Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: A Murit Actrita Brittany Murphy
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
Alondra

Cunoscuta actrita americana Brittany Murphy a murit duminica, la ora 18:00, ora Romaniei, la 32 de ani, in urma unui stop cardiac.

Din primele informatii reiese ca actrita se afla la locuinta sotului sau, Simon Monjack, din Los Angeles, cand a suferit un stop cardiac, transmite TMZ.

Brigada de pompieri a inregistrat un apel pe numarul de urgenta 911, venind de la aceasta adresa. O ambulanta s-a deplasat la fata locului si a transportat-o pe Murphy la Centrul Medical Cedars-Sinai, insa actrita a ajuns la spital fara suflare.

Actrita Brittany Murphy era cunoscuta pentru rolurile din filme ca "Girl, Interrupted", "Clueless", "Don't Say a Word" sau "8 Mile".
mia22_ro
D-zeu sa o odihneasca!!!
pacat, era foarte tanara dar...nimic nu ne apartine noua ca sa hotaram noi...
natsandrea
D-zeu sa o odihneasca!
mir0108
citeam si eu :moarta din cauze naturale...si ma gandeam ca se intmapla extrem de rar ca o femeie sa faca infarct la varsta asta!!totusi este exact cum spun arabii"intre viata si moarte nu este decat o secunda".... trandafir.gif trandafir.gif


Saveta79
Mi-a placut la nebunie rolul ei in "Girl, Interrupted" si chiar mi-am pus la descarcat mai multe filme cu ea. Odihneasca-se in pace! Era atat de tanara si parea atat de plina de viata!... pacat
Am citit undeva ca s-ar fi gasit o groaza de calmante in casa ei, dar asa s-a spus si despre Heath Ledger si mi se pare o prostie sa se dea tot timpul vina pe astfel de medicamente si pe supradoze! Poate a fost una, dar a fost accidentala cu siguranta... nu trebuie sa se desconsidere actorii buni din acuza unor astfel de morti.
Oricum... RIP, Brittany! sad.gif
Tania_25
Mie mi-a placut foarte mult rolul ei in filmul ,,Just married'' era foarte haioasa si plina de viata.......pacat ca a murit prea tanara.......D-zeu s-o odihneasca.... oFloare1.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Tania_25
Mie mi-a placut foarte mult rolul ei in filmul ,,Just married'' era foarte haioasa si plina de viata.......pacat ca a murit prea tanara.......D-zeu s-o odihneasca.... oFloare1.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
maryhynt
DUMNEZEU S-O ODIHNEASCA IN PACE! imi pare tare rau k a murit .poate inima a cedat din cauza oboselii si a regimului drastic de slabire pe care il tin actritele !

mie imi placea de ea mult si tocmai de ziua lui cris a murit ! sad.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.