Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Fotbal: Romania - Franta
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Clubul barbatilor
Andrei
1-0 pentru Romania, in primele minute
sa vedem ce va urma smile.gif
Alondra
QUOTE(Andrei @ Oct 11 2008, 09:50 PM) *
1-0 pentru Romania, in primele minute
sa vedem ce va urma smile.gif

eusa_clap.gif
Andrei
2-0 pentru romaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ari05
eusa_clap.gif sotu e chiar socat liwlol.gif
Andrei
si eu. cred ca toti liwlol.gif
Alondra
De ce socati?Nu joaca bine? smile.gif
Andrei
ba da alondramona. dar 2-0 pt romania? laugh.gif noi suntem obisnuiti sa pierdem, de fel smile.gif
ari05
pai la cat de "bine" a jucat Romania in ultimu timp... liwlol.gif
diana1318
Si eu ma minunez ...
ari05
numa sa nu li se ridice la cap vedetelor din echipa... macar de ar tine de scor... rolleyes.gif
Andrei
incepem sa ne revenim. 2-1 sad.gif
Alondra
QUOTE(Andrei @ Oct 11 2008, 10:08 PM) *
ba da alondramona. dar 2-0 pt romania? laugh.gif noi suntem obisnuiti sa pierdem, de fel smile.gif


guitar.gif Aha! rolleyes.gif
QUOTE(ari05 @ Oct 11 2008, 10:19 PM) *
numa sa nu li se ridice la cap vedetelor din echipa... macar de ar tine de scor... rolleyes.gif

Chiar ca...nu vreau sa cobesc, dar ei asa fac de obicei..se ineaca ca tiganul la mal...li se urca la cap si uita sa mai ...joace spre sfarsit! rolleyes.gif
Alondra
QUOTE(Andrei @ Oct 11 2008, 10:22 PM) *
incepem sa ne revenim. 2-1 sad.gif

Hm...ce spuneam? doh.gif
ari05
da... mai bine taceam doh.gif
adik mai bine nu scriam nik...
giulia_0319
si sotul meu se uita la meci....nu-l pot dezlipi de ecran....mai inainte cand au dat ai nostri gol a zbierat de am crezut ca ma iau dracii doh.gif ...
Andrei
2-2 sad.gif
ari05
vai de noi !!! sad.gif
giulia_0319
QUOTE(Andrei @ Oct 11 2008, 09:12 PM) *
2-2 sad.gif

huh.gif mellow.gif
alexandra20
ce meci fetelor!!!!!!!!!!!sa le fie rusine sad.gif
ari05
bine macar ca nu am luat bataie... liwlol.gif
ninina
ce tari sunteti mai fetelor....microbiste nu gluma crybaby.gif eu nu am putut sa vad meciul..dar la prima ora am aflat scorul....e bine si asa....e adevarat ca se putea mai bine..dar Romania asa face de obicei..trebuie sa ne obisnuim cu ei asa..ca doar sunt ai nostri....data viitoare o sa fie mai bine bananab.gif
alexandra20
QUOTE(ninina @ Oct 12 2008, 01:07 PM) *
ce tari sunteti mai fetelor....microbiste nu gluma crybaby.gif eu nu am putut sa vad meciul..dar la prima ora am aflat scorul....e bine si asa....e adevarat ca se putea mai bine..dar Romania asa face de obicei..trebuie sa ne obisnuim cu ei asa..ca doar sunt ai nostri....data viitoare o sa fie mai bine bananab.gif

esti prea optimista....de la 2-0 pt ai nostri in prima repriza am ajuns la 2-2.........?????eu le rupeam picioarele la francezi dar tot nu-i lasam sa se apropie de poarta la un scor de 2-0........... mad.gif
comisara23
romania ar avea o echipa buna,daca ar avea si un antrenor bun
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.