Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Alimentatia La Bebei De 9luni......pana La 1 An
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog marmotzika
Roxy&Utzu
am deschis acest topic, deoarece nu mai am nici o idee ce pot sa-i dau micutului meu sa manance
voi ce le dati sa pape bebeilor de (ex: acum am facut de curand 9 luni,), sunt in ceata total, vreau sa-i mai schimb papica
m-am saturat si cred si el saracutul aceeasi supa pasata, iaurtel, cereale, branzica
Rose68
QUOTE(marmotzika @ Oct 21 2009, 04:49 PM) *
am deschis acest topic, deoarece nu mai am nici o idee ce pot sa-i dau micutului meu sa manance
voi ce le dati sa pape bebeilor de (ex: acum am facut de curand 9 luni,), sunt in ceata total, vreau sa-i mai schimb papica
m-am saturat si cred si el saracutul aceeasi supa pasata, iaurtel, cereale, branzica

intra la mine pe blog si poate gasesti ceva care sa ii placa bebelusului tau
am topic cu retete incercate pe bebelusha mea de 10 luni si jumatate
spre sf topicului gasesti o lista cu retetele postate si de la ce varsta sunt recomandate

a mea bebeca nu mai papa lapte de la 5 luni asa ca am fost disperata.............multe retete sunt adaptate de mine si pediatra bebelinei.

pofta mare flacaului tau!

vezi ca am link spre blogul meu la semnatura, al doilea link de fapt
Roxy&Utzu
QUOTE(Rose68 @ Oct 22 2009, 03:26 PM) *
intra la mine pe blog si poate gasesti ceva care sa ii placa bebelusului tau
am topic cu retete incercate pe bebelusha mea de 10 luni si jumatate
spre sf topicului gasesti o lista cu retetele postate si de la ce varsta sunt recomandate

a mea bebeca nu mai papa lapte de la 5 luni asa ca am fost disperata.............multe retete sunt adaptate de mine si pediatra bebelinei.

pofta mare flacaului tau!

vezi ca am link spre blogul meu la semnatura, al doilea link de fapt

buna, ms frumos... acum nici bebe al meu nu mai vrea lapte nan2 si a trebuit sa-l schimb cu milumil 3
multumesc frumos chiar ma intereseaza sa-i mai schimb meniul, pupam bebelina ta tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.