Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: I S-a Luat Permisul Lui Mihai Traistariu
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
roxanne
Cantaretul Mihai Traistariu a ramas fara carnet de conducere timp de 30 de zile, dupa ce a fost prins ca a trecut pe rosu in cursul serii de duminica, 14 februarie.

Interesant este ca politistii care l-au oprit si i-au suspendat carnetul de conducere au facut o gafa incredibila.

Prezent in emisiunea "Neatza cu Razvan si Dani" de la Antena 1, Mihai Traistariu a povestit ce i s-a intamplat si mai ales cum are voie sa circule pana pe... 29 februarie!

"Politia mi-a luat aseara permisul. Veneam de la Bacau. M-au prins ca treceam pe rosu si mi-au luat permisul pe 30 de zile. Am dovada, ca sa vedeti ca Politia nu se dezminte. Dovada mi-au dat-o de pe 15 si pana pe 29 februarie, care nu exista. Deci eu va trebui sa astept 29 februarie ca mi se ia permisul", a spus amuzat Mihai Traistariu .


Claudia94
hahaiahaaa liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
mia22_ro
QUOTE(roxanne @ Feb 15 2010, 09:13 PM) *
Cantaretul Mihai Traistariu a ramas fara carnet de conducere timp de 30 de zile, dupa ce a fost prins ca a trecut pe rosu in cursul serii de duminica, 14 februarie.

Interesant este ca politistii care l-au oprit si i-au suspendat carnetul de conducere au facut o gafa incredibila.

Prezent in emisiunea "Neatza cu Razvan si Dani" de la Antena 1, Mihai Traistariu a povestit ce i s-a intamplat si mai ales cum are voie sa circule pana pe... 29 februarie!

"Politia mi-a luat aseara permisul. Veneam de la Bacau. M-au prins ca treceam pe rosu si mi-au luat permisul pe 30 de zile. Am dovada, ca sa vedeti ca Politia nu se dezminte. Dovada mi-au dat-o de pe 15 si pana pe 29 februarie, care nu exista. Deci eu va trebui sa astept 29 februarie ca mi se ia permisul", a spus amuzat Mihai Traistariu .

DA,29 FEBRUARIE... doh.gif doh.gif biggrin.gif
mia22_ro
DACA TOT SUNTEM LA FAZE CU...POLITISTI anima1.gif

roxanne
QUOTE(mia22_ro @ Feb 16 2010, 09:39 AM) *
DACA TOT SUNTEM LA FAZE CU...POLITISTI anima1.gif


liwlol.gif liwlol.gif De-a rasu'-plansu'...Doamneeee! doh.gif
mia22_ro
QUOTE(roxanne @ Feb 16 2010, 12:39 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif De-a rasu'-plansu'...Doamneeee! doh.gif

aI VAZUT CE INVIDIOASE ERAU GRASELE CELELALTE DIDACTICE...CA ARE FACULTATI...
SIGUR ERAU NECALIFICATE... ...SI SE LUAU DE ASTA CARE...A CLACAT SI EA...
DAR POLITISTUL... E DE TOATA JENA...
PROFA CRED CA ARE PROBLEME PSIHICE...
ASTA E ROMANICA NOASTRA notworthy.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.