Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Radu Mazare
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
lia maria71
Primarul Constantei a pozat pentru revista Playboy. Radu Mazare va aparea in viitorul numar ca un ganster american.

Sedinta foto a avut loc in portul Constanta, iar protagonistul s-a lasat imortalizat imbracat la patru ace, intre masini de epoca, alaturi de o femeie frumoasa, relateaza Cancan. Evident, din coltul gurii nu ii putea lipsi trabucul.

Potrivit scenariului, Mazare trebuia sa-si rascumpere iubita rapita de gangsteri. Masinile folosite apar chiar primarului Constantei.

Mazare pare sa se fi simtit bine pe "platou", desi s-a plans de frig la un moment dat. "Era cam frig, nu mi-era de mine, ca sunt rezistent, dar ma gandeam la domnisoara care a pozat alaturi de mine", a spus primarul, foarte grijuliu.

Sursa: Ziare.com
dariamidan
QUOTE(lia maria71 @ Mar 7 2009, 04:15 PM) *
Primarul Constantei a pozat pentru revista Playboy. Radu Mazare va aparea in viitorul numar ca un ganster american.

Sedinta foto a avut loc in portul Constanta, iar protagonistul s-a lasat imortalizat imbracat la patru ace, intre masini de epoca, alaturi de o femeie frumoasa, relateaza Cancan. Evident, din coltul gurii nu ii putea lipsi trabucul.

Potrivit scenariului, Mazare trebuia sa-si rascumpere iubita rapita de gangsteri. Masinile folosite apar chiar primarului Constantei.

Mazare pare sa se fi simtit bine pe "platou", desi s-a plans de frig la un moment dat. "Era cam frig, nu mi-era de mine, ca sunt rezistent, dar ma gandeam la domnisoara care a pozat alaturi de mine", a spus primarul, foarte grijuliu.

Sursa: Ziare.com



nervi.gif nervi.gif nervi.gif nu pot sa-l sufar pe acest barbat, asta mai lipsea din picanta lui viata de macho 68.gif doh.gif doh.gif
georgetinio
Bun primar
A inflorit constanta si mamaia de cand e el primar
gabytza
QUOTE(georgetinio @ Mar 22 2009, 10:18 AM) *
Bun primar
A inflorit constanta si mamaia de cand e el primar

Da asa e, se vede ceva in urma lui chiar daca poate jumate din bani sunt la el in cont......da cine are mana in miere si nu gusta putin?
natsandrea
QUOTE(dariamidan @ Mar 7 2009, 03:19 PM) *
nervi.gif nervi.gif nervi.gif nu pot sa-l sufar pe acest barbat, asta mai lipsea din picanta lui viata de macho 68.gif doh.gif doh.gif

liwlol.gif
roxanne
Nici eu nu-l sufar...
Lusha&Zbenguica
QUOTE(georgetinio @ Mar 22 2009, 06:18 AM) *
Bun primar
A inflorit constanta si mamaia de cand e el primar

a inflorit???? de gunoaie si mizerie vrei sa spui nuuuu??
eu de doi ani merg la Constanta si stau cate vreo 3 saptamani in interes de serviciu sa spun asa .... si ma ingrozesc cand vad muntii de gunoaie care se ascund dupa gardurile vii...
nu vreau sa jignesc pe nimeni ... dar Constantza e ultimul oras in care m-as muta ... cel putin in perioada asta.. la cum arata acuma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mi-e rusine ca este oras al Romaniei (nah! ca am spus-o cu riscul sa primesc ceva roshii in cap)

Lusha&Zbenguica
IATA SI DOVADA... poze facute in Constanta in 2007.. anume pentru prietenii nostri ca altfel ar fi spus ca exageram noi
cartierul este cica unul cat de cat ok..nu o periferie.. nici nu vreau sa ma gandesc cum este la periferie nono.gif





roxanne
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jun 9 2009, 03:44 PM) *
a inflorit???? de gunoaie si mizerie vrei sa spui nuuuu??
eu de doi ani merg la Constanta si stau cate vreo 3 saptamani in interes de serviciu sa spun asa .... si ma ingrozesc cand vad muntii de gunoaie care se ascund dupa gardurile vii...
nu vreau sa jignesc pe nimeni ... dar Constantza e ultimul oras in care m-as muta ... cel putin in perioada asta.. la cum arata acuma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mi-e rusine ca este oras al Romaniei (nah! ca am spus-o cu riscul sa primesc ceva roshii in cap)



liwlol.gif Ai uitat de oua....
Lusha&Zbenguica
QUOTE(roxanne @ Jun 9 2009, 12:53 PM) *
liwlol.gif Ai uitat de oua....


eh nah!! ma gandeam ca is mai scumpe tongue.gif
CristinaS
Este cel mai prost primar posibil. Noi trecem cu masina prin Constanta destul de des si sunt cele mai proaste drumuri pe care le-am vazut intr-un oras!
Anul acesta am fost de Paste in Constanta si am vorbit cu niste batrani din intamplare. Am aflat si motivul pentru care tot iese primar intr-o veselie. Ofera fiecarui pensionar cate o punga cu alimente periodic - nu mai stiu exact de cate ori pe an: un pui, zahar, ulei etc. Fiecarui cuplu care face (parca) 25 de ani de casnicie cate 5 milioane...Cam asta este primarul minune!
Lusha&Zbenguica
ma bucur ca nu-s singura care gandeste asa smile.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.