai apara cu tzitzi aia mari si dezgoliti
roxanne
QUOTE(natsandrea @ May 28 2009, 09:16 PM) *
iar eu care credeam ca o sa se potoleasca, cerand celor de la antena sa nu mai apara cu tzitzi aia mari si dezgoliti


Pai altele dau bani grei sa-si puna si ea si le casapeste?! tongue.gif
mia22_ro
ziarele astea mai si mint... cafea.gif
natsandrea
nu stiu daca neaparat mint, am urmarit-o in ultima vreme si chiar nu mai apare cu decolteuri la TV
mia22_ro
QUOTE(natsandrea @ Jun 6 2009, 03:38 PM) *
nu stiu daca neaparat mint, am urmarit-o in ultima vreme si chiar nu mai apare cu decolteuri la TV

E SI LA METEO ACUM NU?
natsandrea
QUOTE(mia22_ro @ Jun 8 2009, 11:09 PM) *
E SI LA METEO ACUM NU?

da, si la meteo, ca nu mai au unde sa o bage
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.