Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Berea La Telecomanda
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Clubul barbatilor
toia
S-a inventat frigiderul pentru lenesi!

Un student american a confectionat o lada frigorifica aparte: aparatul electrocasnic poate sa arunce cutiile de bere direct in mana stapanului. Astfel, omul nu mai trebuie sa se ridice ca sa-si ia bautura din frigider. Cutia de bere sau suc este incarcata intr-o catapulta, care poate fi actionata cu o telecomanda. Inventia costa 2.200 de dolari, iar studentul ingenios a primit deja o multime de comenzi.


Sursa: Antena3

Scuze, dar nu m-am putut abtine sa nu va dau acesta veste . hi.gif
Andrei
liwlol.gif liwlol.gif
hai ca sunt tari astia bere.gif . Ce mai urmeaza? Berea la furtun smile.gif Lapte pt bebei la Telecomanda smile.gif etc
VALERIA OANA
QUOTE(toia @ Mar 5 2007, 11:54 PM) *
S-a inventat frigiderul pentru lenesi!

Un student american a confectionat o lada frigorifica aparte: aparatul electrocasnic poate sa arunce cutiile de bere direct in mana stapanului. Astfel, omul nu mai trebuie sa se ridice ca sa-si ia bautura din frigider. Cutia de bere sau suc este incarcata intr-o catapulta, care poate fi actionata cu o telecomanda. Inventia costa 2.200 de dolari, iar studentul ingenios a primit deja o multime de comenzi.
Sursa: Antena3

Scuze, dar nu m-am putut abtine sa nu va dau acesta veste . hi.gif





Probabil ca tot studentul ala va inventa si un fotoliu, care va contine si un vas de wc
lia maria71
QUOTE(VALERIA OANA @ Mar 21 2007, 12:16 PM) *
Probabil ca tot studentul ala va inventa si un fotoliu, care va contine si un vas de wc

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
simina
QUOTE(Andrei @ Mar 5 2007, 09:58 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif
hai ca sunt tari astia bere.gif . Ce mai urmeaza? Berea la furtun smile.gif Lapte pt bebei la Telecomanda smile.gif etc


asta-i veche! bananab.gif unde ai fost student,Andrei?
mariusforja
QUOTE(toia @ Mar 5 2007, 11:54 PM) *
S-a inventat frigiderul pentru lenesi!

Un student american a confectionat o lada frigorifica aparte: aparatul electrocasnic poate sa arunce cutiile de bere direct in mana stapanului. Astfel, omul nu mai trebuie sa se ridice ca sa-si ia bautura din frigider. Cutia de bere sau suc este incarcata intr-o catapulta, care poate fi actionata cu o telecomanda. Inventia costa 2.200 de dolari, iar studentul ingenios a primit deja o multime de comenzi.
Sursa: Antena3

Scuze, dar nu m-am putut abtine sa nu va dau acesta veste . hi.gif

hai ca e tare!
Aurel1110
Chiar ca pentru lenesi..sa tinem cont totusi ca e vorba de un inventator american... poporul fast-foodului..unde o mare parte din populatie este obeza..deci intelegem de unde provine lenea...
Insa, in unele momente, am folosi si noi inventia tongue.gif
bijounik
tare,ce ia dus capul pe astia
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.