Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Ii Cresc Sarme In Stomac Si Ii Ies Prin Piele!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Din internet adunate
hanuk26
O femeie din Indonezia a uimit lumea medicala cu o boala nemaiintalnita pana acum: femeii ii ies fire de sarma din abdomen si acuza dureri foarte mari, ca si cum cineva ar impunge-o cu ace.

Noorsyaidah are 40 de ani si este educatoare in localitatea Sangatta din Indonezia, insa viata ei s-a transformat intr-un adevarat cosmar de cand pielea ei i-a fost pur si simplu perforata de niste fire asemanatoare sarmei, care ii perforeaza burta si pieptul.

Cazul, cand a fost prezentat medicilor, a socat, deoarece nu s-a mai intalnit o situatie asemanatoare pana in prezent. Pacienta a spus ca atunci cand ies la suprafata, "firele metalice" ii provoaca dureri greu de suportat.

Cosmarul femeii a inceput in urma cu 19 ani, cand pe pielea sa au aparut mai multi peri sarmosi, insa nu a povestit nimanui despre asta. I-a taiat, insa acestia au inceput sa se indeseasca si sa creasca in mai multe locuri.

Deocamdata medicii nu stiu un tratament pentru boala pacientei lor

andaro
Vai.......de groaza..... wacko.gif
Ce iti e dat sa mai vezi si sa mai auzi.... doh.gif
mia22_ro
eu nu cred ca pote fi adevarat ohmy.gif
medical nu are cum...zic eu wink.gif
Alondra
ohmy.gif ohmy.gif ce ciudatenii...Doamne...
Poate s-au intarit si indesit din cauza ca le -a taiat...unsure.gif
Claudia94
groaznic ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ,ar suna mai bine "SUPER fire de par" mie asa imi par .
Mikaell
Doamne ,Dumnezeule...am trait s-o mai vad si pe asta ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
loredana21
ohmy.gif wacko.gif vai ce groaznik..... wacko.gif
marimaria
Eu nu cred ca-i adevarat......sarma e un material metalic obtinut prin prelucrarea altui material......imposibil.
Alondra
Poate sunt niste fire de par ca niste sarme , de fapt.....laugh.gif
marimaria
QUOTE(Alondra @ Sep 17 2010, 07:56 PM) *
Poate sunt niste fire de par ca niste sarme , de fapt.....laugh.gif

Sa fie ca parul de purcel? ohmy.gif
Claudia94
QUOTE(marimaria @ Sep 17 2010, 06:04 PM) *
Sa fie ca parul de purcel? ohmy.gif

cum e asta?
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.