Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Medici Din Rimnicu Sarat
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Viitoare mamica, viitor tatic > Nastere > Spitale, clinici, medici si maternitati
andrada01
Asdori si eu o pare despre medicii ginecologi de la spitalul rm sarat smile.gif partners.gif
mirela_bz
Buna si eu sunt din RM -SARAT si nu prea am o parere buna despre medicii de gineologie din orasul nostru , am pierdut o sarcina cu gemeni din cauza dr Cristea apoi am nascut un copil cu drStancu ,sunt fff ciubucari si nu cred ca isi fac datoria cum ar trebui si nu au nici aparatura buna ,nu l-am cunoscut pe dr Ojoc dar sunt persoane care il lauda,nu cunosc daca au venit si alti doctori mai recent in spital asta e parerea mea ,nu isi fac datoria si vor bani ,am dat multi bani ca sa pot tine sarcina a2a si la 7 luni mi-a facut cezariana, sunt putine cazuri de cezariana la 7 luni deoarece am uter bicorn de aceia am avut si gemeni inainte ,am si rh negativ am avut multe probleme dar acum sunt bine ,copilu a trait, acum e mare.Urez succes tuturor mamicilor si sa nu-si piarda speranta.
andrada01
Buna mirela,aceasi parere am si eu de doctorii din orasul nostru.Eu chiar cu dr Ojog am nascut tot prin cezariana,ce sa-ti spun un dr foarte ok.Nu este ciubucar ca altii,acum dca vrei i-i dai ceva daca nu totul este bine.Si eu tot rh negativ am ,apropo ai facut acel vaccin ?
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.