Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Familia Mea...mami,tati .teo
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog MAMI DE TEO
Pagini: 1, 2
MAMI DE TEO
sper fetelor ca prin acest blog sa ne cunoastem mai bine,.... oFloare1.gif
MAMI DE TEO

prima oara cind mi-am vazut ouiul...3 aprilie 2009
MAMI DE TEO



3 luni deja sa-u scurs...
MAMI DE TEO




ma topesc dupa minunea mea il ador pt el respir traiesc visez..si sper
MAMI DE TEO
fiecare mama isi iubeste copilul...tot ce avem tot ce muncim pt iei sper intr-o viata mai buna nu-mi mai aduc aminte cum era viata inainte de teo....
MAMI DE TEO
teo a avut la nastere 3 600 kg si 52 cm...iar mami a luat 20 kg in greutate ,kg care s-au topin ,intre timp... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
Mih@ela
Doamne Doamne ,ce pui topitor aici!!!!!!!!!!!!!!!!Adorabil ochiosul albastrel,o minune e Teo!Sa va traiasca sanatos,mami frumoasa!!!!!!!!!!!!! partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Si ai dreptate,copiii sunt speranta noastra! notworthy.gif
PS De cateva ori am cautat blogul tau,dar nu il gaseam...acu stiu de ce.. biggrin.gif
mirela bz
mai mami ai un pui adorabillllll hug.gif hug.gif hug.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(Mih@ela @ Apr 9 2010, 11:06 PM) *
Doamne Doamne ,ce pui topitor aici!!!!!!!!!!!!!!!!Adorabil ochiosul albastrel,o minune e Teo!Sa va traiasca sanatos,mami frumoasa!!!!!!!!!!!!! partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Si ai dreptate,copiii sunt speranta noastra! notworthy.gif
PS De cateva ori am cautat blogul tau,dar nu il gaseam...acu stiu de ce.. biggrin.gif

multumim tare mult mami...de aceste aprecieri ff frumoase,sper sa ne mai vizitati..promit sa va mai pun poze.... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Mih@ela
QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 9 2010, 10:09 PM) *
multumim tare mult mami...de aceste aprecieri ff frumoase,sper sa ne mai vizitati..promit sa va mai pun poze.... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

o sa va vizitez cu siguranta,ca am de ce! trandafir.gif tzuc.gif
mirela bz
acum am vazut ca esti din bz super.gif
MAMI DE TEO
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
QUOTE(Mih@ela @ Apr 9 2010, 11:12 PM) *
o sa va vizitez cu siguranta,ca am de ce! trandafir.gif tzuc.gif

MAMI DE TEO
QUOTE(mirela bz @ Apr 9 2010, 11:13 PM) *
acum am vazut ca esti din bz super.gif

da din buzau sunt...
ruxy
QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 9 2010, 10:53 PM) *

ma topesc dupa minunea mea il ador pt el respir traiesc visez..si sper

Ce copilas minunat! Sa iti traiasca, sa te bucuri de el..iar tu esti o mami ff frumoasa.... trandafir.gif smile.gif
MAMI DE TEO







poze de asta vara avea theo 3 luni
MAMI DE TEO
QUOTE(ruxy @ Apr 9 2010, 11:22 PM) *
Ce copilas minunat! Sa iti traiasca, sa te bucuri de el..iar tu esti o mami ff frumoasa.... trandafir.gif smile.gif

teo e o minune a aparut dupa ce am pierdut o sarcina in 14 saptamini ...sarcina oprita in evolutie...la 2 luni iarasi doua liniute pe testul de sarcina teo...ANDREI THEODOR..
ruxy
QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 9 2010, 11:25 PM) *
teo e o minune a aparut dupa ce am pierdut o sarcina in 14 saptamini ...sarcina oprita in evolutie...la 2 luni iarasi doua liniute pe testul de sarcina teo...ANDREI THEODOR..

Theodor...dar de la Dumnezeu...sigur MINUNE! Bucurie sa va aduca smile.gif
MAMI DE TEO






MAMI DE TEO
QUOTE(ruxy @ Apr 9 2010, 11:26 PM) *
Theodor...dar de la Dumnezeu...sigur MINUNE! Bucurie sa va aduca smile.gif

DE ACEEA I-AM ALES SI NUMELE ACESTA... tzuc.gif PT CA A VENIT IN VIATA NOASTRA CA UN DAR..DAR DE LA DUMNEZEU SA NE ALINE DUREREA....
MAMI DE TEO
SUNTETI MINUNATE FETELOR...VA IUBESC MA SIMT PE ACEST FORUM CA ACASA... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
MAMI DE TEO
noi azi i-am luat motul micului teo....
MAMI DE TEO



continuam...teo la 6 luni....
Mih@ela
Alt bebelin care m-a cucerit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nanner.gif O frumusete,mei mami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tzuc.gif hug.gif
Mikaell
Cat e de frumos si de topitor...iar ochisorii sunt superbi...Sa-ti traiasca,mami si sa te bucuri de el din plin...mii de pupicei dulci tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
MAMI DE TEO
:notworthy notworthy.gif notworthy.gif MULTUMIM TUTUROR...
MAMI DE TEO




8-9 LUNI AM MAI CRESCUT.....
anastasia80
Doamne cat e de scump!!! Si ce ochisori are...m-am topit, nu mai pot de dragul lui. Draga mami, nu iti pot spune decat sa iti traiasca, sa fie sanatos si sa va aduca multe bucurii. Iar tu mami sa fii mandra de el. tzuc.gif Asteptam multe pozeee, va vom vizita cu mare drag de fiecare data.
MAMI DE TEO
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif stiti ca va iubim....
QUOTE(anastasia80 @ Apr 11 2010, 10:56 PM) *
Doamne cat e de scump!!! Si ce ochisori are...m-am topit, nu mai pot de dragul lui. Draga mami, nu iti pot spune decat sa iti traiasca, sa fie sanatos si sa va aduca multe bucurii. Iar tu mami sa fii mandra de el. tzuc.gif Asteptam multe pozeee, va vom vizita cu mare drag de fiecare data.

maria_corina29
mami, mi-au dat si lacrimile citind, sa va aduca bucurie si zile frumoase mica minune!!!!
MAMI DE TEO
notworthy.gif notworthy.gif tzuc.gif
QUOTE(maria_corina29 @ Apr 12 2010, 01:39 PM) *
mami, mi-au dat si lacrimile citind, sa va aduca bucurie si zile frumoase mica minune!!!!

MAMI DE TEO


PRIMUL CRACIUN IMPREUNA...
MAMI DE TEO




MAMI DE TEO
AM DESCOPERIT ..PUUUTAAA
MAMI DE TEO





CU MAI ..DRAGOSTE MAAARE
isabel
UITE CE FRUMUSETE AICI...ARE NISTE OCHI SUPERBI
UNDE LOCUITI IN BUZAU?PUPICI
http://lb3m.lilypie.com/NnQZp3.png?Rhml5MMP
MAMI DE TEO
QUOTE(isabel @ Apr 14 2010, 02:59 PM) *
UITE CE FRUMUSETE AICI...ARE NISTE OCHI SUPERBI
UNDE LOCUITI IN BUZAU?PUPICI
http://lb3m.lilypie.com/NnQZp3.png?Rhml5MMP

IN DOROBANTI 1...MA BUCUR CA SUNT SI ALTE MAMICI DIN BUZAU....
Mih@ela
Ai un copil splendid,mami!pupe mama pe el de zambetel dulce!!Iar tu,minunata atat de frumoasa!Frumoase toate pozele! :love: Va pup pe amandoi cu drag!
MAMI DE TEO
QUOTE(Mih@ela @ Apr 15 2010, 01:32 PM) *
Ai un copil splendid,mami!pupe mama pe el de zambetel dulce!!Iar tu,minunata atat de frumoasa!Frumoase toate pozele! :love: Va pup pe amandoi cu drag!

minunati sunteti voi....va iubim... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
MAMI DE TEO



MAMI DE TEO





petrecerea de un an
MAMI DE TEO


MAMI DE TEO
ce trece timpul..fetelor..ma uit la puiul meu si realizez,acum era in burtica,acum nasteam,acum are un an.... smile.gif
isabel
QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 14 2010, 10:12 PM) *
IN DOROBANTI 1...MA BUCUR CA SUNT SI ALTE MAMICI DIN BUZAU....



Eu stau pe Spiru haret linga bisericuta.Vin destul de des in dorobanti la cumnata mea,cine stie poate ne intalnim vreodata.Pupici puilui tau e tare scump partners.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(isabel @ Apr 16 2010, 11:41 PM) *
Eu stau pe Spiru haret linga bisericuta.Vin destul de des in dorobanti la cumnata mea,cine stie poate ne intalnim vreodata.Pupici puilui tau e tare scump partners.gif

cunosc zona f bine eu lucrez la spital si tre cu maxi 8....pe acolo...poate ne vedem.... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
Ma bucur cat ti-ai facut Blog..va gasesc cand vreau sa-mi limpezesc gandurile cu ochii vostrii! imi suntetzi tare dragi. Sora mea termina scoala de asistenta medicala anul asta....de cate ori ma gandesc la tine o vad pe ea... Teo m-a fascinat de la prima poza....Va pupacim cu drag si mai asteptam poze!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Mih@ela
QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 16 2010, 12:50 PM) *
minunati sunteti voi....va iubim... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

si voi imi sunteti tare dragi, berbecica draga! partners.gif
Cu frumusetea lui Teo,tortul a iesit minunat!!! trandafir.gif Va pupacim tare tare!
MAMI DE TEO
QUOTE(meaw_ela @ Apr 17 2010, 07:25 PM) *
Ma bucur cat ti-ai facut Blog..va gasesc cand vreau sa-mi limpezesc gandurile cu ochii vostrii! imi suntetzi tare dragi. Sora mea termina scoala de asistenta medicala anul asta....de cate ori ma gandesc la tine o vad pe ea... Teo m-a fascinat de la prima poza....Va pupacim cu drag si mai asteptam poze!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

multumim pt gindurile bune.... tzuc.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(Mih@ela @ Apr 17 2010, 11:10 PM) *
si voi imi sunteti tare dragi, berbecica draga! partners.gif
Cu frumusetea lui Teo,tortul a iesit minunat!!! trandafir.gif Va pupacim tare tare!
asa sunt berbecii..tare afectuosi inchipuiesteti ca la noi mama e berbec,teo berbec si eu berbec.... anima1.gif va pupam cu drag si noi... : tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 18 2010, 09:53 PM) *
asa sunt berbecii..tare afectuosi inchipuiesteti ca la noi mama e berbec,teo berbec si eu berbec.... anima1.gif va pupam cu drag si noi... : tzuc.gif

ce taaree,si mama e berbec.. bananab.gif nascuta azi partners.gif Pupici!!!! partners.gif
ninina
QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 14 2010, 02:02 PM) *

....fff frumoase....!!!!! trandafir.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.