Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Beyonce
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
andaro
Cantareata Beyonce este suspectata de catre critici muzicali ca nu ar stii sa cante. In urma cu cateva zile, Howard Stern, un celebru realizator american de emisiuni radio a dat pe post o inregistrare despre care sustnea ca ar fi varianta live a melodiei "If I were a boy" a lui Beyonce.
Vocea artistei suna extrem de prost.
Intrebata despre acest incident, Beyonce a replicat ca nu a auzit niciodata aceasta inregistrare si ca toate povestea i se pare ridicola.

Oare acesta este unul dintre motivele pentru care diva doreste sa se retraga 2 ani din industria muzicala? unsure.gif

Cantareata a anuntat ca se retrage din industria muzicala pentru doi ani. Motivul invocat de artista este acela ca doreste sa petreaca mai mult timp
alaturi de sotul si de familia sa.
"Am muncit mult pana acum, insa prioritatile mele se schimba. La sfarsitul turneului voi lua o pauza de doi ani pentru a ma odihni.", a marturisit frumoasa cantareata.

Tu ce parere ai despre Beyonce? anima1.gif
andaro
Dintre cantecele ei...nu prea am multe preferinte...in schimb imi place cum arata ea ca si femeie ( are un corp si un par frumos )... oFloare.gif
Claudia Elena
Mie imi place la nebunie de Beyonce...dupa parerea mea este cea mai sexy femeie in viata...iar vocea ei este divina...cumnatelul meu a fost la concert in Cluj, unde a cantat live si a facut un show de milioane...plus ca am vazut o gramada de concerte live cu ea si are o voce superba...sunt sigura ca acel reportaj vrea doar sa arunce cu noroi...chiar nu au gasit nici un motiv s-o "incrimineze" si pe ea cu ceva...
natsandrea
si mie imi place Beyonce, arata f bine si are o voce...
andaro
nanner.gif nanner.gif yes.gif eusa_clap.gif
Alondra
Si mie imi place ...smile.gif E tare negresa....dupa stirea asta, sunt curioasa, vrea sa faca copii? anima1.gif Sunt in urma cu noutatile rau de tot....unsure.gif doh.gif
Bafta ei in orice intreprinde!
roxanne
E superba, imi place la nebunie...si nu cred povestea asta scornita cum ca n-ar avea voce. nono.gif
USA
Si mie imi place tipa...si cum canta....si faptul ca a reusit sa tina viata ei cumva in spatele camerelor.....e aproape de familie.....e legata strans de mama ei si de fostele prietene de trupa......
Eu una am jos palaria.....nu stiu bine titluri de melodii..dar ultima scoasa este betoneluuuuu....imi place enorm.....daca o prind la radio cand conduc...moama e la maxim.....lucky me! nanner.gif ..am gasit "Halo" se cheama melodia!!!!!!!!
Si eu cred ca vrea bb.....si sunt sigura ca va recurge la implant...!
USA
anku
eu cred ca este o minciuna cum ca nu canta bine live....
USA
andaro
Imi place tinuta ei ( din filmarea de mai sus )...si ...ii sta bine oricum imbracata... tongue.gif
nicky
Eu sunt sigura ca vocea ei este procesata.Oameni sunt invidiosi pe succesul ei ,din partea mea ea este un artist bun, nu ce avem noi in romania. Ca de ex:http://www.youtube.com/watch?v=kCqcFQx9dGE&feature=related si alte bombe
mia22_ro
este frumoasa foc! hi.gif
lia maria71
mie imi place beyonce,si nu cred ca nu ar canta live.
iar despre viata ei personala,cred ca e libera sa faca ce vrea.................
Anca1985
si mie imi place Beyonce.este una,dupa parerea mea,din cele mai frumoase voci.
m'a impresionat foarte mult la premiile Grammys din 2004.cu acea melodie si acea interpretare mi se pare ca dovedeste ca ARE voce.poate nu are vocea pe placul tuturor...dar ca are,ARE laugh.gif



la corp e asa si asa...nu ma impresioneaza cu nimic.fata ei e frumoasa si parul
ii doresc un bebe curand wub.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.