Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Denis,viata Mea
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog mamiralu
Pagini: 1, 2, 3, 4
mamiralu
o sa pun cateva poze cu viata mea aici...desi mai intai vruiam sa va scriu cum a venit el pe lume...dar poate imi voi face timp si pt asta intr-o zi
mamiralu





mamiralu





[]
Miha79
QUOTE(mamiralu @ Oct 22 2009, 02:02 PM) *


ce frumos si scump e partners.gif tzuc.gif
felicitari mamico trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif , sa va fie sanatos sa va bucurati de el partners.gif
alinutza_872000
QUOTE(mamiralu @ Oct 22 2009, 04:05 PM) *





[]

mi s-a fct piele de gaina cand v-am vazut....doamne cat de dulce este!!!!
s fiti sanatosi si s va faceti maaari maaari partners.gif
maria26
QUOTE(mamiralu @ Oct 22 2009, 04:02 PM) *






e un copil reusit! sa-ti traiasca! trandafir.gif .. si eu tot pe 9 oct sunt nascuta wink.gif
natsandrea
felicitari mami...e un scumpic printul tau trandafir.gif trandafir.gif
Alondra
Ce brunetel scump ai tu aici ! wub.gif
Sa va traiasca sanatos si sa va bucurati de el! eusa_clap.gif floare2.gif
mamiralu
va multumesc dragele mele...ce-i drept ,ma mandresc cu el...mi-as pune o poza in piept si as merge cu ea pe strada atunci cand nu il am in brate... oFloare1.gif
ramo82na
QUOTE(mamiralu @ Oct 22 2009, 07:01 PM) *
va multumesc dragele mele...ce-i drept ,ma mandresc cu el...mi-as pune o poza in piept si as merge cu ea pe strada atunci cand nu il am in brate... oFloare1.gif



te-as crede in stare...!!!!

este fff frumos denisucu..seamana cu tine...
mamiralu






kerstin09
QUOTE(mamiralu @ Oct 22 2009, 05:05 PM) *





[]

DOAMNE CIT DE DULCE-I DENIS hug.gif SI CE DE PAR AREEE biggrin.gif FRUMOSSSS tzuc.gif
ASA AVEA SI KERSTIN CIND AM NASCUT-O
SA-TI TRAIASCA RALUUUU SI SA VA BUCURATI LA MAXIM DE EL::
PUPICI MULTI DE LA NOI trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
mamiralu






mamiralu
QUOTE(kerstin09 @ Oct 22 2009, 07:06 PM) *
DOAMNE CIT DE DULCE-I DENIS hug.gif SI CE DE PAR AREEE biggrin.gif FRUMOSSSS tzuc.gif
ASA AVEA SI KERSTIN CIND AM NASCUT-O
SA-TI TRAIASCA RALUUUU SI SA VA BUCURATI LA MAXIM DE EL::
PUPICI MULTI DE LA NOI trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


draga mea oFloare1.gif multumesc...aceleasi urari de bn si tie...si intregii familii......stiu ca nu e locul potrvit dar fata cea mare m-a impresionat enorm...pt ca am fost si eu in locul ei...chiar mai grav...macar ea te are pe tine hug.gif
ninina
RAlu...sa-ti traiasca puiul si sa creasca mare....sa te bucuri de el .....si sa profiti de fiecare clipa...cum cred ca o si faci....
....Este un dulce puiul tau.....si asa ma bucur ca ai pus poze mai multe...unde pot sa.mi delectez privirea.....in voie... tongue.gif
...voi veni mereu aici sa vad cu evolueaza Denis...baiat dulce si scump cu mami pe masura....
...pupiki multi pt Denis...si pt tine trandafir.gif tzuc.gif
gabriela11
of DD tare-i mumos DENIS sa creasca mare si sanatos partners.gif abia astepta sa-l cunosc si eu pe puiul meu....pupiciiii
mamiralu
QUOTE(ninina @ Oct 22 2009, 07:25 PM) *
RAlu...sa-ti traiasca puiul si sa creasca mare....sa te bucuri de el .....si sa profiti de fiecare clipa...cum cred ca o si faci....
....Este un dulce puiul tau.....si asa ma bucur ca ai pus poze mai multe...unde pot sa.mi delectez privirea.....in voie... tongue.gif
...voi veni mereu aici sa vad cu evolueaza Denis...baiat dulce si scump cu mami pe masura....
...pupiki multi pt Denis...si pt tine trandafir.gif tzuc.gif


draga mea...aceleasi urari de bn..asa este...profit de fiecare clipa nu ma mai satur de el:)
mamiralu
QUOTE(gabriela11 @ Oct 22 2009, 07:27 PM) *
of DD tare-i mumos DENIS sa creasca mare si sanatos partners.gif abia astepta sa-l cunosc si eu pe puiul meu....pupiciiii


te cred...si eu eram la fel...multumesc draga mea...iti doresc din sduflet un bebe sanatos
simona22
sa iti traiasca minunea ta.... oFloare1.gif
mamiralu
QUOTE(ramo82na @ Oct 22 2009, 07:04 PM) *
te-as crede in stare...!!!!

este fff frumos denisucu..seamana cu tine...


liwlol.gif)))da fata...as face tricou cu poza lui:P
mamiralu
QUOTE(simona22 @ Oct 22 2009, 07:34 PM) *
sa iti traiasca minunea ta.... oFloare1.gif


vai mami uite cine ne-a vizitat:O tzatzoasa...fataaaaaaaa cf fata????? oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif puiu ce-ti face?
livya
QUOTE(mamiralu @ Oct 22 2009, 06:06 PM) *







ce frumusete vad aici ....sunteti doi scumpi... trandafir.gif tzuc.gif hug.gif
kerstin09
QUOTE(mamiralu @ Oct 22 2009, 08:12 PM) *
draga mea oFloare1.gif multumesc...aceleasi urari de bn si tie...si intregii familii......stiu ca nu e locul potrvit dar fata cea mare m-a impresionat enorm...pt ca am fost si eu in locul ei...chiar mai grav...macar ea te are pe tine hug.gif

love1.gif love1.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
LASA CA O SA FIE DENIS MANDRU DE TINE;GREUTATILE SI NECAZURIILE CARE TE-AU INCONJURAT;TE-AU INTARIT;SI DE ACCEA TU O SA FACI TOT POSIBILUL SA FIE BINE LA DENIS SI SA-I OFERI TOTUL::: floare2.gif floare2.gif floare2.gif
mamiralu
multumim livia oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif ce faceti?
kerstin cu siguranta ....
livya
QUOTE(mamiralu @ Oct 22 2009, 06:49 PM) *
multumim livia oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif ce faceti?
kerstin cu siguranta ....

sa fiti sanatosi, tzuc.gif da pe acasa,mihai a intrat in priza deja, doh.gif am fost la plimbare un pic,sunteti scumpi de tot tzuc.gif tzuc.gif
simina_ana
AI un bebe extrem de dulce.....si seamana foarte bine cu tine......
Iar tu, draga mea......esti....nici nu am cuvinte.....se vede ca radiezi.....
Ma bucur enorm pt tine ca ai reusit sa depasesti momentul nasterii.....acum ai langa tine o adevarata comoara....

Va pupam dulce...mai ales falcutele lui "piscot"....
partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Mikaell
imi cer mii de scuze ca am ratat acest topic pray.gif sunteti minunati ,iar ingerasul tau e superb ,seamana tare mult cu tine smile.gif ...ma bucur ca acum radiezi de fericire,vezi ca ai reusit si tu sa cunosti adevarata fericire,nu trebuie sa mai plangi acum,trebuie sa razi mereu pt ca ai dat viata la cea mai minunata fiinta,la printisorul tau wub.gif ...va doresc din suflet multa sanatate si multi pupici dulci tzuc.gif tzuc.gif
mamiralu
QUOTE(Mikaell @ Oct 23 2009, 07:29 PM) *
imi cer mii de scuze ca am ratat acest topic pray.gif sunteti minunati ,iar ingerasul tau e superb ,seamana tare mult cu tine smile.gif ...ma bucur ca acum radiezi de fericire,vezi ca ai reusit si tu sa cunosti adevarata fericire,nu trebuie sa mai plangi acum,trebuie sa razi mereu pt ca ai dat viata la cea mai minunata fiinta,la printisorul tau wub.gif ...va doresc din suflet multa sanatate si multi pupici dulci tzuc.gif tzuc.gif


mikaelllll...scumpa mea...imi era dor de tine...asa este acum si cand plang rad...adica plb mele....devion minuscule cand scumpul meu trage un zambet in somn...sau cand cere tzitzi sau pur si simplu cand doarme...multumesc draga mea
EMY2000
draga mea mamica sa iti traiasca ingerasul asta scump.e o dulceata cu ochisori aia ca 2 masline. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
mamiralu
QUOTE(EMY2000 @ Oct 26 2009, 04:28 AM) *
draga mea mamica sa iti traiasca ingerasul asta scump.e o dulceata cu ochisori aia ca 2 masline. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif


multumesc draga mea,,,asa e are ochisorii superbi...sunt curioasa ce culoare va raamne,..acum sunt albastru inchis de tot.....in spital i-am vazut negrii:))liwlol.gif))
mamiralu
simina ce faciiiiiii??????iancu ce face?sa-mi dai un bep ca am pierdut nr tau...te pup
Mikaell
mamiralu ce-ti mai face printisorul?multi pupici de la noi tzuc.gif
gabrielle2003
mamiralu sa iti traiasca ingerashul
un frumos...........un brunet extraordinar!
sa va bucurati de el si de tot ce va face!
va pupam partners.gif
mamiralu
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 27 2009, 02:35 AM) *
mamiralu sa iti traiasca ingerashul
un frumos...........un brunet extraordinar!
sa va bucurati de el si de tot ce va face!
va pupam partners.gif


multumim draga mea...ne-a fost dor de tine...
mamiralu
asa dorm eu la mami la san
asa plecam la plimbare
ma pitul si eu de mami mea:)
mamiralu




mamiralu






ninina
...ce dulce este in pozele dezbracat...are un par super ...fain si mare....
sa creasca mare Denis si sa.ti umple casa de bucurii....
..e un dulce..dulce...
mamiralu
QUOTE(ninina @ Oct 27 2009, 04:22 PM) *
...ce dulce este in pozele dezbracat...are un par super ...fain si mare....
sa creasca mare Denis si sa.ti umple casa de bucurii....
..e un dulce..dulce...


draga mea multumesc...si cu siguranta...el e viata mea...el imi umple intreaga viata...
si faby e o minune de copil
kerstin09
QUOTE(mamiralu @ Oct 27 2009, 03:25 PM) *
asa dorm eu la mami la san
asa plecam la plimbare
ma pitul si eu de mami mea:)

BUNA RALUCA trandafir.gif
AM VENIT SA VAD CE MAI FACETI?
CE DULCE DOARME DENIS hug.gif TARE SCUMPIC E tzuc.gif
PUPICI FRUMOSILOR trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ssimmona
Buna si bine v-am gasit, Ralu! Sanatosi si frumosi nevoie mare wub.gif
Ti-am admirat minunea de baietel ... si nu pot decat sa-ti doresc sa fie cumintel in continuare si mancacios iar tie, sa te bucuri de el si multa sanatate, rabdare si intelepciune sa-l cresti cum stii tu mai bine!
ramo82na
denis frumuselule ce faci????ce scump esti in poze..sa inteleg ca iti place la tztzica???!!aiii??!!e buna....bravo...
mamiralu
QUOTE(kerstin09 @ Oct 27 2009, 05:56 PM) *
BUNA RALUCA trandafir.gif
AM VENIT SA VAD CE MAI FACETI?
CE DULCE DOARME DENIS hug.gif TARE SCUMPIC E tzuc.gif
PUPICI FRUMOSILOR trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


buna draga mea...multumim de vizita suntem bn sanatosi fff rasfatati...desi vad ca de ieri a inceput sa ma stea si singur in patut la el sa se joace acolo in lumea lui....in rest ...ne certam cu tzitzile toata ziua...cand nu ii e foame...sta cu tzatza in gura si cauta tzatza:))))
micutele tale ce fac?
mamiralu
QUOTE(ssimmona @ Oct 27 2009, 06:21 PM) *
Buna si bine v-am gasit, Ralu! Sanatosi si frumosi nevoie mare wub.gif
Ti-am admirat minunea de baietel ... si nu pot decat sa-ti doresc sa fie cumintel in continuare si mancacios iar tie, sa te bucuri de el si multa sanatate, rabdare si intelepciune sa-l cresti cum stii tu mai bine!


hei simo...te imbratisez...mai ai putin si tu...
multumesc de urari...si am rog la dzeu sa ma invete sa il cresc foarte bn...ca deh ...singura nu e usor...cu un bebelus...dar da....cine a spus ca instinctul de mama isi spune cuvantul a avut dreptate,,,pupici draga mea si sarcina usoara in continuare
mamiralu
QUOTE(ramo82na @ Oct 27 2009, 07:50 PM) *
denis frumuselule ce faci????ce scump esti in poze..sa inteleg ca iti place la tztzica???!!aiii??!!e buna....bravo...

ha ha ...pai cam da...si sa vezi la vara pe crisan cand ne iei in brate cum vei avea poze gen :ralu si andrei cu mainile la tzitze:))))))va pupam...ce afce andreiu?
ramo82na
QUOTE(mamiralu @ Oct 28 2009, 11:01 AM) *
ha ha ...pai cam da...si sa vezi la vara pe crisan cand ne iei in brate cum vei avea poze gen :ralu si andrei cu mainile la tzitze:))))))va pupam...ce afce andreiu?



andrei s-a facut un manz naravas ..sa ma exprim asa..sare de burta in sus si de fund in sus cand nu-i convine ceva de numa...da ii trec lui ifosele...
gabrielle2003
dragul meu mic....................un copil frumos si cuminte
va pupam pe voi doi
e raza voastra de soare trandafir.gif
mamiralu
dipa baita
la baita
la masaj
ma cert cu mami:))liwlol.gif
obosit de la plimbare
azi dim la 6:)
mamiralu

special pt tanti anca
si asta pt fetite:)
mamiralu
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 28 2009, 03:09 PM) *
dragul meu mic....................un copil frumos si cuminte
va pupam pe voi doi
e raza voastra de soare trandafir.gif


hei pupam casian si pe tine ....da cuminte copil si frumos???????e cel mai frumos pt mine....e soarele meu...e viata mea
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.