Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Gradinita Sector 3 -puitul Pufos De Proba Pe Timpul Vacantei
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Copii intre 3 si 7 ani
mamadematei
Eu am gasit o gradinita foarte ok la Dristor care are o metoda foarte originala de promovare. Se cheama Puiutul pufos si pe site are urmatorul anunt:

"Puteti verifica daca gradinita noastra este locul care il cautati inscriindu-va in programul nostru de proba. In limita locurilor disponibile puteti inscrie copilul dumneavoastra pentru doua saptamani, la programul dorit, fara taxa"

Am fost sa vad si la prima vedere (foarte importanta mai ales in privinta oamenilor!) mi-a placut foarte tare: grupele sunt mici, au si optionale incluse in pretul gradinitei, e construita special pentru gradinita (dormitor, sala de mese si de activitati extraccuriculare separate).

Incercam si vin si peste 2 saptamani sa va spun cum a fost. Bine sau rau, ca sa fie de folos si altor parinti de pitici.
mamadematei
Hai ca am vrut sa fiu de folos si va induceam in confuzie: se numeste Puiutul Pufos. Scuze. scuze, scuze
maria_popescu
draga mamadematei copii nostri sunt colegi de gradi smile.gif

al meu merge la doamna Iulia smile.gif

abia astept sa-mi povestesti cum a fost perioada de proba. eu am aflat de Puiutul Pufos de la o vecina a carei fetita mergea acolo.
in prima faza mi-a placut ca sala de clasa , dormitorul si sala de mese nu erau una si aceiasi incapere. plus ca fiecare sala de clasa avea propriul grup sanitar.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.