Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Azi E Meci
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Clubul barbatilor
Pagini: 1, 2, 3, 4
Andrei

mda... barbatii astia... ce le mai trece prin cap... www.aziEmeci.ro
Stelian
QUOTE(Andrei @ Dec 12 2007, 09:53 AM) *
mda... barbatii astia... ce le mai trece prin cap... www.aziEmeci.ro


Da, asta seara - telecomanda !
georgeta23
QUOTE(Stelian @ Dec 12 2007, 02:50 PM) *
Da, asta seara - telecomanda !

Nu! ai raspuns gresit......--- TASTATURA!!!!!!!!!!!!asa-i fetelor?
danna68
QUOTE(georgeta23 @ Dec 12 2007, 02:54 PM) *
Nu! ai raspuns gresit......--- TASTATURA!!!!!!!!!!!!asa-i fetelor?

rolleyes.gif nu stiu, noi inca luptam pentru tastatura amandoi... deci un sfat va rog... biggrin.gif notworthy.gif cum sa-l conving sa vrea telecomanda ?
georgeta23
QUOTE(danna68 @ Dec 12 2007, 02:57 PM) *
rolleyes.gif nu stiu, noi inca luptam pentru tastatura amandoi... deci un sfat va rog... biggrin.gif notworthy.gif cum sa-l conving sa vrea telecomanda ?

pai sa vedem......hm..... unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif o imbraci provocator.....poate asa o va alege... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Stelian
QUOTE(danna68 @ Dec 12 2007, 02:57 PM) *
rolleyes.gif nu stiu, noi inca luptam pentru tastatura amandoi... deci un sfat va rog... biggrin.gif notworthy.gif cum sa-l conving sa vrea telecomanda ?

Probabil vede meciul la calculator.
georgeta23
QUOTE(Stelian @ Dec 12 2007, 03:02 PM) *
Probabil vede meciul la calculator.
ohmy.gif ai dreptate...oricum eu cedez , ca si mie im plac meciurile sa ca il las la televizor, si el imi lasa mie calculatorul,...... Stelian dar nu prea te-am fazut prea des pe aici? eu personal e prima data cand te vad..incantata...
Stelian
QUOTE(georgeta23 @ Dec 12 2007, 03:07 PM) *
ohmy.gif ai dreptate...oricum eu cedez , ca si mie im plac meciurile sa ca il las la televizor, si el imi lasa mie calculatorul,...... Stelian dar nu prea te-am fazut prea des pe aici? eu personal e prima data cand te vad..incantata...

Mai discret si mai timid de felul meu.
Dar cand scriu pe forum sunt "vizibil"! biggrin.gif
danna68
QUOTE(Stelian @ Dec 12 2007, 03:02 PM) *
Probabil vede meciul la calculator.

este un alt fel de meci... despre vampiri sau cam asa ceva sad.gif nu se uita la meci niciodata sad.gif
danna68
QUOTE(Stelian @ Dec 12 2007, 03:11 PM) *
Mai discret si mai timid de felul meu.
Dar cand scriu pe forum sunt "vizibil"! biggrin.gif

biggrin.gif sa intri mai des smile.gif
georgeta23
QUOTE(Stelian @ Dec 12 2007, 03:11 PM) *
Mai discret si mai timid de felul meu.
Dar cand scriu pe forum sunt "vizibil"! biggrin.gif

si eu de obicei dar nu stiu ce naiba am facut ultima data cand m-am logat si sincer mie cam teama sa ma eloghez pt ca spre rusinea mea am itat parola... si mi-e cam teama...... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif dar pt tine promit ca am sa incerrc...asa ca fetelor daca nu ma mai vedeti o perioada e ca nu ma pot loga.....sorry
Stelian
QUOTE(danna68 @ Dec 12 2007, 03:40 PM) *
biggrin.gif sa intri mai des smile.gif

Cand imi mai spune sotia sau vreo colega de servici.
Azi am primit link-ul de la sotie... smile.gif

Theo
QUOTE(Andrei @ Dec 12 2007, 10:53 AM) *
mda... barbatii astia... ce le mai trece prin cap... www.aziEmeci.ro

Forza STEAUA !!!
Eu sunt o fata tare dulce dar care iubeste fotbalul la nebunie si sunt o mare microbista a echipei de fotbal STEAUA BUCURESTI , asa ca Hai Steaua,nu ne dezamagi pe noi cei care iubim fotbalul ! wink.gif
Apropo sotului meu nici nu-i place atat de mult fotbalul cum imi place mie,ca sa nu zic ca nu pierd mai nici o partida importanta din Champions League....Eu nu cred ca are prea mare importanta daca esti baiat sau fata important este sa-ti placa fotbalul si sa te pasioneze. biggrin.gif
georgeta23
a vazut cineva meciul pana la sfarsit? ca eu am adormit cand era 1-0..
Andrei
detalii aici:
aziEmeci.ro smile.gif
georgeta23
Aualeu da si-au furat-o!......Bine nu ca am fi avut sanse sa castigam....dar....
simina
Eu ma uit la aproape toate meciurile... biggrin.gif
mumu74
QUOTE(danna68 @ Dec 12 2007, 02:57 PM) *
rolleyes.gif nu stiu, noi inca luptam pentru tastatura amandoi... deci un sfat va rog... biggrin.gif notworthy.gif cum sa-l conving sa vrea telecomanda ?

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Cumpara-i si lui o tastatura... ca doar n-o fi foc!!! laugh.gif
Andrei
Romania este in semifinaleeeeeeeeeeeeeeeee !!! smile.gif
aziEmeci.ro smile.gif
A fost un meci super. O prima repriza slaba, insa finalul.. bestial smile.gif
am putea spune ca macar avem Handbal smile.gif
cristina67
AM AVUT EMOTII FANTASTIC DE MARI LA FINAL!!! SI TOTUSI LUMINITA DE LA CAPATUL TUNELULUI A DEVENIT ASTRU!!!
FELICITARI HANDBALISTELOR NOASTRE !!!
georgeta23
Ura!!!!!!!!!!!! brovo fetelor.... doame dar palpitant meci!!!!!!!! sotul meu a zis ca nici nu se mai uita ca moare de inima, asa ca am sta eu si azidimineata cand a aplecat la servici ma intreba e mine ce au facut a fost surprins ca au batut la o diferenta asa mica de scor, dar cel mai bine e ca au casigat!!!!!!!!!!!HAI ROMANIA!!!!!!!!!
simina
Am stat cu sufletul la gura pana la final...bine ca in cele din urma au reusit sa-si revina si sa castige meciul,dovedindu-si valoarea.
Felicitari echipei si antrenorului si bafta multa la urmatoarele meciuri!!! hi.gif
Anca74
Bravo fetelor noastre! Le-am facut galerie cu Raducu pana la finalul finalului...e drept ca el se maimutarea si la golurile frantei, dar totul e bine cand se termina cu bine!
georgeta23
Aha deci Raducu era vinovat de golurile rivalelor..biggrin.gif
simina
QUOTE(Anca74 @ Dec 14 2007, 08:36 AM) *
Bravo fetelor noastre! Le-am facut galerie cu Raducu pana la finalul finalului...e drept ca el se maimutarea si la golurile frantei, dar totul e bine cand se termina cu bine!

Ce suporter!!!!Pana la ora aia a stat treaz? biggrin.gif Ca eu m-as fi dus in cuib,dar nu puteam sa stau nici in pat de curiozitate...
simina
Ati vazut azi meciul?Mie imi pare rau ca au pierdut fetele noastre,mai ales dupa ce au muncit atat sa ajunga unde au ajuns,dar cu Rusia mereu a a fost greu,indiferent de sport...Sper ca maine sa castige meciul smile.gif...
manea_valy2006
hai steaua
IuLiAn
QUOTE(manea_valy2006 @ Mar 11 2009, 06:44 PM) *
hai steaua



Se pare ca e plin de stelisti liwlol.gif
maryhynt
QUOTE(IuLiAn @ Mar 12 2009, 11:46 AM) *
Se pare ca e plin de stelisti liwlol.gif


da! HAI STEAUA!!
mia22_ro
azi e meci Romania -Serbia,va uitati? noi da
CristinaS
Eu vedeam toate meciurile nationalei, mergeam pe stadion (cand erau meciuri in Romania), suporter mare. De cand cu era Piturca... nono.gif ...sper sa-l schimbe cat mai repede!!!
Tania_25
Si noi ne-am uita azi la meci dar nu arata la noi.... sad.gif
Tania_25
Sper sa castige Romania!!! bouncy.gif

Hai Romania! super.gif
mia22_ro
e prima repriza si serbia are deja 2 goluri
mia22_ro
pai ,unde-i chivu?schimba scutece?????? jucaus.gif
mia22_ro
crybaby.gif mutu-i mut in meciu asta............
nalya
Rusine Romania....
Sa luam bataie in halul asta...si mai ales acasa...imi explodeaza capul
Tania_25
QUOTE(mia22_ro @ Mar 28 2009, 08:41 PM) *
crybaby.gif mutu-i mut in meciu asta............



Mutu nici prima strofa din imn n-o stie ca lumea...... oFloare1.gif
Tania_25
Eu zic ca jucatorii sunt prea relaxati la meciuri..... oFloare1.gif
mia22_ro
Eu zic ca jucatorii sunt prea relaxati la meciuri..... eu zic la fel.in repriza 2 s-au gandit ca-s condusi.dar a fost oare penalty?de ce n-a cazut ala cum l-o chema,cand l-a lovit sarbu la picior?? eating.gif
diana-andreea
QUOTE(mia22_ro @ Mar 28 2009, 11:39 PM) *
pai ,unde-i chivu?schimba scutece?????? jucaus.gif


tot respectul meu pt chivu.....e baiat destept....vrea sa stea cu sotia si bebelul si s-a accidentat (fie vorba)in italia....nici la club nu joaca
QUOTE(nalya @ Mar 29 2009, 02:23 AM) *
Rusine Romania....
Sa luam bataie in halul asta...si mai ales acasa...imi explodeaza capul

pai la ce echipa de lemn avem nici nu se putea altfel......nu poate face toata treaba numai mutu si chivu......ceilalti ce au????zici ca au dezinterie dupa cum alearga pe teren.....au salarii desute de mii de euro si nu-s in stare nici sa dea o pasa asa cum trebuie......sincer va zic eu is scarbita de ei.....nici nu se compara c generATia lui hagi
andaro
Eu nu sunt microbista si nu m-am uitat la meci dar am simtit ca vom pierde...cu 2-0 am zis eu dar a fost pe aproape.... tongue.gif doh.gif
mia22_ro
oFloare1.gif aseara a fost meci de fotbal

Romania -Austria, s-a uitat cineva?m-am uitat putin era 1-1 apoi am schimbat, jucau ai nostri ca cizmma crybaby.gif
mia22_ro
mad.gif chiar nu s-a uita nimeni ieri la meci?
bibicu
crybaby.gif nasol
Alondra
Ce faceti microbisti? A inceput meciul ? laugh.gif
Sa ne tineti si pe noi , astia defavorizati cu privitul , la curent! tongue.gif
Matei
QUOTE(Alondra @ May 15 2009, 09:04 PM) *
Ce faceti microbisti? A inceput meciul ? laugh.gif
Sa ne tineti si pe noi , astia defavorizati cu privitul , la curent! tongue.gif

despre ce meci vorbesti?
VALERIA OANA
Rapid - Steaua
Alondra
QUOTE(Matei @ May 15 2009, 09:27 PM) *
despre ce meci vorbesti?

Sincer nu prea stiu, dar parca tot pe aici am vazut ca joaca Steaua azi dar nu stiu cu cine...biggrin.gif
Alondra
QUOTE(VALERIA OANA @ May 15 2009, 09:27 PM) *
Rapid - Steaua

yes.gif Da, asa..biggrin.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.